SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FightingClub.pl - nowy serwis o boksie i polskim mma

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
Witam po bardzo długiej nieobecności.

Pozwoliłem sobie założyć nowy temat, aby zaprosić was do odwiedzenia nowego serwisu o boksie i polskim mma, który mam przyjemność współredagować.

Pomysł o założeniu strony wyszedł od Marcina Mlaka, który został naczelnym. Marcin ma za sobą przygodę z redagowaniem Bokser.org oraz RingPolska.pl. Wice naczelnym został Przemek Mrzygłód piszący swego czasu również na Ring Polska, a wcześniej na Boxing.pl. Jest też Dawid Kutryn, student dziennikarstwa pasjonujący się boksem. No i moja skromna osoba mająca za sobą doświadczenie wyniesione z Boxing.pl, a także z własnych projektów (Boxing Links, Boxeo, blog Lewy Prosty).

Do zespołu dołączyłem, ponieważ wierzę, że Fighting Club ma szansę stać się naprawdę solidnym, wiarygodnym vortalem. Jestem przekonany, że małymi krokami zdobędziemy zaufanie czytelników, którzy będą regularnie nas odwiedzać.

Na stronie można już przeczytać m.in. wywiad z Mariuszem Pudzianowskim, Przemkiem Saletą, Damianem Grabowskim, czy Mariuszem Wachem. W przygotowaniu są już kolejne, równie ciekawe.

Piszę o naszym serwisie na SFD, ponieważ chciałbym wykorzystać potencjał, jaki niesie za sobą tj. sporą liczbę odwiedzających. Mam nadzieję, że moderatorzy nie będą mieli mi za złe takiej formy "spamowania".

Zapraszam więc na http://FightingClub.pl licząc na to, że staniecie się naszymi stałymi czytelnikami.

Na koniec chciałbym zaoferować współpracę. Jeśli ktoś ma za sobą doświadczenie w redagowaniu serwisów www, posiada wiedzę na temat boksu lub polskiej sceny mma, zapraszam do kontaktu. Chęć współpracy można przesyłać na mój adres mailowy, który znajdziecie na stronie. Na tą chwilę oczywiście nie jesteśmy w stanie zaoferować jakiegokolwiek wynagrodzenia.

Pozdrawiam
Marek

Zmieniony przez - mareno w dniu 2013-01-27 19:09:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45896
będę zaglądał i trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
Dzięki Geng, mam nadzieję że za Twoim przykładem pójdą kolejni użytkownicy SFD :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Przyjemnie wygląda ta strona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawy layout strony :) Będę zaglądał jak czas pozwoli. Szkoda tylko, że nie ma działu o kickboxingu bo to by mnie bardzo ciekawiło .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Dokładnie wszędzie tylko boks i MMA prawie w ogóle nie ma K1, Kick'a i MT :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
jestem pod dużym wrażeniem.
artykuły dobrze się czyta - widać że pisze je ktoś z pazurem.
no i w komentach nie ma jeszcze gnoju jak to sie dzieje na niektórych blogach;) dodane do ulubionych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
Dzięki za miłe słowo. Staramy się by poziom był satysfakcjonujący i z każdym tygodniem coraz lepszy.

Odnośnie kick-boxingu, czy K1. Oczywiście moglibyśmy o tym pisać, tyle że... nie znamy się na tym w dostatecznym stopniu :) Nie chcemy pisać o czymś, o czym nie mamy pojęcia. Każdy oczywiście co nieco może powiedzieć na temat kicku itd, ale nie śledzimy na bieżąco wydarzeń, nie wiemy kto kiedy i z kim zwyciężył. Oczywiście gdyby do redakcji trafił ktoś kto ma o tym pojęcie i potrafi pisać, nie wykluczamy, aby rozszerzyć zakres działania.

Póki co piszemy o boksie, głównie zawodowym i nieco powierzchownie o polskim mma. Ja osobiście piszę tylko o boksie, bo o polskiej scenie mma wiem zbyt mało.

Dzięki za wskazówki, każda sugestia będzie mile widziana. Krytyka także. Nikt nie jest nieomylny, zawsze można coś poprawić, by było lepiej :)


Zmieniony przez - mareno w dniu 2013-01-31 19:29:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Faktycznie jak już zauważył Dark_Soul88 czyta się tematy fajnie. Trochę szkoda że nie ma KK i K1 ponieważ, na tle innych serwisów mogłoby to się okazać atutem :) Póki co jak mówisz nie ma sensu pisać w ciemno i warto poczekać na kogoś ogarniętego :)

Co do wyglądu strony jest poprawna ale z drugiej strony to "stara" i "oklepana" szkoła "dizajnu" :) Mogliście spróbować czegoś bardziej świeżego np. coś na wzór natemat.pl aczkolwiek bez tak przerośniętych tekstów. Odnośnie loga dlaczego bitmapa a nie wektor? Gdy przyjdzie wam drukować duże plakaty/reklamy to będziecie mieli mały problem z pixelozą :P

Zmieniony przez - Wojekv w dniu 2013-02-01 00:01:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
Wojekv - dizajn zapewne pozostanie taki jaki jest. Podoba się wielu odwiedzającym, jest czytelny, więc może i "stary", ale jary :)

Co do logo - o ile mi wiadomo mamy je w innych formatach. Ale dzięki za uwagi.

Zmieniony przez - mareno w dniu 2013-02-01 18:34:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Nie no grafika może zostać. Jest funkcjonalna i czytelna oparta na "utartych" standardach aczkolwiek zawsze może być lepiej.

DUŻY PLUS za technikę Liquid!! Serio jesteście jednym jak nie jedynym serwisem tego typu, który to wprowadził. Jak dobrze wiadomo tablety i smartfony zaczynają być coraz popularniejsze i to z nimi należy wiązać nadzieje jeśli chodzi przeglądanie stron internetowych i nie tylko :) Wasza strona ma ten plus, że można ją bez problemu przeglądać na innych urządzeniach :) w końcu ktoś o tym pomyślał ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy

Następny temat

Sens treningow w takim przypadku

WHEY premium