SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Góra klatki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1072
Przez 6 tygodni chce zajac sie gora klatki. Pasowal bedzie taki trening??

skos sztanga - 4 razy 8-10 powtorzen
rozpietki na skosie - 4 razy 8-10
skos chantelkami - 4 razy 8-10

Teoretycznie pierwsze i ostatnie cwiczenie zamiennie sie robi.Ale czy bedzie dobrze jak bede robil jedno i drugie podczas jednego treningu ??

[...::: Na MaSe JedZ kIeŁbaSe :D :::...]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
na siłe rób sztangą na mase hantlami, 2 na skos starczą po 4 serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Na twoim miejscu dałbym tak
-wyciskanie na skosie 12 10 8 8
-wyciskanie na płaskiej 12 10 8 8 o dolnej i srodkowej cześci klatki tez nie mozesz zapominać!!
-rozpietki na skosie 4x10
-wyciskanie sztangielek na skosie 3x8 to jezeli bedziesz się czuł na sile co pewnie dla poczatkujacego by odpadło tak ze jak co to ja bym tak to zrobił!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
"Teoretycznie pierwsze i ostatnie cwiczenie zamiennie sie robi.Ale czy bedzie dobrze jak bede robil jedno i drugie podczas jednego treningu ?? "

Skoro robi się zamiennie, to na jakiej podstawie myślisz, że lepiej będzie zrobić oba ? Nie ma sensu robienie obu na jednym treningu.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1072
Tylko nie dodałem że skos na sztandze i na chantelka jest różny. Czy wtedy moge robić oba ćwiczenia ?? Czy może zastąpić jedno z nich wyciskaniem na skosie w waskim chwycie na srodkowe-górne czesci klatki??

[...::: Na MaSe JedZ kIeŁbaSe :D :::...]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1072
Lawka przy skosie sztnga ma inny kat pochylenia niz przy cwiczenaich chantelkami. W takim wypadku mozna oba cwiczenai robic w jednym dniu?

[...::: Na MaSe JedZ kIeŁbaSe :D :::...]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja byłem zadowolony bardzo jak robiłem

skos 4 serie
rozpietki skos 4 serie
płasko hantlami 4 serie

i trening masz git.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Jeżeli kąty nachylenia są różne, to zaczyna to mieć sens

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja teraz trenując partie 2x w tyg

mam w 2 dniu klatki
3 skos hantlami
3 lekki skos ok 20 stopniowy hantelkami z supinacja
skos dolny 3 serie

z zapasem nawet 1 powt.

dawno nie robiłem sztangą skosu- tylko jako rozgrzewka zawsze- nie czuje konkretnie tego ćwiczenia nawet przy odchylaniu łokci na boki, prowadzeniu pod sztangą i lekkim wypinaniu klatki do przodu.

wg mnie w ogole- trening klatki od dosyć dawna zaczynam od skosu ciągle, lepiej mi się wtedy nawet wyciska płasko.
pzdr/

pzdr/

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-11-28 20:47:43

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening w boksie na siłowni

Następny temat

plan do oceny.

WHEY premium