SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

From fat to fit/podsumowanie str.39

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 38477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Dorzuć jajka, mięso, ryby, warzywa strączkowe(fasola, soczewica, ciecierzyca). Jak wrzucisz,któreś z powyższych zamiast tych ilości kefirów/jogurtów to już nadgonisz białko. A zamiast musli płatki owsiane,ewentualnie z dodatkiem typu owoc. Sklepowe mieszanki są przetworzone , często z cukrem.

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9302
Dzięki za rady. Z tymi strączkowymi będzie ciężko nie cierpię ich niestety.... Muszę przeczesać wątki żywieniowe w poszukiwaniu natchnienia. Na razie dzisiajszy trening done z małą modyfikacją: do przyjemnego biegu ciągłego dodałam skipy A i C i już się zrobiło mniej przyjemnie. Nogi jak z ołowiu - na koniec powera wystarczyło jedynie na 5 x 100 interwałów. A jednak czuję te nadprogramowe kilosy.

W menu też modyfikacja - dopadłam pstrąga i upiekłam go we folii - mniam.

2006 Cracovia Marathon 04:50:07
2007 Cracovia Marathon 04:39:06

http://www.sfd.pl/From_fat_to_fit-t908566-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jezli swoje zródła ww będziesz przede wszytskim brała z warzyw straczkowych i owsianki wtedy tu tez podbijesz białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9302
Micha na jutro - wiem dalej daleko do perfekcji.....ale staram się komponować ją z rzeczy, które mi smakują.

2006 Cracovia Marathon 04:50:07
2007 Cracovia Marathon 04:39:06

http://www.sfd.pl/From_fat_to_fit-t908566-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Lubisz produkty mleczne, ok, ale staraj się je ograniczyć do 150g dziennie i wybieraj te o normalnej zawartości tłuszczu a nie jakieś kefiry 0%. A może masz dostęp do wiejskiego mleka? Wtedy mogłabyś nawet zrobić sobie domowy twaróg- zupełnie inna jakość. I dlaczego nie dorzucisz np. więcej jajek tam gdzie masz jedną sztukę a np. tam gdzie jest ten nieszczęsny „posiłek” w postaci kefiru i mandarynek nie dodasz mięsa? Przerzuciłabyś tą szynkę (ale jednak fajniej jakby zastąpić takie wyroby normalnym kawałkiem jakiegoś mięsa). A co do strączkowych, można je przerabiać w tak różny sposób, że czasami moi domownicy nie wiedzieli z czego to Ale jak jesz mięso to bez strączkowych poradzisz sobie świetnie, więc nikt nie każe Ci ich jeść. Tylko musisz uwolnić się od tej lubości do produktów mlecznych, bo to Cię najbardziej gubi. Wiesz, trzeba czasami trochę się poświęcić dla własnego dobra. Co nie oznacza, że nowy sposób odżywiania ma być męką. Trzeba szukać swoich nowych, ulubionych smaków w rzeczach dozwolonych

https://www.sfd.pl/Lady_w_kuchni,_czyli_nasze_babskie_przepisy_;_-t696301.html przejrzyj sobie, może coś Cię zainspiruje

No i kompletnie nie trzymasz się zaleconego Ci rozkładu BTW. Zatem jaki jest sens układać sobie menu na następny dzień, które nie spełnia założeń?

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9302
Dzięki za odpowiedź. Faktycznie lubię mleczne rzeczy - szczególnie kefir i myslałam, że jest to jak najbardziej porządany składnik redukcyjnych diet. No cóż muszę się jeszcze sporo nauczyć
Upiekę sobie pierś z gęsi also coś z indyka i dorzucę do diety.

Co do rozpiski - kalorii jest za mało, ale powinno wyjść na 1600 po dorzuceniu brokóła, ogórka, sałaty do posiłków (doczytałam, że zielonych warzyw nie wrzucamy to też nie wrzuciłam). Trochę mi za dużo tych węgli wychodzi - chyba przez owoce, ale będzie mi trudno z nich zrezygnować. Chociaż pewnie bardziej wskazane byłoby zrezygnować z tych mandarynek i wrzucić orzeczy.
Cholera strassznie zielona jeszcze w temacie diety jestem...

2006 Cracovia Marathon 04:50:07
2007 Cracovia Marathon 04:39:06

http://www.sfd.pl/From_fat_to_fit-t908566-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
Tych 1600 ma wyjść bez zielonych warzyw - po prostu nie wliczasz do miski.

A tu jeszcze doczytaj o owocach https://www.sfd.pl/[art]_Co_jedzą_Ladies_SFD_-t752315.html

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-01-05 23:47:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9302
Ło Matko właśnie doczytałam że kawa niewskazana. Jak tu funkcjonować bez niej cały dzień po 3 pobudkach do dziecka w nocy Potrzebuję jakiegoś innego dopalacza....
W tym tygodniu mam zamiar upiec chlebek z przepisu z forum. Dotąd sama piekłam chlebek na zakwasie, ale w moim przepisie oprócz mąki żurkowej jest też 1kg pszennej + otęby + płatki+słonecznik+siemie lniane całe i zmielone. W sumie otręby i maka pszenna niewskazane więc przepis do lamusa...
W poniedziałek naginam do pakerni - poproszę trenera o jakiś trening z obwodami i zobaczymy.
Dziś u nas wali śniegiem, ślisko i zimno, ale cóż trza trening odrobić nie ma zmiłuj......

2006 Cracovia Marathon 04:50:07
2007 Cracovia Marathon 04:39:06

http://www.sfd.pl/From_fat_to_fit-t908566-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
Cześć :)

Jak sie nie mylę to Oveja podawała przepis na chleb na zakwasie w dziale z przepisami :)

Tyle co Ty ważylam 2lata temu. Oj sporo sie w mojej głowie i zdrowiu zmieniło od tamtej pory.

Życzę powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak snu i wahania nastroju

Następny temat

Ile powinnam schudnąć?

WHEY premium