SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fruktoza na masę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przecież fruktoza to idealnu środek na masę.ma pełno węglowodanów.0tłuszczu i 0 białka za to 100g węglowodanów i 400 kcal.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Na masę tłuszczową owszem, trudno o lepszy, moze tylko glukoza, bo ma wyzszy indeks glikemiczny :)

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2410
Po co kombinować-wcinaj zwykły biały cukier,też ma 400kcal i zero tł. i białka no i jest tańszyA tak poważnie:tylko i wyłacznie ww.złożone, a więc ryże,kasze,razowy chleb,ziemniaki,makarony,warzywa.

WitF1

WitF1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Węglowodanami możesz dostarczyć energii,masę robisz z białka. Jeżeli uważasz, że spalasz białko na energię(jesz za mało kalorii) to dorzuć glukozę-najprostrzy cukier.

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzęki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Spojrzałem na twój profil.Rzryj wszystko ile wlezie, żaden tłuszcz ci nie grozi. Przynajmniej przez najbliższy rok.

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem wiem ostatnio odwaliłem taki numer że w czasie treningu wypiłem liter mleka idostałem takiej sraki że hej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nierozumiem tego, ze jak ktos jest chudy to radzicie mu wpierdzielac na mase wszystko co popadnie. Przeciez nie chodzi o to zeby obrosl w smalec (co jedzenie fruktozy zapewnia), tylko zeby przybral na masie. Znam goscia, ktory myslal, ze jedzac produkty o wysokim ideksie glikemicznym zostanie pakerem. Tez sobie mowil "przeciez jestem taki chudy, nic mi nie grozi". I z 60 kilogramowego suchara stal sie 90 kilowym tlusciochem. Boss radzie ci na poczatku przeczytac artykuly o odzywianiu i suplementach na kulturystyka.pl, kupa sobie odzywke bialkowa, stosuj diete i cwicz wytrwale. Nie obrosniesz w tluszcz, a wyrobisz sobie eleganckie miesnie.
Powodzenia!:)

Pozdrawiam

"...jeden za wszystkich, wszyscy za jednego..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Cwierzo, każdy może tu udzielać rad ale właśnie dlatego wprowadziliśmy pogrubione ksywki :)

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
To co napisałem o żarciu wiem z własnego przykładu. Jak zaczynałem to ważyłem 53kg jadłem wszystko i wciąż wygladałem tak jak był bym odwodniony przed zawodami.Na dietę musiałem zacząć uważać gdy doszedłem do 70kg. Takim chudzielcom naprawdę na początku nie zaszkodzi jedzenie nawet smalcu.

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to samo powiedział mi szwagier ćwiczy 6 lat i ma 41 w łapie z odżywkami.na klatę bierzę ponad 120
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chleb sojowy

Następny temat

Koktjle jogurtowe

WHEY premium