SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GET FN RIPPED od G.E.T (Genetic Edge Technologies) 90 tabl !

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90


CENA 99zł Szok !!

90 tabletek data 04/11 nie ma tu mowy o jakimś przebiciu daty czy coś w tym stylu gdyż była tylko jedna seria produkcyjna !!!


GET FN Ripped

Mega Rzezbienie !


GET FN Ripped to nowa, powalajaca na ziemie formula spalajaca tluszcz, która pozostawia konkurencje daleko w tyle. Ten rzezbiacy sylwetke suplement, zostal wyprodukowany w technologii aktywnego dostarczania skladników TPGS. Dzieki temu nowatorskiemu rozwiazaniu skladniki uwalniane sa przez wiele godzin, przez co zachowuja stale maksymalne stezenie w organizmie. Nie byli bysmy jednak soba, poprzestajac na samej formie. Kazda kapsulka zawiera kompleks aktywujacy mechanizmy termo-genetyczne. Specjalnie opracowany kompleks substancji stymulujacych i termogennych dostarcza prawdziwie zdumiewajacych rezultatów.

Charakterystyka produktu:


* Jedyny spalacz tluszczu w technologii TPGS
* Aktywuje mechanizmy termogenezy
* Nasila spalanie zbednego tluszczu zapasowego
* Hamuje nadmierny apetyt i laknienie
* Silnie stymuluje dostarczajac poteznej dawki energii
* Stale utrzymujace sie pobudzenie przez wiele godzin

Hardcore spalacz wylacznie dla zawodowców


GET FN Ripped to spalacz Hardcore dla najbardziej wymagajacych. Najefektywniejszy sklad zamkniety w kapsulkach opartych o technologie TPGS umozliwia potezne spalanie tluszczu przez wiele godzin. Stopniowe uwalnianie skladników umozliwia utrzymanie ich stezenia na maksymalnym poziomie znacznie dluzej niz w przypadku konwencjonalnych kapsulek. Utrzymujaca sie niemal caly dzien, nasilona aktywnosc metaboliczna prowadzi do szybkiego ubytku tkanki tluszczowej. Technologia TPGS gwarantuje staly, niezwykle wysoki poziom energii i pobudzenia. Jednoczesnie zminimalizowany zostal efekt naglego, nieprzyjemnego spadku poziomu energii. Uruchomione przez GET FN Ripped procesy metaboliczne trwaja znacznie dluzej niz po zastosowaniu innych spalaczy. Dlugo utrzymujaca sie nasilona aktywnosc metaboliczna daje w efekcie wiecej spalonego tluszczu.

GET FN Ripped bazuje jedynie na skladnikach o jakosci farmaceutycznej, które charakteryzuja sie najwyzsza czystoscia i stezeniem. Tym samym posiadaja one znaczaco wiekszy potencjal, niz pospolite ekstrakty o znikomym stezeniu. Stawiamy na absolutnie pewny efekt rzezbienia sylwetki. W tym celu zastosowano szereg wielokierunkowo dzialajacych komponentów. Synergistyczne zestawienie termogeników i stymulantów napedza metabolizm do niewyobrazalnego poziomu. Nawet w stanie umiarkowanej aktywnosci fizycznej, zuzycie kalorii jest nieporównywalnie wieksze. Natomiast energia, jaka mozesz osiagnac na treningach i w trakcie cwiczen zyskuje zupelnie nowego wymiaru. Szalencze tempo treningu, mobilizacja do wykonania wiekszej ilosci serii i powtórzen, do wykonania dodatkowego dystansu czy uzycia wiekszego obciazenia pozwala Ci zadanie sylwetce wyjatkowo ostrego szlifu. Nie zawalaj sprawy… dorwij GET FN Ripped!

