SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Funkcje Wątroby

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ty korwa powiedzcie mi jedno

napisane mialem bo ucze sie tkanek zwierzecych
- ze tkank a laczna własciwa NIEupostaciowana, no tam skalda sie z wlokien, tzn ze przebiegaja te wlokna w niej wroznych kierunakch i --- ten "zręb" pokrywa narzadu umozliwiajac ich wzajemne przesuwanie sie ...

znaczy ze co ? raz mam serce w piersi a raz w dupie ? [serio to chodiz mi oto- ze co oni mieli na mysli :/ ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
przesuwanie sie narządu wzgledem torebki czyli błony łacznotkankowej pokrywajacej go

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
dzieki

a jeszce :
jak wyglada skurcz izotoniczny? czy nie zmienia sie napiecia ale zmienai sie dlugosc miesnia... --> jak np zginam reke w łokciu bez napinania bicepsu ramienia ?


a izomteryczny to rozumiem - jak np. prostuje reke [triceps] z napięciem miesnia ??

Zmieniony przez - f***master w dniu 2005-05-11 15:03:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Faku w Izotonicznym następuje skrócenie mięsnia bez zmiany jego napięcia, a w izometrycznym wzrasta napiecie miesnia bez zmiany jego dlugosci. A co juz po maturze jestes?


Rozex co to za studia dwie medycyny, dwa kierunki ciśniesz ?

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2005-05-11 18:08:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
BAHA PO 1) NIE JESTEM PO MATURZE, MAM W PIATEK

PO 2) NA***** KOPIUJESZ T OCO JA NAPISALEM, CHODZI MI O PRZYKLAD k***A =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Faku ale powiedz na jakiego wala ci takie przyklady? Takich rzeczy na maturze nie uraczysz , za dobrze by bylo. Zobaczysz jak cie urządzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie no pytam sie bo jesli juz bedzie to jaks skur.wialy rysunek i ktrory to ktory ruch czy cso ale spoko powiem ci lepszą bajere

tera ucze siue bioli ktora nawet lubie,
a potem po bioli mam 4 dni na opanowanie calej fizyki i 5 dni na popanowanie chemii co lepeij to są doby a w koncu musze spac jesc itp, do tego ucze sie nie osobno ale razem fizy z chemią... wiec pobije rekord swiata i ******lne z zakwaszenia mózgu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
ostry koles z ciebie Ja chemie jeszcze w miare lubie bo na medycynie no niestety trzeba ja umiec albo sie nie przejdzie, ale fizyka to rzeczywiscie !!P********!! przedmiot ktorego nie nawidze. Ale w 5 dni to z pewnoscia sie chemi nauczysz----------------->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ty no nie ucze sie od zera to nie tak ze nie uczylem sie nic , i teraz przegladam ksiazki, mialem koreczki, tylko teraz przypomniec sobie juz ostatecznie ale skoro ta matura taka jest, ze na matmie jedna laska plakala jak ja pisala, a druga na kleczach upadla zaraz po niej , a kolezka moj jej chyba nie zdal, to juz widze jaka fajoska bedzie fiza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ulozylem ci pisoenke o sercu:

serce to sierdzie na nim jest nasierdzie tralala,
za to w nim jest wsierdzie tururu,
a wszystkto to.... jest w osierdziu pam para rara
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Służba zdrowia made in Poland

Następny temat

nagły trądzik

WHEY premium