SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fit Expo-Poznań MTP ,23-25 maj 2014

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4071 Napisanych postów 25494 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 703296
Kolejne targi Fit Expo w obszernych halach Międzynarodowych Targów Poznańskich...

Zwiedziłem je w ostatni praktycznie dzień w dwóch powodów-troche byłem zajety oraz reklama tych targów była bardzo niewielka i tylko przypadkiem się dowiedziałem,że są...:)

Co ogólnie moę powiedzieć?

Ta co roczna impreza w Poznaniu,wg mnie nie ma za bardzo na siebie i potencjalnych zainteresowanych pomysłu.

W porównaniu z innymi imprezami tego typu-wg mnie wypada co roku po prostu słabo....bardzo słabo...

W zeszłym roku zaproszony był Robert Burneika-ludzi było o wiele wiecej(wystawców chyba tez).

Były co prawda organizowane rózne konkursy,były treningi crossfit i zumby,aerobiku ale te targi nie maja kompletnie atmosfery np Expo w Pradze,czy w Niemczech.....

Troche zdjęć..:

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4071 Napisanych postów 25494 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 703296
Przydałyby się jakieś zawody związane z tymi targami,warto by wystawcy pościągali mistrzów tych dyscyplin sportowych itp.
W Pradze na Expo przejść nie można-tyle ludzi...
Jak jest w Poznaniu widać-choć godzina była dość wczesna..11:00-12:00...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull One and One Administrator
Ekspert
Szacuny 898 Napisanych postów 55011 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 334343
porównamy z naszą imprezą ale wiem, że będzie 6x lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Też tak myślę-będzie wielu znanych zawodników,będą zawody szkolenia,konkursy i ....bedziemy my...:)

Musze powiedzieć,że te poznańskie targi-z tych co oglądałem w innych miastach i krajach-wypadają ciągle najsłabiej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 898 Napisanych postów 55011 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 334343
Byłem u nich w prawie 2 miechy temu, oferowałem wsparcie reklamowe, nasz marketing, pomoc w pozyskaniu wystawców. Trochę jak klienta nas potraktowali wiec pogadaliśmy z CWK Opole. Efekt jest taki, że już pierwsza impreza w Opolu będzie minimum 6x lepsza niż ta poznańska. Nie doceniono naszej siły. Archaizm, nie doceniać internetu i największego serwisu w PL.

Za rok połowa ich wystawców będzie u nas a nasza będzie znacznie większa niż tegoroczna.

Zmieniony przez - Bull w dniu 2014-05-25 19:29:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
To mnie się udało ich kiedyś przekonać do zawodów i sponsoringu-ale żeby było śmieszniej-nie pozwolono nam ich zrobić w którejś hali targowej ...wiec zrobilismy w Zamku...

Ciężko sie z nimi współpracuje.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jurek, ale o czym ty piszesz, o latach 70tych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nie-troche później-1988 rok...:)

To były najlepsze czasy dla MTP-jak były targi-Poznań był zakorkowany,hotele i restauracje przepełnione i tylko dla gości targowych a ulice nieprzejezdne...

A teraz to nawet nie wiadomo,że sa targi...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 7636 Napisanych postów 69185 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 916747
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dla porównania-tak wygladało na Expo w Pradze ok godz 10:00 i o 13:00

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Toronto Pro 2014

Następny temat

patronat IFAA, Trener personalny -

Masa