To składniki dzięki jakim mozesz osiągnąć Mega Rzeżbę :


Phenyletyloamina (PEA)
to zwiazek o charakterze neuroprzekaznika wystepujacego naturalnie w naszym ukladzie nerwowym. W pewnych ograniczonych ilosciach wystepuje takze w pozywieniu, np. czekoladzie i kakao. Aktywnosc PEA w obrebie ukladu nerwowego daje sie zaobserwowac jako uczucie zadowolenia, satysfakcji, zwiekszonego poziomu energii i swietnego samopoczucia. To wlasnie ta substancja powoduje uczucie blogostanu po spozyciu nawet niewielkich ilosci czekolady. Syntetyczna, skoncentrowana postac tego alkaloidu zdolna jest stymulowac uklad nerwowy w znacznie wiekszym stopniu, co przeklada sie na gwaltowny, staly przyplyw energii i poprawe samopoczucia. Stosowanie PEA obniza laknienie powodujac jednoczesnie zwiekszenie mobilizacji do treningów czy wszelkich innych czynnosci dnia codziennego. Oprócz wplywu na funkcje ukladu nerwowego wykazuj takze potezne wlasciwosci termogenne. Podobnie jak adrenalina i noradrenalina stymuluje ona procesy rozbijania tluszczu zapasowego, a nastepnie ich utylizacji jako preferowanego zródla energii.W normalnych warunkach jest jednak szybko dezaktywowana przez enzym MAO. Różne wersje PEA zawarte w Tight Xtreme są o wiele bardziej odporne na dzialanie tego enzymu, przez co znacznie dluzej zachowuje swoja aktywnosc biologiczna. Jednoczesnie niweluje to mozliwosc wystapienia naglego zalamania energii i spadkowi sil, gdyz kinetyka zróżnicowanego PEA jest o wiele dłużej odczuwalna.

Guarana Seed Extract (Ekstrakt z Nasion Guarany)
- zawiera Methylxanthines która daje odczucie radykalnego pobudzenia. Ponadto wpływając na relaksację mięśniówki gładkiej oskrzeli ułatwiają wentylację płuc (lepsze dotlenienie) zawiera również najbardziej znany na całym świecie związek o charakterze termogenicznym - Kofeine. Działa pobudzająco, obniża poziom adenozyny, hamuje rozpad cAMP - tym samym wzmacnia zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe).

White Willow Bark (Kora wierzby bialej)
- wyciag z tej czesci rosliny zawiera naturalna salicyne. Substancja ta stosowana byla od dawna w medycynie ludowej jako srodek przeciwzapalny i przeciwbólowych. Obecnie jej syntetyczne formy najeza do najczesciej sprzedawanych leków. Po za wspomnianym dzialaniem salicyna wplywa na gospodarke energetyczna organizmu. Dzialanie to ujawnia sie poprzez blokowanie pewnych enzymów bioracych udzial w tworzeniu sie tkanki tluszczowej. W polaczeniu z kofeina synefryna dziala scisle synergistycznie zwiekszajac jej wchlanianie z przewodu pokarmowego.

Green Tea Extract (Ekstrakt z Zielonej Herbaty)
jest najczesciej stosowanym naturalnym i bezpiecznym suplementem redukujacym nadmiar tluszczu na ciele. Jest niezwykle bogaty w zwiazki aktywne biologicznie, które maja silnie udokumentowany wplyw na przyspieszenie spoczynkowej przemiany materii. Wiele badan wskazuje, ze zawarte w nim polifenole i katechiny moga przyspieszac spoczynkowa przemiane materii nawet o 4%. Substancje te aktywuja procesy termogenezy i spalanie tkanki tluszczowej jako preferowanego zródla energii, chroniac jednoczesnie bialka miesniowe przed katabolizmem, co pozwala na rzezbienie sylwetki z zachowaniem muskulatury. Zielona herbata gwarantuje utrzymanie stale wysokiego poziomu energii bez wahan nastroju. Zwiazki aktywne tej rosliny posiadaja wplyw na wymiatanie wolnych rodników, przez co kompleksowo chronia organizm przed starzeniem sie i wieloma schorzeniami zwiazanymi z czynnikami toksycznymi. Lekko moczopedne dzialanie zielonej herbaty sprawia, ze jest ona pomocna w pozbyciu sie nadmiaru nieestetycznie wygladajacej podskórnej wody.

