SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Foty do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 112 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20578
super sylwetka, w bicu tylko 41? wyglada na troszke wiecej

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1225
Ee...no koleś grubo jest. Elegancko i bardzo estetycznie. Plecy są PRO!. A co do wymiarów to tak jak koledzy,myślę,że nie są takie na jakie wyglądają no chyba,że na pompie fotki. 135kg wyciśniesz? Z sylwetki też wydaję się,że więcej(założenie takie). Giga staż. Pozdrawiam:)

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 613
Powiem tak, foty były robione pod koniec listopada no i wtedy z tego co pamietam było 42cm w lapie i 92kg ale napewno nie więcej hehe ;) a co do siły to nie ma reguły:P hehe

Dzięki za komenty ;)

Jeśli wszystko pojdzie dobrze pod koniec listopada moze zamieszcze dziennik treningowy jak bedzie mi na to czas pozwalał, i wtedy tez zaczne ostre treningi odżywy itp. :P bo narazie okres sesji, braku forsy wiec delikatnie sobie trenuje ;)

A co do stażu to wiesz na początku te treningi nie były takie jak powinny wiadomo, nie było kasy na odzywy, z dietą kulalo tez poprostu se cwiczylem, później jakas przerwa była roczna pozniej znowu jakis rok treningow i prawie 2 lata przerwy i teraz od około 1.5 roku cwicze tak fest ;)

Zmieniony przez - Kotlet1989 w dniu 2012-01-11 20:51:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Cwiczysz cos????




























Oczywiscie zart, jest dobrze

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7218
z ciekawości zapytam ile w klacie ?? (nie ma w profilu :x)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Fajna masywna sylwetka, bic wygląda na więcej... SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 613
Nie wiem ile w klacie :P jakoś nigdy nie mierzyłem a jak raz próbowałem to cos nie wyszło ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7729
Możesz podać więcej informacji o sobie itd. ;)

Jeśli jesteś zawzięty to nigdy kur** nie będziesz wystarczająco dobry dla siebie !

...
Napisał(a)
Usunięty przez Hubert81 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 613
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pablos- lat 16 roczny staż

Następny temat

ZMNIEJSZANIE / POPRAWNE DODAWANIE ZDJĘĆ

WHEY premium