SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Frontloading

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lukasz na konia to ty 600mg musisz wrzucic a nie w 400sie bawisz. 400 to dla amatorow tego sportu a nie starych wyjadaczy. z czym go wrzucasz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ja jestem jeszcze amatorem heh
400mg genfara + 200 eap bolda i 1g normy bold idzie pierwszy raz wiec powinno cos dzialac ale lipa na razie najbardziej to mi zalezy zeby apetyt byl a tu lipa
za 3 tyg zmiana srodkow a bold dalej baza

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Sory chłopaki ale jak czytam to co tu roztrząsacie to krew się burzy.
Nie wiem kto jest bardziej szurnięty. Autorzy czy czytelnicy którzy to zastosują w praktyce.

Nie wiem co ma znaczyć jakoby zmiana dawki środka mogła przyspieszyć działanie niejako zbyt długiego estra?
Albo ktoś zastosował zbyt duży skrót myślowy albo nei wie o czym mówi...

Dawki o jakich piszecie, jeśli jest to towar legit, musi działać najdalej po tyg w sposób odczówalny. Chyba że ktoś wogóle nie zna swojego organizmu. Wtedy nei powinien wogóle brac się za koks.
Jeśli komuś coś się wkręciło rzekomo dopiero po 3 tyg, to albo nei wie co mówi albo ma fake.

I nei sugerujcie się wykresikami ładnymi. To mocno uproszczone skróty graficznych wahań stężenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przy takim miksie lukasz to ty nie wiesz co czujesz mysle. 1g normy to juz wszystko w cien wsuwa.

mam podobne zdanie jak pies o ile dobrze jego wypowiedz odebralem odnosnie fronta. nie bardzo moge pojac jak rozmiar dawki moze wplynac na przyspieszenie jego dzialania.

poprostu walac przez 5 dni ed dawke np 250 mg po 10dniach jak sie to zacznie nakladac i kumulowac to moze nie byc wesolo. takie moje zdanie.
wydaje mi sie ze lepszym duzo rozwiazaniem bedzie zastosowanie dodatkowo propa np czy innego szybkiego srodka w rodzaju kika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
dokładnie tak ale a jesli ktos uwaza ze czuje lepiej 1g prolo po kilku dniach niz 200mg to sie zgodze ... ale to prawdopodobnie działanie obronne organizmu w stylu podwyrzszona temp ciała lekki bol głowy itp a nie działanie własciwe tego srodka

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no na pewno poczuje po samej dawce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
tak, miałem to mnie wiecej na myśli...

zauważcie także że czasem nadmiar wbrew oczekiwaniom może przez fizjologie dać wynik dokładnie przeciwny do zamierzonego...

Już słyszałem nei raz od kumpla, który jak np przesadził z pobudzaczami (efka, kofa itd) to zamias chodzić jak torpeda, poszedł spać na 16h :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Wg mnie trzeba sprawy załatwiać prosto i rozsądnie.
Jeśli nie ma czasu aby się klamkować, to strzelamy z np 400 bolda w 1. tyg na raz i potem zjazd np na 200 constans.

Jakieś tam wynalażcze taktyki o e2d, e3d, nakładanie, kumulacja, przekładanie itd... to folizofowanie o D Maryli :)

Ktoś tu chce sobie powagi nadać nowatorskimi pomysłami czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Moze dla Ciebie glupi pomysl dla Mnie wrecz odwrotnie.

Nikt Mi nie wcisnie kitu ze sposob nie ma prawa bytu ,jesli na Mnie dzialal i dal oczekiwany efekt.

Zmieniony przez - Infamous w dniu 2007-06-23 00:59:13

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Przekonaj mnie a chętnie nawet zastosuje to w praktyce?
Co w tych udziwnieniach widzisz sęsownego?
Lub co w moich widzisz zbyt niedoskonałego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masc na pozbycie gino ?

Następny temat

Co lepsze

WHEY premium