SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fuuun/masa-str.30/redukcja-str.56

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Wczoraj już byłem na sparingach. Dobre waleczki, wszsytko git. Bark dawał rade, nic nie bolało. Dzis z rana lekko pobolewał. Pójdę na siłownie dzisiaj z młodszym koleżką zrobię sobie z nim jakieś obwody na malutkich ciężarach. A tak oto prezętuje sie forma, ogólnie bardzo słaba jakość zdjęć. Ale krata na brzuchu jak nigdy. Biceps 38cm, brzuch 75cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
26 listopada 2012r.
BJJ
Mocna rozgrzewka, walki zadaniowe w judo, technika, walki zadaniowe w parterze.
Później od 21 do 22 pojechałem na basen, sauna, zimno gorące prysznice i jacuzzi. Więc gitarka regeneracja w porządku


27 listopada 2012r.
SIŁOWNIA

Bench Press (2min. rest)
5/5/5/5/5-30kg/40kg/45kg/50kg/55kg/60kg
Push Press (2min. rest)
5/5/5/5- tutaj ćwiczenie zostało zamienione bo mam kontuzję barku.
Shoulders Shrugs (1min. rest)
15/10/10/10-40kg/60kg/75kg/75kg
Good Morning (1min. rest)
15/15-30kg/30kg
Barbell Biceps Curl (30sec. rest)
15/15/10-30kg/30kg/30kg
Triceps Dips (30sec. rest)
15/15/10- własne ciało

Siłownia teraz lekko z dwóch powodów, pierwszy to odstawienie kreatyny i wypada trochę zjechać z dużych ciężarów i zacząć robić minimalny progres aby z 6 tygodni wjechać na duże ciężary i odpalić następną kreatyne. A drugi to kontuzja barku, więc wyciskania i ćwiczenia podczas których wykonuje duży ruch obręczą barkową odpadają póki co. Więc póki co bardzo małe ciężary.

28 listopada 2012r.
BJJ

Trening 2h. Dużo technik i drili, ostatnie 40 minut zadaniówki. Zostałem sobie jeszcze po treningu z paroma osobami porobiłem przez 30mni techniczki jeszcze. Kreatyna już odstawiona. Jutro boks.

Zmieniony przez - Fuuun w dniu 2012-11-28 21:56:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
75 w pasie?

Yebany, ciesz sie, że takiego gena i wąską talie masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Ogólnie jestem endo. Ale to prawda ostatnio dużo lepiej w pasie, zawsze miałem ponad 80. A teraz rano 75/77cm. Ale za to w barkach wąsko ;/ wąskie obojczyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
dopiero teraz fotki zobaczyłem i stary jest bardzo dobrze ! poprawiłeś plecy, reszte słabo widać choć kratka ładnie sie prezentuje ;] rośnij miszczu ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Dawno nie pisałem, ogólnie to waga stoi w miejscu mniej wiecej, około 75kg/76kg.

Nabicie i twardość coraz lepsza, brzuch jaki był taki jest czyli może być.

Poprawiłem trochę klatę tak mi się wydaje.

W poniedziałek trening na macie, dużo siły z partnerem, i zadaniówek w szczególności z cięższymi i lepszymi technicznie wiec bardzo ciężko.

Dziś wtorek, siłowo jestem lekko zniszczony, plecy (czworoboczne, prostowniki i kark) mocno dojechane. Bark prawy jeszcze trochę przeskakuje i boli.

Dlatego na siłce dziś zrobiłem klatę z bicepsem, raczej rekreacyjnie żeby dać radę jakoś do końca tygodnia dotrwać.

Trening siłownia 04/12/12
1 Wyciskanie sztangi leżąc
Is- 50kg x5
IIs- 55kg x5
IIIs- 65kg x5
IVs- 70kg x5
Vs- 75kg x5
VIs- 80kg x5
2 Dipsy wersja na klatę w ss z pompkami
Is 10 powtórzeń dipsów
6powtórzeń pompek
IIs 10 powtórzeń dipsów
6powtórzeń pompek
3 Uginanie ramion z hantlami
3 serie po 10 powtórzeń ciężarem 8kg.

Biceps zrobiony tak tylko żeby dać jakikolwiek bodziec do wzrostu, klata dużo serii na płaskiej, dołożyłem trochę ciężaru od ostatniego razu ale i tak było całkiem łatwo. Dipsy i pompeczki w szczególności pompki już tylko na dobitkę.

