SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Finansowa kleska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2496
Siemanko

Mam taki smieszny error. Nie bede mogl wydawac juz na zarcie 180zl na tydzien, ogolnie moj budzet sie przycial do ~100zl lub nawet mniej(tygodniowki) A chce robic mase.
Moglbym np dziennie jest z pol kilo kuraka i 10 jajek a reszta (wegle, tluszczy bym pilnowal) byle jak? Nawet w malych ilosciach ? Konkretniej - czy bede nadal rosnal, ale "troche wolniej" z powodu ograniczenia wegli, czy to po prostu nie ma sensu tak robic

Zmieniony przez - alternatorbiceps w dniu 2012-11-25 09:32:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3775
Bialko roslinne tez sie liczy, ale musi byc "wspomagane" bialkiem zwierzecym zeby byl pelny wykaz aminokwasow. Gdyby nie liczyc roslinnego to weganie dostaraczli by 0g bialka ^^

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4118
Jaka waga i inne dane? Daj ankietę. Białko jest najdroższe stąd po co wywalać kasę na pół kilo kury i 10 jaj? To już wychodzi jakieś 14zł dziennie na samo białko. Coś takiego lepiej:
1kg ćwiartek z kurczaka - 7zł (90g białka 30g tłuszczy) 250g twarogu - 3zł (50g białka, 7-9g tłuszczy) Tu już masz 140g białka a jeszcze dojdzie ze źródeł węgli, które są najtańsze.
4 torby ryżu brązowego Piotr i Paweł - niecałe 3zł - 24g białka 300g węgli, 4g tłuszczy
200g owsianych - 15g białka 120g węgli 12g tłuszczy - 1.20zł
Łączny bilans:
Białko: 179g białka (jeśli nie ważysz więcej jak 90kg to w zupełności wystarczy
Tłuszcze: 53g - jak na takim bilansie kcal będzie za mało dowal oliwy, którą można zawsze kupić tanio na promocji
Węglowodany: 420g
Koszt dzienny: 14.20zł (oczywiście ćwiartki na cyca schab czy indyka dla urozmaicenia - wiadomo cena trochę większa, ryż na ziemniaki/kaszę/makarony też porównywalne)
Tygodniowo: 14.20 x 7 = 99.4zł

Zmieniony przez - kdelook w dniu 2012-11-25 10:45:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3775
Ale Ci tu kdelook ladnie rozpisal ;] Ale zgadzam sie, spokojnie mozna na tym dalej leciec z masa tylko trzeba sie troche bardziej spiac na odpowiedni dobor produktow. Co do ryzu to w miare czesto zamien go na kasze, ziemniaki.

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4118
Tylu ludziom udowadniałem, że moje żarcie wychodzi taniej niż ich pizza i piwo, że takie rozpisanie wszystkiego to kwestia paru minut. Promocja w lidlu jest panowie od poniedziałku, wieprzyk -20% kupujemy schaby i mrozimy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4533 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34420
2-3 razy w tyg możesz włączyć do diety podroby,które są dobrym źródłem białka jak np.serca,wątróbka a są tanie

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31308
j.w-podroby
makaron durum LIDL 600g=1,99pln :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dobra cena dla kogoś kto toleruje gluten :) Piotr i Paweł brązowy ryż 400g niecałe 3zł porównując do kupca za +4zł niczym się nie różnią tylko ceną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31308
nietolerancja glutenu=1% populacji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6861
a warzywa to pies ?
serca drobiowe są dobrym źródłem białka - 5-7 zł/kg

Zmieniony przez - krisss_zaw w dniu 2012-11-25 11:55:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ja kombinuję jak mogę i akurat owoce/warzywa mam przeważnie za friko. Faktycznie trzeba trochę doliczyć do miski ale przy szukaniu promocji można ustrzelić 1kg papryki za 3-3.50zł albo 1 sztukę brokuła za 2zł. Nikt nie mówił, że to tani sport ale policz sobie ile kasy wydają Ci co jedzą na mieście czy jakieś słodycze/piwko piją na weekend wódeczkę itp. To pies? Marian u mnie ten makaron robi masakrę więc ... peszka mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6861
heh, mi chodziło o to , że kdlook nie uwzględnił warzyw w diecie. oczywiście, że jak się poszuka, można je niedrogo dostać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małe pytanko dla zorientowanych

Następny temat

Pomoc w korekcie diety 68 kg

nutloveb