1-3 dimethylamylamine (Geramina)
to substancja otrzymywana piewotnie z oleju Geranium. Swoja chemiczna budowa przypomina adrenaline, przez co wyzwala w organizmie zblizone do niej mechanizmy. Geranamine uwaza sie obecnie za jeden z najsilniejszych stymulantów ukladu nerwowego spalajacych tluszcz. Sadzi sie, ze to jedyna substancja, która dorównuje efedrynie pod wzgledem zwiekszania poziomu energii i przyspieszania tempa przemiany materii. Juz niewielkie ilosci geranaminy powoduja silne stymulowanie ukladu nerwowego, zapoczatkowanie procesów rozpadu i spalania tkanki tluszczowej. Stosowaniu geranaminy towarzyszy przyplyw poteznej energii, zwiekszonej wytrzymalosci i wydolnosci psycho fizycznej. Umozliwia to trenowanie z szalona intensywnoscia przez dluzszy czas bez uczucia zmeczenia czy ospalosci i spalanie wiekszych ilosci tluszczu zapasowego.

Cocoa Extract (Ekstrakt z Kakao)
- bogaty w Teobrominę, związek działający podobnie do Kofeiny, naturalne Ksantyny oraz Synefrynę. Zawiera również kwasy tłuszczowe odpowiedzialne m.in.: za aktywność systemu nerwowego oraz kontrole pewnych przemian metabolicznych. Wpływają na prace receptorów PPAR-alfa, zwiększają stopień uwalniania glicerolu i kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej, przyspieszają ich utlenianie w mięśniach szkieletowych oraz pomagają kontrolować łaknienie.

Johimbina HCL
ten zdumiewajacy alkaloid powoduje zwiekszanie wydzielania w organizmie tzw. amin ketocholowych, do których zalicza sie adrenaline i noradrenaline. Po za zwiekszonym poziomem energii, hormony te wplywaja w bezposredni sposób na tempo przemiany materii. Daja one niejako rozkaz do spalania tluszczu zapasowego. Dodatkowo, unikalna cecha johimbiny jest fakt aktywowania receptorów alfa-2 adrenergicznych, co powoduje silne rozszerzenie sie naczyn krwionosnych w obrebie tkanki podskórnej ud, brzucha, bioder. Dzieki temu zjawisku, zbedny zapasowy tluszcz staje sie znacznie bardziej dostepny, jako preferowane zródlo energii. Mozliwym staje sie modelowanie sylwetki w miejscach, które do tej pory zdawaly sie byc bardziej oporne na dzialanie wszelkich diet, cwiczen czy substancji spalajacych tluszcz.

Cytisine (Cysteina)
jest potężnym przeciw utleniaczem i jej głównym działaniem, przeciw wolnym rodnikom niszczącym mięśnie, jest zwiększanie poziomu glutationu w mięśniach i innych komórkach.

Synefryna HCL to kolejna wystepujaca naturalnie substancja o dzialaniu termogennym. Na skale masowa otrzymuje sie ja ze skórki gorzkiej pomaranczy - Citrus aurantium. W GET FN RIPPED zastosowano najczystsza syntetyczna forme tego zwiazku. Ze wzgledu na swa budowe chemiczna synefryna znacznie mniej pobudza osrodkowy uklad nerwowy niz podobne substancje (sympatykomimetyki) jak efedryna. Równiez mniej pobudza uklad sercowo-naczyniowy. Stymuluje jednak wydzielanie noradrenaliny. Ta pochodna adrenaliny wykazuje bardzo podobne do niej dzialanie. Posiada jednak dzialanie bardziej lokalne - na poziomie tkanki do której trafia. Sprawia to, ze jest znacznie bardziej bezpieczna niz efedryna. Doskonale sie z niz uzupelnia. Sama w sobie nie podnosi cisnienia tetniczego i ni przyspiesza akcji serca.

Tryamine Base (Tiamina)
- jest substancją podobną do witaminy B-1, dzięki właściwościom lipolubnym może ona łatwo przekraczać barierę krew-mózg pobudzając, poprawiając długookresową pamięć, skracając czas reakcji zwiększaja odporność na stres. Dodatkowo, związek ten poprawia samopoczucie-podobnie jak kawa jednakże bez jej skutków ubocznych. Efekt tan odczuwalny jest przez cały dzień a nie jak w przypadku kofeiny jedynie przez krótki okres zaraz po spożyciu.

