SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Formy na obciążenie...

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5645
Wie ktoś może gdzie można nabyć/zamówić takie plastikowe formy na obciążenie do zalania np.betonem.Widziałem kiedyś takie coś u jednego gościa i bardzo chciałbym coś takiego kupić,bo normalne metalowe obciążenie jest bardzo drogie,trochę kupiłem ale to mi nie wystarczy,a środki finansowe ograniczone. Jak ktoś z was ma to też pisać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5295

Ja swoje hantle zrobiłem w zwykłym wiaderku z Castoramy :) kupiłem 2 wiaderka 10 kg, zalałem betonem, wsadziłem pionowo rurki do obu. Poczekałem, az wyschnie i wyjałem "połhantle" :) zalałem 2 raz wiaderka i wsadziłem te "połhantle" zeby sie dorobiła 2 część.
Musisz tylko czyms ustabilizowac te rurki, zeby sie nie ruszały i były idealnie pionowo, jak schnie. A schnie w takim wiadrze ok 3-4 dni, wiec badz cierpliwy, bo sie moze rozwalic wszystko wczesniej. Dołaczam zdjecie swoich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5645
Dzięki za odp. przyda się na pewno ale ja trochę zmodyfikuje twój pomysł.Wezmę pasek blachy,zagnę by wyszło kółko w środek wsadzę mniejsze kółko jako wejście na gryf.Gdy o wyschnie wyjmę blaszane kółka i będą krążki.
Dla wzmocnienia w środek włożę jakąś siatkę albo parę drutów i nawet jak popęka będzie się trzymać.POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5295
Myślę, że się nie rozwalą. Ja swoimi ładuję już pół roku i 3mają formę :)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26580
ciekawy pomysl sam sproboje za niedlugo

Zmieniony przez - RynkowskiD w dniu 2007-03-13 06:39:03

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Przynajmniej tanio wyszło 1pln = 1 kg ciezaru :)
dzieki za soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 807 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26013
a jaki najcięższy masz krążek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zrobiłem 2 hantle po 15 kg kazda. Do tego do kazdej moge dołożyć obciążniki te takie na pasku po 2,5 kg x4 wiec mam regulacje co 2,5 kg :)

Niedługo bede robił cała sztange, ale juz ze zdejmowanymi krążkami po 10kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 521 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41235
tanio 1kg=1zl , jeszcze z 5,6 lata temu kupywalem obciazenie z pewnej firmy ktora wyrabiala akcesoria gornicze po 0,50zl za kg , gdy bym wiedzial ze tak pojdzie w gore to bym chyba z tone kupil ,ale niestety firma upadla

"Shut the f**k up and train..."
http://www.sfd.pl/search.asp 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Mass XXL Xpand HMB

Shaker