SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Firma Extreme Power

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1840
co sądzicie o produktach tej firmy? np kreatyna 500g + dekstroza 700g kosztuje 32zł na allegro. jest jeszcze wpc, maltodekstryna i tauryna z tej firmy. są tanie ale czy daja przyrosty? stosował to ktoś juz? poprzedni temat został skasowany nie wiem czemu. prosze o porady czy warto to kupowac?

"Życie jest za krótkie żeby być małym."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1445
Takie same zdanie mam nie tylko ja. W pewnym poście wypowiedział się użytkownik który miał miano eksperta i miał te same zdanie na ten temat więc pewnie i on i ja i wielu ekspertów wali głupoty tylko Ty jesteś mądrzejszy od nich ok.Tak czy siak zmarnuje się część kreatyny jak będziesz mieszał. Respect.Powodzenia. życzę.

Zmieniony przez - zembry w dniu 2007-06-07 09:38:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
kup sobie vitala/olimpu niewiele drożej a masz pewność

ps
jak widze połaczenie 'kreatyna+dextroza' to wrrr najlepiej jak jest jeszcze np +10kg mieśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 60 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3615
Ja kupiłem kiedyś kreatyne+ dekstroza gratis.Dostałem dwa wiadereczka, Zero przyrostów :)Nie polecam.
...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4466
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Wydaje mi się czy robisz sobie autoreklame na forum... sprzedający suple tej firmy na allegro ma nick tomektom28...

PS jeśli to zbieg okoliczności to sory, ale nie wydaje mi się.

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 979 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15212
bana mu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11087
Ta kreatyna do jedno wielkie gów** !

Edit: To jest to samo co w serialu kiepskich "Power Puder"

Zmieniony przez - salaros w dniu 2007-04-18 14:31:56

Jeżeli ktoś nie przekracza możliwości własnego organizmu - to niech nie liczy na rozwój

...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4466
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Ciekawe czy Pan Ambroziak, dał Ci pozwolenie na wklejenie do aukcji, jego artykułu o taurynie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Extreme Power - firma z dupy

produkty z dupy


kolega promotor - ban?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
To forum to jedno wielkie gow... wystarczy ze firma Extreme Power zaplacila by za reklame i kreatyna tej firmy przeksztalcila by sie w super produkt bo tak naprawde ta kreatyna niczym nie ustepuje innym a jest o wiele tansza ale ciemnota boi sie tego co nowe i malo znane.

Nie, na tym forum pieniądze mogą tylko decydować o tym czy dany produkt jest tu sprzedawany/reklamowany.
To czy jakiś produkt jest super, czy nie ustępuje innym zależy od nas, to my testujemy na sobie suple, my piszemy ich recenzje, my oceniamy - to my doradzamy lub odradzamy ludzion dany produkt gdy o niego pytają.
My tworzymy wartość merytoryczną tego forum.

A jeśli to forum to g****, to wracaj do siebie. Przynajmniej byś napisał wcześniej otwarcie o sobie, a nie kryptoreklamę robisz. Taką kryptoreklamę jak Ty to tu robili ludzie od "białek za 9zł" z Allegro, więc wcale się nikomu nie dziwię reakcji.

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o cykl

Następny temat

L-Glutamina + gainer

WHEY premium