Ewodiamina - aktywny alkaloid owocu Wu-Chu-Yu, jednego ze składników Chińskiej tradycyjnej medycyny. W naszym organizmie powoduje zwiększenie wydzielania katecholamin (adrenalina i noradrenalina) tym samym nasila proces rozpadu tkanki tłuszczowej i uwalniania kwasów tłuszczowych, przemienianych później w energię, wydalaną w postaci ciepła (termogeneza). Dodatkowe efekty Evodiaminy wynikają ze zwiększenia poziomu cAMP - wzrost produkcji ATP (uniwersalny nośnik energii), szybsze tempo syntezy białek, regulacja metabolizmu węglowodanów.

Berginin (Bergenina) zwiększa lipolizę stymulowaną przez noradrenalinę, równocześnie obniżając stymulowaną przez insulinę lipogenezę.

Coleus Froskolli (Pokrzywa Forskohli) - zawarta w korzeniu tej pokrzywy forskolina swoim działaniem naśladuje adrenalinę - podnosi poziom cAMP, który to aktywuje lipazę HSL („rozbicie" zalegającego tłuszczu na wolne kwasy tłuszczowe i uwolnienie ich do krwii). Jednak w przeciwieństwie do adrenaliny nie pobudza centralnego układu nerwowego ,a tym samym pozwala uniknąć skutków ubocznych takich jak podenerwowanie czy drgawki.

Hordeina kolejna z substancji o charakterze stymulujacym, stanowiaca doskonale uzupelnienie kofeiny, geranaminy oraz synefryny. Wykazuje specyficzne wlasciwosci przedluzania zywotnosci adrenaliny oraz noradrenaliny uwolnionych uprzednio za sprawa reszty substancji zawartych w GET FN RIPPED. Dzieki temu synergistycznemu rozwiazaniu uzyskano znaczace przedluzenie dzialania pobudzajacego bez niechcianego efektu naglego „zjazdu" i zmniejszenia sie poziomu energii. Jednoczesnie przedluza to czas nasilonej aktywnosci metabolicznej, przez co tluszcz palony jest przez wieksza czesc dnia. Hordeina stanowi w ten sposób skladnik potegujacy dzialanie formuly GET FN RIPPED.

Skład:

PEA, trimethylxanthin (caffeine), white willow bark,
green tea (98% polyphenols), 1-3 dimethylamlamine,
cocoa extract, TPGS, thebromine, yohimbine HCI, cytisine,
synepherine HCI, tryamine base, evodiamine, berginin,
coleus forskolli (20%), hordenine.

Sposób dawkowania:


Zaleca sie stosowac od 1 do 3 tabletek dziennie. W pierwszych dniach stosowania, jako sprawdzenie tolerancji organizmu na ten niezwykle silnie stymuluja

Produkt przeznaczony jest dla absolutnie zdrowych i pelnoletnich osób. Zaleca sie stosowanie lacznie ze zbilansowana dieta dostarczajaca kluczowych skladników pokarmowych. W trakcie stosowania GET FN RIPPED wypijaj minimum 2-3 litry wody mineralnej w trakcie dnia. Nie zaleca sie przyjmowac produktu w przypadku jakichkolwiek schorzen terazniejszych lub przeszlych lub genetycznego obciazenia tymi schorzeniami. Nie przyjmowac w trakcie stosowani jakichkolwiek leków czy innych srodków stymulujacych uklad nerwowy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU

Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
ja tylko moge ze swojej strony potwierdzic,ze gosc jest 1000% Pewniak.

Nie raz bralem u niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 225 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20550
Ja również polecam tego gościa !! 100% pewniak !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90
PROMO dla 3 osób wysyłka za pobraniem z mozliwością sprawdzenia zawartości już w tej cenie 99zł !!

dodam iż obecnie jako jedyny mam to na allegro w cenie 125zł !

Spalacz lepszy od przereklamowanego VIPER-a za który ludzie płacą po 159zł i więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WZMACNIACZ + TUBA + 2 GLOSNIKI

Następny temat

Sprzedam HTC Wildfire NOWY

Obnizka