SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Future-aktualizacja s.44

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 148418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
moze by coś dało wyciskanie na skosie do obojczyków na górę klatki :)

PS. co do wystających obojczyków też tak mam od zawsze nie wiem czemu może jak dowalimy barki i kaptury to obojczyki zginą :)

Zmieniony przez - Rasper w dniu 2011-01-29 19:16:31

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
Ja mysle ze to sa wyrzutnie pociskow ziemia powietrze ... nie ma wstydu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
myślę że jak by BF poszedł w górę by zalało te wyrzutnie ale to nie o to chodzi :)

Zmieniony przez - Rasper w dniu 2011-01-29 20:43:09

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15035
Ładnie, mi sie podoba tylko mięsa wiecej by sie przydało
Zapodaj trening klaty. Co do PH to na początek jakiś h-drol dał by rade, czy weźniesz sam zadecydujesz. Wpadnij do dopingu tematów na temat ph pełno. pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
Rasper - tez to samo mysle... zreszta mi fat nie tak latwo przychodzi... X_x... mi to ****a nic latwo nei przychodzi xd raczej latwiej odemnie odchodzi

oki-22 myslalem o m-drolu, bo slyszalem ze h-drol to gowno i szkoda na to kasy.

1.wyciskanie sztangi na plaskiej
2.wyciskanie sztangi na skosie w gore
3.wyciskanie na takiew dziwnej maszynie jakby na srodek klaty
4.rozpietki na plaskiej
5.linki

a mysle zeby zrobic tak

1.Wyciskanie hantli na skosie w gore
2.Wyciskanie hantli na plaskiej
3.Rozpietki na skosie w gore
4.Maszyna ta wspomnioana wczesniej
5.linki

Zmieniony przez - future007 w dniu 2011-01-29 22:46:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5147
m-drol to tez gowno na allegro jest teraz duzo fake ,podrobek ,i to bardzo tyra organizm nawet bardziej niz meta. takie moje zdanie pzdr ;]

Trening czyni mistrza, a chemia czyni cuda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
ja nie przez allegro, w uk mieszkam... do saa nawet nie mam dostepu wiec odpadaja xD do m-drolu raczej nie fake mialbym dostep, no a czytalem troche to raczje ludzie chwala, oczywiscie wiem ze tyra bebechy itd ale jak juz bym bral go to full profeska, oslonki, odrzywy, pct witaminy itd... zeby to z glowa robic a nie na pale jak to niektorzy napiepszaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15035
Jesli zdecydowany jesteś na m-drola i dasz rade dorwać orginał to bedziesz napewno zadowolony. Pamiętaj o profilaktyce bo m-drol to kosa Ale widać ze nie zaczynasz od du** stony więc nie bede Ci tłumaczył bo pewnie wiesz o co chodzi.
Co do klaty to po ile seri na cwiczenie? Bo jeśłi po 4 serie to napeno za dużo. Pamiętaj ze nie zawsze więcej znaczy lepiej

Zmieniony przez - oki-22 w dniu 2011-01-29 23:02:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
No , troche czytalem ;) Nie bede ukrywal, ze mysle o mocniejszych rzeczach bo kazdy mysli... nie kazdy potrafi sie przyznac

3 serie kazdego cwiczenia w klacie z reguly standartowy progres od 12 do 8 powt
jedynie przy rozpietkach i linkach staly ciezar i powtorzenia

Zmieniony przez - future007 w dniu 2011-01-29 23:05:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15035
Nie jesteś laikiem, osiągnołeś już pewien poziom więc masz prawo mysleć o czymś mocniejszym Jesli moge Ci coś doradzić to popytaj na siłce o saa napeno ktoś ci pomoże. Sprawa jest taka ze że po m-drolu bedziesz potrzebował odblok który dostaniesz u właśnie u dila. No chyba że masz z apteki.. Trening na klate trooszke przeładowany.

Zmieniony przez - oki-22 w dniu 2011-01-29 23:17:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hefe- update

Następny temat

Do Oceny 185cm 95kg...

WHEY premium