SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Future-aktualizacja s.44

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 148412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1396
Jak chcesz objczyki schowac to wiecej skosu na klate i przodu barków to znikną, tez tak mialem :D git, sog ;))

Pompa w ch** i nie dam się zalać :)

We are animals "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
Wladek0o dzieki za arty przestudiuje, sog

Hutnik myslsiz za tak bylo by ok? w sumie mzoe i tak zrobie tylko prosta lawke hantalmi, sog jesli wejdzie

Wuchta my o PH gadalismy ... ale ok juz nie ma tematu... ;)

Ogolnie to dzieki wszystkim za rady i motywacje, za pare miesiecy wkleje foty to bedzie klata jak trzeba! KURVA! SILA! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5717
na gore klatki hantle na skosnej jako pierwsze cwiczenie, i zdecydowanie nie do pelnego wyprostu rąk - masz potezne trice, staraj sie je jak najbardziej wylaczyc z cwiczen klatki, hantle lekko pochylone do srodka (gryf nie rownolegle do podlogi). powinienes poczuc w klatce. plaska podobnie, jako drugie cwiczenie. trzecie i ostatnie rozpietki na maszynie albo dalej hantle, przynajmniej sie nie nachodzisz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
A jeszcze tak sie zastanawiam... przerwy miedzy seriami i cwiczeniami? Co powiecie w tym temacie, ja cwcize rpzewaznie sam wiec nie ma o******lanja sje i miedzy seriasmi przerwy sa ok 30-40 sekund a miedzy cwcizeniami ok 2 minut (oczywiscie nie chodze z zegarkiem w reku). Moze lepiej byloby gdybym wydluzyl czas miedyz seriami do np 60-90 sek, a miedzy cwiczeniami do 3-4 minut? Oczywiscie przy zmiejszeniu intensywnosci treningu czyli zmieniajac go na 3 ew. 4 cwiczenia tak jak mi piszecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1396
ja odpoczywam az poczuje ze moge dalej ;p od 40sekund do 1,5 minuty na oko to trwa :)

Pompa w ch** i nie dam się zalać :)

We are animals "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5839
jak mase robisz to oczywsicie wiekszy ciezar mniej ruchow i dluzsza przerwa 1-2 dwie minuty , rzezba duzo powtorzen i chwilka przerwy na zlapanie oddechu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
odbijam jak wejdzie i powodzenia

Zmieniony przez - wladek0o w dniu 2011-01-30 15:06:21

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5717
na masie to po 120-150 sekund
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
to wydluze przerwy do 2 minut i przemodeluje troche trening klaty, wieczorem go wkleje :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
Na klatę dałbym: dipsy, wycisk hantli na skosie, wycisk ściskowy hantli na prostej, brama.


I powinno być kolorowo, takie moje zdanie, a co do sylwetki to już Ci cukrowałem co za dużo to nie zdrowo

Po za tym duży plus, że mówisz otwarcie o swoich 'ciemnych planach', a nie za jakiś czas będziesz o połowę większy i opowiesz nam, że porobiło Cię tak bo dodałeś wycisk głową w dół i zamieniłeś drób na wołowinę 3maj się i informuj na bierząco jak z cycami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hefe- update

Następny temat

Do Oceny 185cm 95kg...

WHEY premium