SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fotki i filmy z Waszych treningów.

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
rion10
Sztangę opieram w racku i z takiej wysokości mam optymalnie to jest kilka centymetrów wyżej niż normalnie na talerzach ale jest w sam raz.


W moim wypadku mówiłem, o staniu na talerzu i robieniu martwego z deficytu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
Lucyna86
wszystko też zależy od wzrostu ... dla Ciebie będzie ok dla kogoś będzie to już prawie na wysokości kolan na przykład także chyba każdy powinien sobie indywidualnie dobierać podwyższenia w zależnosci od potrzeb i możliwości. Jak nie ma problemu to najlepiej chyba z ziemi normalnie


Dlatego ja taką wysokość dobrałem dla siebie, duży jest zakres regulacji więc każdy dostosuje dla siebie bo wiadomo, że to od wzrostu zależy.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
FighterX
rion10
Sztangę opieram w racku i z takiej wysokości mam optymalnie to jest kilka centymetrów wyżej niż normalnie na talerzach ale jest w sam raz.


W moim wypadku mówiłem, o staniu na talerzu i robieniu martwego z deficytu.


To ja takiej mobilności nie mam choć bym jak chciał czyli sztangę masz na wysokości kostek?
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
No to pięknie, ja mam sztywność w lędźwiowym odcinku. Jak chodziłem do fizjo to ruchomość w biodrach jest ok, kąty te wszystkie rotacje są ok. A jednak zawsze tył uda mnie trzyma.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Czyli tylna tasma uda sztywniutka? Cos kompensuje, jakas stara kontuzje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
Kiedyś miałem lekkie naderwanie, ale fizjo mi powiedział, że nie czuć tam blizn itp. Ja też dużo siedzę,a le mam tak od zawsze, że ten tył uda mnie trzyma i mam problem z pozbyciem się tej sztywności.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Pewnie trzyma bys sie nie uszkodzil. Ja mam tak ze stawem skokowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
Ale wkurza to strasznie bo przekłada się na przysiad i martwy ciąg.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
To mocno irytujace, gdy takie.drobnostki skutkuja spadkiem wydolnosci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Crossfit, problem z przysiadem.

Następny temat

Kettlebell pod sporty walki

WHEY premium