SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Filip - Dziennik Treningowy

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267535
Siemanko wczoraj DNT.
Dziś na spontanie zrobiłem lekko klatkę i barki. Nie byłem w stanie zrobić normalnego treningu mimo 2 dni offu, jednak 3dni z rzędu po 12h w pracy daje ostro po dupie.. dziś zrobiłem parę fotek na siłowni do urlopu 4dni więc już się za wiele nie zmieni no może na nogach pokaże się większą separacja.
Po 7tyg masy +2.5kg bf może ciut większy niż na początku..




















Zmieniony przez - sOiR w dniu 2018-07-30 13:30:16
2

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dalej sucho strasznie!
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267535
Już nie długo
1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267535
Siemanko pora coś skrobnąć bo ostatnio urwanie głowy przed wyjazdem tak więc wtorek, środa, czwartek pracowałem po 12h na nocki (jakby ktoś jeszcze nie wiedział to pracuje zawsze 12h w systemie czterobrygadowym). We wtorek udało się zrobić trening były plecy, środa, czwartek bez treningu tylko cardio 30min no i dziś ostatni trening przed wyjazdem na urlop łapki dawno samych rąk nie ćwiczyłem i było super . Dziś o 23 wyjeżdżam na urlop do Chorwacji od razu pisze off idzie od treningu diety chce się zregenerować i nabrać znów głodu bo ostatnie tygodnie przepracowałem solidnie jak nigdy jednak zauważyłem też, że jak się spuszczam i ważę liczę makro co do grana to chvja z tego wychodzi więc jak przyjadę off season rozegramy inaczej . Na IG dziś trochę poswirowalem i nagrałem parę filmików jak to teraz wygląda a teraz idę się drzemać bo przede mną 12h jazdy a po nocce spałem 1.5h. waga 84.8 w 8tyg nie ale 2kg

2

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267535
No to pora coś tam skrobnąć na szybko
Chorwacja piękny kraj jedzenie średnie za to jak nie lubię alkoholu to rakija wchodzi jak złoto. Temperatura w cieniu dziennie sięga około 35stopni człowiek dosłownie się rozpuszczą siedząc w cieniu. Smaruje się filtrami 50 a i tak jestem opalony heh . Dieta i siłownia całkiem odstawione jednak nie widzę żadnej różnicy z tym że przez upały trzymam na msza dużo wody jeszcze parę dni chillu i pora się zastanowić co dalej robić wklejam zdjęcie klaty bokiem z żoną

1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
To kup sobie rakije z targu w plastikowych butelkach, zobaczymy czy wejdzie . Tamtego cholerstwa nie idzie niczym przepić. Odpoczywajcie sobie
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267535
Rakiję i wino pijemy tutaj od gospodarzy i nie czuć prawie alkoholu do tego jest mega słodziutka a i lody bardzo dobre wpadają 2xed po 2galki hehe

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
forma chyba nie ma prawa u ciebie uciepriac jedz wiecej tych lodów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U Ciebie to już standart - bf cały czas mega nisko :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267535
Nie przesadzajcie ostatnio na obiado kolację wpadło tak




1

MASA MASA MASA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Erwinoos - mind is everything - przygotowania do sezonu 2022/2023

Następny temat

Pomoc w przygotowaniach do zawodów

WHEY premium