Robimy dużo fizycznych tematów na macie więc nie będę się jeszcze bardziej dojeżdżał osobno siłownią.

Jutro techniczny trening bjj i pewnie jakieś zadanióweczki. W czwartek najprawdopodobniej mma i tarcze, a piątek sparingi w kimonach.

To by było na tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
06.12.12r.

LIPA !

Wczoraj trening bjj dużo technik, ogólnie czuje się dobrze fizycznie dosyć mocny, technicznie tez już jest coraz lepiej. Ale przy jednej z walk z cięższym i silniejszym, lepszym technincznie również kolegą doznałem kontuzji. Próbowałem się skręcić w jego stronę gdy kontrolował mi nogi i kolano nienaturalnie się skręciło, coś mocno strzeliło, chrupnęło, ale nie bolało jakoś mega i walczyłem dalej.

Po walce już wiedziałem ze do wieczoru jakoś mocno boleć nie będzie. Ale jak się spodziewałem dzis rano ciężko jest mi chodzić. Boli przy ruchu a w szczególności przy przeprostach. Także z dzisiejszych tarcz i jutrzejszych sparingów bjj raczej nici ....

Dziś regeneracja, jutro będzie siłka na 100% tylko raczej ćwiczenia nie angażujące nóg i wszystko raczej na siedząco i leżąco.

Jutro zrobię plecy(drążek, wiosłowania leżąc itp), biceps i triceps. A w sobotę jak kolanko będzie git mam nadzieje skoczę na matę się już lekko pokulać.

Jutro po siłowni dodam zdjęcia najprawdopodobniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Oby to nie było nic poważnego bo kolana bardzo ograniczają i zabierają czasem chęć do czegokolwiek... Oczywiście chodzi mi o to jak bolą i coś z nimi nie tak, a nie jak są zdrowe

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2012-12-06 18:40:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Kolanko już prawie w porządeczku, pojutrze bedzie zagojone w 100%
Dzis siłka, jako że robiłem z koleżką, to zrobiliśmy niemal że wszystko heehe, jest moc, trening intuicyjny. Zauważyłem że jak robię intuicyjnie to wszystko rośnie najlepiej. Czułem sie zregnereowany i dotyrałem dziś miedzy innymi klatę dosyć mocno

7.12.12r.
Waga: 75,9kg

TRENING SIŁOWNIA
1.Wyciskanie leżąc sztangi
I-40kg na 5powtórzenia
II-50kg na 5powtórzenia
III-60kg na 5powtórzenia
IV-70kg na 5powtórznia
V-80kg na 3powtórzenia
VI-90kg na 3powtórzenia


2.Wyciskanie hantli leżąc głową w dół
I-8kg na 12powtórzeń
II-8kg na 12powtórzeń
II-8kg na 12powtórzeń


+ 3 serie na barki ss. przód/bok barków
+ 3 serie na łapy ss. bic/tric
+ 3 serie podciągania na drążku
+ 40 brzuszków

WIEM ŻE TRENING CHAOS I ZA DŁUGO NIM NIE POJADĘ ALE OD CZASU DO CZASU LUBIĘ SOBIE WEJŚĆ NA SIŁKĘ I ZROBIĆ CO MI SIE PODOBA

Co do WL, to moc rośnie, te 90kg już ciężko ale myślę że na 5 razy bym zrobił albo i 6. Ogólnie jak na okres bez kreatyny jest dobrze.

Aakg przed treningiem pompka była odczuwalna od 2 ćwiczenia aż do końca.

Za chwilę wrzucę obiecane zdjęcia
Jak chcecie o coś pytać to pytajcie.

Co do diety, to robię tak że w dni treningowe siłka/mata. Jem aż do pory treningu dużo węgli i tłuszczów, białka nie za dużo(z rana whey 30g i potem przed treningiem jakieś 150g mięsa). Po treningu wrzucam carbo. I aż do wieczora jem już prawie samo mięso, i inne źródła białka. Jedyne posiłek potreningowy zawiera jakieś 80gram ryżu.

Brzuch ładnie się wyrzeźbił, i jestem pewien że to przez to że jem bardzo mało węgli od godziny 17 aż do wieczora. Ogólnie bazuję głównie na białku i tłuszczach z orzechów itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
jest moc ;] , znów widze że mi uciekasz xD :D, ciśnij , a kiedy jakieś kolejne zawody ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg na 1000 metrów i 50 metrów

Następny temat

Proszę o pomoc - ćwiczenia grzbietu - problem ze skórą

WHEY premium