SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Salvatore forma 2019 - czyli chemia od podstaw!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
A substanja czynna klorazepan podnosi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Każdy ma swoje patenty niekoniecznie zgodne z utartymi schematami.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
Jak zamierzasz radzić sobie z zaburzeniami w morfologii: podwyższone erytrocyty hemoglobina i cała reszta związana m.in. z boldem choć nawet większe dawki testa już na to wpływają? Masz jakieś sprawdzone patenty prócz upustów krwi? Wysokie estro to i wysokie ciśnienie a wysokie ciśnienie to dobijanie nerek, których ch**...praca wpływa na ciśnienie kółko się zamyka. Polecam pilnować estro żeby było w widelkach ewentualnie trochę ponad górną granice normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Profilaktyka, cardio, zdrowe tluszcze, zero syfu w diecie itd. Nigdy nie upuszczałem krwi. Nie mam wysokiego cisnienia jedynie biore 5mg Bisocardu z rańca bo swego czasu lekarz przepisal mi na za szybkie tętno jak przestałem na kilka lat cwiczyc i nagle pompa waliła i do 110 na sekund ot tak sobie a psychika szalala. No a cisneinie to standardzik tak 140-150/80-90 i tak sie trzyma od lat. Tutaj takie wartości cisnienia ma co drugi.... Dzięki za rady



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2018-11-05 23:52:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70471
Zazdroszcze ja ostatnio jak robilem badania to ogolny za leb sie chwycil i jak zwykle ze to czerwienica. Poszedlem do hematologa i wyslal mnie do szpitala na upusty.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
https://www.sfd.pl/Jacek_Żardecki:_od_zera_do_weterana!!!_Choc_jeszcze_nie_weteran_to_już_nie_młodzik_:_-t1173084-s12.html


Co tu wiecej pisac?


Wczoraj, a wlasciwie dzis w nocy 03:13 w drugim dzienniku skonczylem pisac posta. Potem przysznic i polozyłem sie okolo 4 rano. Wstalem o 7. Małego do szkoły zawiesc, zakupy...

Co nowego u saa? Zwiekszylem gh na 13-14iu ed Biogene i chodze jak cyborg tylko ilez tak mozna spac po 3-4h na dobe? Przed snem jeszcze dodatkowo 3-4iu gh. Ogolnie za duzo. Kostki opuchniete za bardzo i mrowienia straszne dloni i stup. Dlugopisa nie zacisne palcami.
Od dzis 24 max do wyra i wracanmy do 10iu.

Stawy juz nic nie bola. Kompletnie ból odszedł z łokci i barków po zejsciu z winka inj ale na jakości trace i to widze. Po prostu mocne wino inj.
Od jutra wrzucam Tialorid w większej dawce bo teraz lece skromnie tylko 25mg na noc. Trzeba spuscic wode zeby potem od poniedziałku ladnie ruszyc z masa.
Tura poleci 8 tygodni i bierzemy sie za duze ciezary. Pomoze mi w tym slin standardowo i metka inj przed treningiem. Oczywiscie split zmniejsze na 4 dni bo sie zajade.

Brał ktos dihydroboldenon? Tylko praktycy. Jakie dawki, jakie efekty, do czego zblizone???



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2018-11-07 10:56:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
Dhb bierz 600 na tydzień. I mam nadzieję że z pewnego źródła będziesz miał, bo inaczej ci dupie urwie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388064
lo k***a, czasem czytam pare stron pod rzad, bo czasu nie mam na tak duzo sfd ostatnio i ty chyba pol apteki walisz i pol sklepu z suplami ale wygladasz swietnie, wychodzisz w nastepnym roku ??
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
U mnie gotowaniec krąży 100mg/ml Z dupy robi Afganistan
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prima +meta

Następny temat

Niby testosteron propionate

WHEY premium