SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Frank McGrath IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 381005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
nie wiem co ich tak naszlo na eksponowanie wymyslonej przez siebie czesci ciala...osobiscie nie podoba mi sie ta nadbudowa łap w stosunku do reszty ciala...foty animal troche to koryguja, czasami...ale na tych amatorskich widac ze priorytet narzuca na lapy...moze dla zwyklego przecietnego cwiczacego jest to fajne, ale wg mnie harmonie trzeba umiec zachowac tak zeby wszystko wygladalo proporcjonalnie u zawodowca..

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166


Jeog najmocniejsza strona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166


Z jego łapami jest jak z plecam Joela Stubba, same wyglądają super i każdy się podnieca na ich widok ale jeśli chodzi o proporcje i harmonię sylwetki które są w tym sporcie najważniejsze (chociaż nie koniecznie w tych czasach) to te partie poprsotu odstają... tylko że w drugą strone ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166


Dobra teraz przód na zawodach i na lekkim off-seasonie i koniec nie chce mi się wklejać tych fotek z zawodów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166


Oki, to tyle! Mam nadzieje że wam się ten zawodnik podoba ;) Dziwi mnie jedno: żadnych zdjęć jego pleców, zero! A chciałbym bicepsy tyłem zobaczyć aktualne ;) Ok
Dobranoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 605 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5801


MASZ FOTY JEGO PLECÓW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1643
a który gość od animala jest idealnie proporcjonalny ?
przecież to najbardziej znana na świecie banda freaków

be FREAK

**Nie wiesz jak stosować Suplementy? Napisz na Priva

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 577 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13407
A który z zawodników obecnie startujących w ogóle ma idealne proporcje takich zawodników nie ma . Łapki rzeczywiście kosmos....
Macnie może przypadkiem jego trening ramion??? Ciekawe jak je katuje....
Oczywiście sog dla autora pozdro

Kulturystyka zaczyna się dopiero wtedy, gdy kończy się budowanie masy mięśniowej.
SYNTHOL wywiad z Guy'em Grudy http://www.sfd.pl/temat295521/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166


Jeszcze jedna fotka bo bardzo fajna ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1643
gymwarior, jego trening był w jednym z egzemplarzy gazetki FA

be FREAK

**Nie wiesz jak stosować Suplementy? Napisz na Priva

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Markus Ruhl -Made in Germany

Następny temat

Arek Szyderski

WHEY premium