SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Free gifts with mobile phones UK

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4225

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema ! Bral ktos z was telefon na kontrakt z tej lub podobnej stronki http://www.buymobilephones.net/. Jest tu jakis walek albo kruczek czy rzeczywiscie dostaejmy jakis prezent + telefon z wybrana przez nas taryfa ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Nie pamietam, czy to ta strona, ale na którejś z tego typu www faktycznie można było kupić telefon i dostać prezent typu X-Box czy ileś miesięcy abonamentu za darmo. WWW była sprawdzona, bo X-Box przyszedł i działa.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
To ta strona: http://www.mobiles.co.uk/ 

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Grasik brales jakis tel z tej stronki chyba sie skusze an 3 abonament po te promocje maja wypasione :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Patrz wyżej - "WWW była sprawdzona, bo X-Box przyszedł i działa. " A do wyboru z tego, co pamiętam, był XBox lub darmowy abonament przez rok, lub chyba jeszcze jakaś pierdoła.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14446
Rok temu kupilem z jednej z takich stron telefon. Wybralem sobie ps3 jako prezent. Do wyboru byly laptopy, telewizory, sprzęt hi-fi. Czasami nie dostaje sie sprzętu od razu. Trzeba im wysłac jakies potwierdzenie adresu, kopie paszportu lub dowodu i wtedy wszystko przesyłają. Im tańszy telefon wybierzesz tym lepszy (droższy) bedzie prezent.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 174
nice !

Jak ktoś chce szuka sposobów jak ktoś nie chce szuka powodów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
Ja brałem z buymobilephones.net BB torch 9860 cena wtedy aparatu na ebayu 400pandow w t-mobile n 2 lata za 29miesięcznie dostałem PS3 200G ,żona jakiegos samsunga i wziela TV LG42c ,wcześniej przdluzalem kontrakt w vodaf 3 razy i nic mi nie dali tylko nowy aparat,a tak dostaliśmy dwa gifty i mieliśmy spoko prezenty dla rodzinki w polsce za darmo,i po nowym fonie dla nas,polecam
U mnie nie było wysylania dokumentów ,sprawdzili pewnie historie kredytowa ,mieli przecież nr konta i karty ,wszystko odbyło się on-linę

Zmieniony przez - barykukurydza w dniu 2012-07-19 09:02:16

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
W c.warehouse wybierasz sobie jaki gift chcesz od ps3 po tv 40inch i multum innym rzeczy. W ixh gazetce jest cala lista tego co i jak i za ile.

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
w buymobile tez sobie wybierasz i wiem co jest w warhouse nie ma porownania do stronki co do wyboru,bo przktycznie do kazdego fonu mozesz brac gift nie jak w warehouse do samych cieniasow i wybor gadzetow jest bez porownania wiekszy,a jak nie chcesz giftu mozesz dostac czek z kasa

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Ile siana +/-

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy ktos tu trenuje SW w london shootfighters lub gdzies indziej w zachodnim londynie

Następny temat

Ktos ze Szkocji???

WHEY premium