SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GHB uzywka dla kulturystów ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 302
No właśnie kto z was stosuje GHB ? np jako zamiennik alko na imprezy ? z tego co wiem podwyższa też hormon wzrostu ale nie o to chodzi.. jak wiemy koksy też czasem lubią poimprezować wyskoczyć na balety od czasu do czasu i tu pojawia się problem zwłaszcza jak jest się na cyklu.. wiadomo alko dla kulturystów nie idzie w parze, spadki, odwadnianie itp do tego na następny dzień z*** kac fizyczny i moralny, do tego mi za bardzo alkohol nie wchodzi, zamiast tego można zarzucić GHB ktore działa podobnie do alko z tym że nie ma tych skutków ubocznych mniej się tego w siebie ładuje około 2g z napojem i po 10-20 min zaczyna działać i mamy to samo z tym ze myśli sie po tym bardziej trzeźwo nie mamy kaca nic nas nie odwadnia nie powoduje żadnych spadków formy a po 2-3 godzinach przechodzi i czujemy się normanie jesteśmy trzeźwi bez kaca bez jakichkolwiek z***ów nic nie odczuwamy nie śmierdzimy alko, GHB rozkłada się na dwutlenek i wode więc nic nas nie truje nie ma skutków ubocznych może jedynie uzależnić tak jak wszystko co się bierze bez umiaru.. wychodzi więc że stosowanie 3-4 w miesiącu na imprezy zamiast alko jest idealnym zamiennikiem.. chciałem się dowiedzieć jak to wygląda w praktyce :) jest ktoś kto stosuje to od czasu do czasu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
Bede robil synteze tego na laborkach w tym roku to moze uda mi sie wyniesc troche,tylko nie wiem jak z czystoscia tego bedzie. a co do tego ze rozklada sie na co2 i h20 to nie bardzo gdyz to jest kwas hydroksykarboksylowy ziom w ktorym masz 4 wegle. a jedyne co sie moze rozlozyc w tym na co2 i h20 to grupa karboksylowa



Zmieniony przez - chemol w dniu 2010-09-12 09:46:34

Semper Paratus!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20004
Subiektywnie dużo przyjemniejsza jest faza po alkoholu. Co jakiś czas trzeba się odstresować w taki sposób, jak robiła to ludzkość od tysiącleci. Te 10 tygodni cyklu da się wytrzymać bez alkoholu.

PS. To nie forum dla ćpunów.

Zmieniony przez - Kreatynek w dniu 2010-09-12 10:33:09

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyszczenie głowic się zapowiada, na amerykańskim bb, był test GBL w zastosowaniach BB i lipa.. a czy zamiana A na GHB jest ok, to nie temat na SFD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 302
chemol z tym rozkładem tak wychodzi z tego co przeczytałem na wikipedi "GHB bardzo szybko metabolizuje, najpierw do semialdehydu bursztynowego (kwasu 4-oksobutanowego), a następnie do kwasu bursztynowego (kwasu 1,4-butanodiowego), który wchodzi w cykl kwasu cytrynowego, gdzie zachodzi jego dalszy rozkład do CO2 i H2O." czyli wychodzi że w końcowej fazie zostaje tylko CO2 i H2o, daj znać co tam z tego wyszło

Kreatynek i dobrykoks no właśnie każdy ma inne subiektywne odczucia, ja po alko nie najlepiej sie czuje i podczas i po sporzyciu. Wiadomo że to nie forum dla ćpunów nie jestem ćpunem nigdy nic nie brałem, ale tak samo efedryna też może służyć do ćpania, zresztą podczas brania jej to tak jak byś ćpał bo twoje zachowanie i odczucia pod jej wpływem się zmieniają... a GHB w latach 90 było sprzedawane w sklepach kulturystycznych jako środek przyśpieszający zwiększanie masy mięśniowej, co nie można powiedzieć o efedrynie, więc bez takich tu..

a i żeby nie było do tego same zalety anaboliczne: zwiększona synteza białek, podwyższony poziom hormonu wzrostu.

to chyba znacznie lepsze od alkoholu ? do tego robi mniejsze lub takie same spustoszenie w organizmie co alko. Więc darujcie sobie że to nie forum o ćpaniu bo ten temat nie został założony pod tym kontem i nie piszę tu o koce amfie itp.. które robi g**** z organizmu..

Zmieniony przez - BoloKox w dniu 2010-09-12 21:25:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20004
GHB w latach 90 było sprzedawane w sklepach kulturystycznych jako środek przyśpieszający zwiększanie masy mięśniowej (..) zwiększona synteza białek, podwyższony poziom hormonu wzrostu.
Glutamina, HMB itp. nadal są sprzedawane jako anaboliki, a wiadomo że nie mają żadnego wpływu na wyniki w BB. To samo z GHB.

robi mniejsze lub takie same spustoszenie w organizmie co alko.
Brak kaca sprzyja bardzo szybkiemu uzależnieniu się. Wątrobę nie zryje, ale co z mózgiem? Nie wiadomo do końca. Oczywiście z głową można robić wszystko, ćpać też.

