SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głosowanie czerwiec Krata Na Lato 2019 - zdjęcia do głosowania

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
Na fb masti wrzucal kilka razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Takie czasy teraz nastały i do gry wchodzą nowe pokolenia,inaczej wychowane ,inaczej działające we współczesnym świecie.

Nawet zawodami zawodowców ,nawet Mr Olympia niewielu się interesuje-co kiedyś było 100 stron komentarzy w kilka godzin(a dziś pewnie kilka).

Konkursy-wszystkie moduły były reklamowane na sfd i na facebook,w grupie SFD na facebook także.

Do tego reklamy to także filmiki,które wrzucacie w konkursach,Wasze próby,.

Konkurs był reklamowany także przy innych wydarzeniach-np trening w Niemczech,trening w Poznaniu,były wrzucane takie kryptoreklamy w różnych tematach,zapraszanie nowych forumowiczów do konkursów.

Nagrody za konkursy to także reklama.

Także uczestnicy poprzednich edycji w jakiś sposób też to reklamowali

To dlaczego są takie efekty ,jakie są?

Każdy ma na to jakąś odpowiedź-najprostrza i najbardziej powierzchowna-bo nic nie było(bo nic nie widziałem) ,albo ,że wszystko było źle robione (to zapraszamy do poprowadzenia takiego konkursu-wtedy każdy zobaczy,jak to wygląda z drugiej strony ):)

Uwaga reklama-można prowadzić mini konkursy w lipcu i sierpniu :)

Ale dziś są takie czasy,że nawet sami zawodnicy startujący w prestiżowych zawodach-nie są nimi zainteresowani,gdy nie wygrywaja i normalnie wychodzą w trakcie :)

Takie teraz jest podejście :)


Niestety dziś i strony i społecznościowe portale mają tendencje do wyhamowywania tego typu działań(wiadomo-chcesz dotrzeć do większej ilości odbiorów-zapłać)

Inna sprawa-dziś ludzi nie interesują konkretne wyniki,konkretne próby,czy konkretne tematy.

Powodem jest sposób patrzenia i podejścia-każdy uważa,że zrobiłby to lepiej .
Inny powód-to niechęć i obawa rywalizacji,bo to cudowne przeświadczenie może się rozwiać

Stąd popytem cieszą się tematy w takim zakresie neutralne-to np można obserwować przy reklamach np MMA-tak każdy ma coś do każdego,jest jakaś awantura,kłótnia,ktoś chce coś komuś udowadniać.

Stare cyrkowe sztuczki :)

Ale takie tematy nie wciągają do akcji widzów-stąd śmiało sobie ujeżdżają na tych bohaterach,i czują się bezpiecznie-bo nikt nic od nich nie chce.


Co zrobić?

Naprawdę zainteresowani zawsze trafią tam gdzie trzeba,zawsze mają czas i możliwości itp.

A tak poza tym?

Wszystkie moduły były w tym roku bardzo fajnie prowadzone-u Izy do tego pojawili się nowi forumowicze w świetnej formie.

Ćwiczenia i zadania bardzo fajne i oryginalne,nagrody też bardzo konkretne.



.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
Iza - nic nie kontroluję, ale to minimum aktywności staram sie wykazywać. Jak jest głosowanie - głosuję zawsze. Jesteś od niedawna - więc tego nie wiesz. Głosowałam na pierwszą KNL chyba z 3 lata temu.
Dlaczego wielu codziennie aktywnych użytkowników chociażby tego działu nie głosowało? Nie wiem. Moze można się zapytać? Rozumiem,ze wzięcie udziału w konkursie jest wymagające, ale ocenienie 3 zdjęć??
W dziale Ladies jestem pewna, ze żadna z dziewczyn nie wiedziała o głosowaniu. A ponieważ była uczestniczka - kobieta - może można było coś w spamie napisać...
Nie Masti, nie interesuje mnie organizowanie niczego. I wygrywanie supli też nie. Co nie znaczy, ze nie mogę próbować KONSTRUKTYWNIE odpowiedzieć na pytanie/uwagę Rutkowa o niskiej frekwencji. Osobiście FB ignoruję, domyślam sie ze takich osób moze być więcej. Nie pamiętam abym na forum widziała info o samym głosowaniu...
I tyle mojego udziału w tym temacie.



Zmieniony przez - Paatik w dniu 2019-07-02 08:57:22

Zmieniony przez - Paatik w dniu 2019-07-02 08:57:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 378 Napisanych postów 391 Wiek 49 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3632
Paatik a może lepiej zajmij się pracą nad swoją sylwetką i udziałami w konkursach a nie byciem nadwornym krytykiem SFD..?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 378 Napisanych postów 391 Wiek 49 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3632
Podaję podsumowanie wyników głosowania.

Największą liczbę punktów otrzymał Rutkow - 71 pkt co daje 33,81% oceny ogólnej w bloku zdjęciowym.

Kebul niestety nie wstawił zdjęć, stąd 0 pkt.

Gratuluję zwycięzcy tego bloku zadaniowego










Zmieniony przez - Iza.. w dniu 2019-07-02 16:22:37
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
Miło
Gratulacje dla wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Paatik
IGłosowałam na pierwszą KNL chyba z 3 lata temu.


pierwsza KNL była w 2013 czyli 6 lat temu - jak ten czas leci

do końca KNL 2018 jeszcze mi się chciało, chwilkę później mi się odechciało i tak już raczej zostanie - bo nie sądzę, że nastąpi jakieś trzęsienie ziemi, które to zmieni (mam na myśli udział w konkursach )







Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2019-07-02 18:01:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iza..
Paatik a może lepiej zajmij się pracą nad swoją sylwetką i udziałami w konkursach a nie byciem nadwornym krytykiem SFD..?

Izuś kochanie a możesz nie pouczać naszej Paatik, a zastanowić się nad sobą.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening SFD-Krata Na Lato w FIT FOR FREE Poznań,30 czerwiec,g 10 :00

Następny temat

Pompki vs. Przysiady

WHEY premium