SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINER 737 megabol CZY TO DOBRY ZAKUP

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
__ARNI__ że będziesz miał muła po spożywaniu tego to całkiem możliwe, mnie czasem muli po lepszych 'jakościowo' gainerach więc możesz to wziac pod uwage, i nie rozumiem dlaczego zadajesz pytanie i oczekujesz na nie odpowiedzi jak wystarczy uzyc wyszukiwarki i juz jest kilka podobnych tematow a w nich wiele opini na temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
****a ale mnie w****aija takie wypowiedzi !!
chłopaki jak gowno wiecie i nie macie nic do powiedzenia w temacie to sie nie wpisujcie !! jestem pewien ze tak negatywny stosunek do gainera 737 nabraliscie tylko i wylacznie po wypowiedziach calej rzeszy pseudo ekspertow ( kilku nie pseudo, jednak ci az tak negatywnie sie nie wypowiadaja). Tak wiec 'skoncz wasc, wstydu oszczedz'.

Gaiiner 737 jest prawdopodobnie najgorszym wyborem z gainerow, jednakze jest on niezwykle tani. zadania gainera jako tako spelnia, wiec jesli bedziesz mial dobra dietke to gainerka mozesz np do szkoly sobie zabrac i git jest. A pseudo ekspertow nie sluchaj.

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4273
Nie trzeba być jekspertem by ocenić gainera po składzie, 737 ma tańsze składniki, jednak nie jest to żadne novum- przed 737 podobny (moim zdaniem tylko nieco słabszy) skład miały znamienite firmy; HiTec MassGAin (ten pierwszy), Trec Magnum5000, wszystkie sojówki... itd poza tym mniejsza ilość białka, no ale większa reklama a przede wszystki cena. Dla wielu to wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
Data rejestracji 2005-11-22

a Ty kto jestes ? wyskoczyles jak filip z konopii i stroisz cfaniaka

dla Twojej wiadomosci Ci "pseudo eksperci" wiedza o wiele wiecej niz Ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
"bede mial mula, nie tak jak wy"
jej...on chce muła w domu trzymać i karmić go tym gainerem
biedne zwierze, do GreenPeace'u trzeba napisać

Zmieniony przez - wylliam w dniu 2005-11-23 07:55:59

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
ja mam tylko pytanie do kolegi ktory zalozyl temat, jesli wiesz lepiej od nas to po co pytasz ?!
Pytasz czy to jest super za***isty gainer, ludzie ci odpowiadaja ze to nie jest najlepszy wybor a ty piszesz ze napewno jest ok, i ze wegle to wegle itp...

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9885
Co do pana "kokoWKS" czytales sklad ? Jak czytales to widze ze Ty jestes mega ekspertem w odrzywianiu pewnie studiujesz dietetyke jakas ajt ?
btw. megabol sprawdzona firma HAHAHAH dokup ten testosterol jak kolega wczesniej radzil i naprawde przy***iesz mocno... w mule +10 ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 895 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18551
Moim zdaniem to za tą cenne to przyzwoity produkt. Nie można go poruwnywać z dwa razy droższymi gainerami to tak jak porównywać mercedesa do fiata. Ale jak ktoś niema pieniedzy na mercedesa to czy musi jeździć na rowerze nie bo może sobie kupić tańszy samochód. Podobnie jest z 737 jak kogoś niestać na drogiego gainera to ma alternatywe w postaci 737.

Według mnie stosunek ceny do jakości nie jest zły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
bardzo sluszna i trafna wypowiedz.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 28921 Napisanych postów 62548 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900866
Arni-to zly zakup!a bialka w tym gainerze sa bardzo niskiej jakosci.tez go kupilem ale tylko 0,5 kilo i wiecej nie kupie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena gainera

Następny temat

Przerwa

Wiecej