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45100
gbl calkiem fajna sprawa... duzo lepszy niz alko. i do tego zadnych spadkow, kaca, odwodnienia etc. morfologia i watroba wyszly ok. 3h po wzieciu juz jestesmy trzezwi. nie polecam osoba ze sklonnosciami do uzaleznien, bo mozna ladnie poplynac. wystarczy poczytac na znanym forum dla cpunkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
gdzie idzie to dostac?

pytam z ciekawosci
1

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20004
z ciekawości
GBL kupisz bez problemu, przekształca się w organizmie do GHB

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 302
Może i masz racje Kreatynek ale skoro było sprzedawane w sklepach (nie tylko dla kulturystów ale nawet i ze zdrową żywnością) znaczy że było badane pod kątem szkodliwości inaczej nie zostało by puszczone do obiegu.

Co do mózgu czytałem (a przeczytałem chyba wszystko możliwe) mózg ryje (niszczy) nie bardziej niż alkochol. Jedynie co może się stać to można się od tego uzależnić. Tak jak napisałeś z powodu braku kaca i innych przykrych dolegliwości po alko.
Do tego GHB jest głównym składnikiem w jednym z leków który podaje się w ilości 4-9g na dzień. Więc dawka 2-3g max 1-3 razy w miesiącu, nikomu nie zaszkodzi i nie poryje organizmu.

6pak dokładnie i do tego możesz iść na impreze pobawić się a po 3-4 godzinach jesteś trzeźwy i możesz wracać samochodem.
Po 3-4 godzinach możesz iść na siłownie nie odczuwając żadnych spadków, dolegliwości i zrobić normalny trening. Można się pobawić czy wpaść do kogoś na urodziny a potem załatwić na trzeźwo jakieś ważne sprawy. Do tego alkomat zawsze wskaże 0, ale wiadomo pod czas działania nie można prowadzić samochodu i żadnych maszyn tak jak po alkoholu.
Dokładnie zaszkodzić to to może jedynie słabym psychicznie którzy podatni są na uzależnienia.

Co do GBL działa prawie identycznie jak GHB z tym że GHB jest najczystszą postacią działającą dłużej o godzine.
Co do GHB na forum jak wiem jest jeden użytkownik (nie bede personalizowal) który GHB stosuje gdy ma tylko 3-4 godziny snu i musi leciec do roboty jakowo że GHB w większych dawkach usypia na 3-4godziny po ktorych człowiek sie sam budzi i czuje sie wypoczęty na maxa. Więc i w takich extremalnych sytuacjach sprawdza się od czasu do czasu.

A co do GBL też był stosowany w lecznictwie, był również sprzedawany w smartshopach (czy jak tam to się pisze) oczywiście z niezłą przebitką cenową, ale z tego co wiem został już wycofany.

6pak możesz przybliżyć jak to wygląda w praktyce :) bo widzę że stosowałeś i jak ma sie do siłowni ?

A i czytałem na forum że ludzi po tym tyją, ludzie którzy nie są związani z siłownią i nie mają diety, więc na metabolizm musi jakoś wpływać.

Zmieniony przez - BoloKox w dniu 2010-09-13 19:37:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45100
na samym wstepie musze napisac, ze ta substancja (GBL) ma duze wlasciwosci uzalezniajace ze wzgledu na fakt znikomych skutkow ubocznych i "smiesznej" ceny, wiec nie wolno przesadzac, a jeszcze lepiej nie zaczynac wogole jesli mamy jakies sklonnosci do uzaleznien.
co do samych wlasciwosc zwiazanych z silownia.. moze podam przyklad... wracasz z pracy z nocki, lykasz to i owo i budzisz sie samoczynnie po ok 3h i co najwazniejsze - mozna powiedziec ze czlowiek jest wyspany i smialo mozna zrobic trening. poza tym zarcie po gbl to czysta poezja(cos w stylu gastro po mj), wiadomo jako zamiennik alko spisuje sie rewelacyjnie, ale nikt nie podal najwiekszej zalety wg mnie. dziala mega afrodyzjakujaco!! dzikosc to malo powiedziane. wlacza sie zwierzecy instynkt.
Tak czy owak nie zachecam nikogo bo mimo wszystko to narkotyk jesli juz to max raz w tyg.

Ps.1. Oczywiscie caly czas pisze o GBL. Mysle ze z GHB gra nie warta swieczki i do tego automatycznie stajesz sie posiadaczem narkotyku w czystej formie, co wiaze sie z duzymi problemami.

Ps.2. Wszystkie podane przezemnie informacje maja charakter czysto teoretyczny i wiedza na ich temat zaczerpnieta jest wylacznie z internetu

Zmieniony przez - 6pak w dniu 2010-09-13 20:31:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krotka pilka, jaka dawka ??

Następny temat

Deca cykl prosze o rady

WHEY premium