SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA ! Rodzaj???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 137
witam.
pisze z powaznym problemem ostatnio zauwazylem u siebie powiekszone sutki leciutko odstajace niz kiedys. wyczulem takie gulki pod sutkami w jednym i drugim. dosyc niedawno skonczylem cykl z deki i mety. deke bralem okolo 7-8tygodni w dawkach okolo 600mg a metke zjadlem tylko 50 tab tydsien temu. czy jest to ginekomastia progesteronowa?? czy estrogenowa. mam nolvadex pod reka juz go wcinam 3 dzien. oraz witamine b6 wraz z cynkiem ale niezauwazylem zbytniej poprawy.... co mam robic jak dzialac by to zatrzymac. dodam jeszcze iz przytylem znaczaco na klatce piersiowej zwlaszcza na brzucu (12kg przez 2 miesiace) moze to tez byc lipo? prosze o fachowa odpowiedz. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
odblokowaywales sie po tej dece???

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-09-13 11:26:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2913
Te "gulki"to zapewne tłuczcz-sam się przyznałes ze szybko i duzo przytyłes (zapewne nie chodzi tutaj o mięsień )Z własnych doświadczen wiem iz jak raz zaczął się odkladać na klacie to może gromadzic się stopniowo cały czas.Oczywistą sprawą jest tez odblok po tej dece (jezeli to w ogóle byłą deka )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 137
ostatni zastrzyk byl 3 wrzesnia jescze za wczesnie na odblok mam clomid przygotowany. bardzo to mnie nie pokoi. bo w sumie nawet mnie to nie bolalo wczesniej troche to czulem ale teraz nie. ale faktycznie pod sytkami jest gulka i nie wiem czy to przez tluszcz czy przez koks;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 137
ale mimu cyklu nie zlapalem deka dika;p calkiem dobrze teraz sobie uzywam jem nolvadex w strachu ze to gino czy jest sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
jak jest guzek ktorego nie bylo to jedz ta nolve
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 137
a moze byc to gino progesteronowe? niby po nandrolonach mozzna dostac... tyle mozliwosci ze ciezko mi cokolwiek ocenic. ale kicha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
wszystko jest mozliwe

aczkolwiek jak leciales solo 600mg zrobiles 12kg i nie masz spadku libido to szczerze watpie ze to byla deka


Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-09-13 12:35:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 137
z british dragona byla nic nie wskazywalo na podrobke dil byl pewny. oczywiscie spadlo mi libido ale nie do tego stopnia bym wogole nie mial erekcji oczywiscie kobieta poszla w odstaw na pewnien czas bo mi sie poprostu nie chcialo tylko dziwne ze po samym cyklu gdy mam sie niedlugo odblokowac swiruja mi suty;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
dziwne???? tescia masz pewnie zerowego, estrogen i progesteron podwyzszony wiec nabierasz kobiecych cech co w tym dziwnego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 137
chlopie ty mi powiedz co ja mam zrec by to zatrzymac a nie oswiadczac mi cos co juz wiem ze mi cycki rosna..... tesc mi sie nie wyzerowal bo mam poped zwiekszony juz jak przedtem. nie to samo ale wraca do normy. a na clomid za wczesnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Eurochem labs czy warto?

Następny temat

S-Drol

WHEY premium