SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fizjonomia a koks

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Niedawno w innym dziale na forum obejrzałem sobie aktualne fotki Piotra Głuchowskiego i po prostu się załamałem jego twarzą. Facet ma podobno 36 lat, a wygląda na 10 więcej. Twarz poryta zmarszczkami jakby miał świnkę. Jakiś czas temu zaobserwowałem podobne zjawisko u M. Pudzianowskiego-wówczas przypisałem to strongmanom. Gdyby z fotek wyciąć mu samą maskę i zapytać ludzi o wiek - śmiało mu dają +10 niż ma. Ze Strzelińskim niestety jest to samo, a dodatkowo chłopak ma dziwnie do przodu wysunięty kark, co dodaje mu wieku. Niemniej na fotkach (oczywiście tych bez retuszu) - tragedia.
Zastanawia mnie skąd to się bierze... Mnie osobiście ludzie dają jakieś 4,5 lat mniej niż metryka wskazuje. Często tak bywa w przypadku stosujących SAA, gdyż aromatyzacja de facto wygładza zmarszczki i choć japa jest jak księżyc w pełni to jednak trudno powiedzieć, by zawodnik był +10 lat. Zobaczcie nawet na fotkę Marka C. Normalny facet, a w temacie już 25 lat... Natomiast poryte zmarszczkami czoła i rysy ala środek świnki (choroba raczej występująca w dzieciństwie, ale tu dla uproszczenia podaję, by było wiadomo o co chodzi) w ogóle napawają mnie obrzydzeniem. Szczególnie, iż 2 z 3 wymienionych tu zawodników znam od kilku (może nawet -nastu) lat i w początkach kariery, będąc już dużymi nie mieli takich fizjonomii. Zatem: co jest tego powodem? Macie pomysł (dziwnie wszyscy wymienieni są spod znaku pewnej firmy z Dębicy, aczkolwiek może być to tylko zbieżność przypadkowa). Z góry mówię, iż od razu wykreślam po wieki środek, który stosowali, jak tylko ustalę co to... wszak bawimy się SAA by być na zawsze pięknymi i młodymi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 449 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15921
koksy przyspieszja przemiany metaboliczne w organizmie tzn. podkrecjaj praca organizmu na wyzsze obroty mozna wywnioskowac ze przyspieszaja stazenie prosze mnie proprawic jak sie myle

You can lock the locks, but you can't stop the clocks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Niekoniecznie... Wysoki poziom naturalnych hormonów jest cechą młodych osobników. Z wiekiem spada... To samo u kobiet - przyjmowania hormonów to często poprawa urody, nabranie tzw. kobiecych kształtów itp.
Metabolizm tak, ale co on ma do twarzy? Zauważ, że to maska dostaje, a ciało jest OK (skóra też nie wykazuje obwiśnięcia u 45-letniego zawodnika, choć u "normalnego" człowieka w tym wieku już początki są)... Mnie się wydaje, że to raczej kwestia jakiegoś środka (HGH swego czasu mówiło się, że daje po oczach powodując tzw. balkony)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie bierzesz pod uwage mozliwosci, ze to nie koniecznie musi byc okreslony srodek, tylko pewne procesy przeprowadzane na organizmie?

mowie tu o schoodzeniu do nienaturalnie niskich ilosci tluszczu w organizmie, "robieniu rzezby" w wersji zaawansowej. widzialem sporo zdjec np trojboistow, ktorzy na pewno sobie nie szczedza soku i czesto wygladaja na mniej lat, niz maja w rzeczywistosci. nie znam szczegolow ich rozpisek, ale na pewno jest tam i test i wino i fina, itd... ale cecha wspolna jest to, ze oni nie schodza do nienaturalnie niskich ilosci tluszczu w organizmie.

moze to jest to?

edit: z drugiej strony sa tez trojboisci, ktorzy jade na naprawde niskim bf (sam byrd, matt kroczalewski) i oni wygladaja staro. sam byrd ma niewiele wiecej niz ja (kolo 26-27 chyba), a wyglada na 40. i zawsze jest na bardzo niskim bf, a ostatnio wystepowal w jakichs zawodach BB - to mu na pewno nie odjelo lat.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2007-12-21 20:28:51

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
znam osobe co jedzie na koksie większość życia , aktualnie ma 72 lata a wygląda na max 50 i siłe ma na max 40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
ja mysle ze chudzina ma racje
jaka to przeciez roznica miedzy startowym bfem a tym na off season masowym. Roznica w wygladzie twarzy jest ogromna, takie ciagle przemiany pewnie wplywaja jakos na skore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 433 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8357
przeciez oni nie biora sterydow HELLOł haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
ja mam inna teze.podczas cwiczen twarz sie wykrzywia podczas wysilku,jak by nie patrzec to miesnie twarzy tez pracuja.wez do tego saa,hgh i roznej masci dopalacze to wszystko pozniej wychodzi

wydymac caly swiat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MOJ CYKL NA STYCZEN

Następny temat

ODLBLOK DO 200 METY

WHEY premium