SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Forskolin (Coleus forskohlii) - a utrata tkanki tłuszczowej

temat działu:

Badania naukowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ok. Bralem johe solo i nie zauwazylem efektow ubocznych. Musze o nich poczytac. Dzieki.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Jak brales to troche zmienia postac rzeczy :)
Co nie zmienia faktu ze reduktor w jednym kapsie i tak bedzie dzialal wiec po co od razu zwiekszac dawke.
Forskoline masz zalecana dawke 25-50mg wiec tez bedziesz ja przekraczal.
Sam chyba od jutra bede bral reduktor :)

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja na pct wrzucam z blokerem kortyzolu. Musi isc. Dzieki jeszcze raz za pomoc. Pozdr.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Ja na bloker musze poczekac bo nie ma na stanie dlatego wzialem reduktora ale bardzo chetnie bym sprobowal forskoliny i yohy solo, niestety fundusze naraznie nie pozwalaja.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wiem, ale ma byc za 2 tyg. Mialem probke sx ale mnie 1.3 robi za bardzo i nie podeszlo mi. Mam nadzieje, ze redu zrobi swoje. Podpowiedzial mi dzisiaj ktoś, ze bloker kortyzolu mi pomoze z boczkami, wiec wezme. Sie okaze.

Wiem, ze to nie topic do tego i przepraszam z gory ale moze podpowiecie mi do kogo sie zglosic z taka sprawa: na pct mam dwa boostery tescia. Mam ich dokladne sklady i chce je miksowac 2kaps/2kaps po sztuce z kazdego. Chcialbym wrzucic gdzies sklady i dowiedziec sie czy nie zbija mi za bardzo estro. Wiem z sfd i bf, ze zbyt male estro to tez problem.
jesli sie myle prosze poprawcie mnie i skarćcie za niewiedze i pisanie glupot :P

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-01-08 20:38:23

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Chłopaki ale jesteśmy w badaniach naukowych, gdzie indziej z takimi pytaniami.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Przepraszam, juz pisze gdzie indziej. Jak kto moze prosze o edycje. Dzieki jeszcze raz.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2226
faftaq, a czy kurkumina nie jest trudno przyswajalna przez nasz organizm? (tak mi się obiło o uszy)
Podobno aby była wykrywalna w organizmie trzeba zjeść kilka gramów kurkuminy a to oznacza średnio 100 gram kurkumy czyli 4 opakowania przyprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Tak, kurkumina jest trudno przyswajalna przez nasz organizm. Są prowadzone badania nad tym jak ten problem rozwiązać, póki co dość obiecujące wydają się być tłuszcze pokarmowe i pieprz (ten wg niektórych badań zwiększał przyswajalność kurkuminy 20-stokrotnie). Potrzeba jednak dalszych, dobrych jakosciowo badan. Możliwe jednak, że lepszym rozwiązaniem okażą się analogi kurkuminy, (jest ich chyba 23) które nie tylko charakteryzują się wyższą biodostepnoscią, ale także "większą mocą działania".

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2012-01-09 20:41:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Solaros, odnoście coleus, jadłeś Transformersa od guru? Tam dopiero jest j**itna dawka. Jak to się odbije na organizmie? Mozna sie spodziewać jakichś sajdów?
Skład:
SKŁAD 1 porcji: 3 KAPS 1 porcja Opak 150kaps !

Ursolic Acid - 600 Mg
7-Keto-DHEA - 90 Mg!
Coleus Forskohli (20% forskolin) - 90mg

Guru zaleca 2 porcje dziennie!

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-01-10 13:38:11

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EPA & DHA (omega 3) - a utrata tkanki tłuszczowej

Następny temat

Chryzyna (5,7-Dihydroxyflavone) - inhibitor aromatazy - badania IN VITRO & IN VIVO

WHEY premium