SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GDZIE NAJTANIEJ? Promocje, nowości - wpisujemy tutaj!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 560837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
Pewnie stoi na na półce w ciemnej butelce z pozostałymi olejami, oliwami itp. Nie wydaje mi sie, żeby trzymali go w lodówce

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29554
Nagłówek: Promocja od 11.06 do 16.06.2014
Produkt: filet łosoś
Cena: 29,99/kg
Sklep/lokalizacja: Carrefour
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
kabo9
ten lniany z lidla już kiedyś był w ogóle w promo? warte to coś? bo nie sądze np żeby w lodówce go trzymali


W zadnym supermarkecie nie stoi w lodowce ze sklepu sfd tez w lodowce nie przyjezdza , myslicie ze do innych sklepów tez dowizone sa w lodowkach , jesli tak to mylicie sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
rutkow
kabo9
ten lniany z lidla już kiedyś był w ogóle w promo? warte to coś? bo nie sądze np żeby w lodówce go trzymali


W zadnym supermarkecie nie stoi w lodowce ze sklepu sfd tez w lodowce nie przyjezdza , myslicie ze do innych sklepów tez dowizone sa w lodowkach , jesli tak to mylicie sie


Dlatego olej lniany powinno się kupować z dobrej apteki, do których przyjeżdża w podpowiednich warunkach a następnie jest przechowywany w lodówce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Zwróćcie w ogóle uwagę, czy ten olej z Lidla jest wysokolinolenowy. Nigdy nie widziałem tam oleju lnianego.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Pierwszy raz bedzie , trzeba zobaczyc co to za cudo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5337
ja zamawiam ze sklepu internetowego firmy bio-oil. Przyjezdza w styropianie jeszcze zimny, a wysyłki robią tylko do czwartku zeby max dobe był w tych warunkach. Nie trzeba przepłacac w aptece bo raz sie spytałem i cena mnie zabiła.
Na te z półki lidla to nawet bym nie spojrzał, lepiej juz dobrą oliwe z oliwek kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Zgadza się. Można też zamawiać w ten sposób, że przywożą w chłodni do apteki, która ma chłodziarkę i tam się odbiera.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to nie jest tak że dopiero po otwarciu trzeba go przechowywać w lodówce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5337
nie, nawet w temp pokojowej się utlenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie dobór wody?

Następny temat

pomocy plz pomozcie

WHEY premium