SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor vs. henderson 30.07. na strikeforce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29935

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
No w sumie tam tylko taka różnica że nie uznają papieża i chyba świętych nie mają czy coś takiego. Nie pamiętam dokładnie

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Przecież ewangelicy czy inni luteranie, grekokatolicy czy 5017 Amerykańskich różnych i dziwnych "Kościołów" też nie uznają.

Chyba mylisz chrześcijaństwo z katolicyzmem.

Katolicyzm, z papą Razzim na czele to odłam chrześcijaństwa (czyli wiary w Chrystusa i tak dalej) tak jak prawosławie i reszta.

A co do walki, to Finkel czy nie, kariera Fedora raczej już powoli się kończy, chyba, że zdoła zbić bez problemów do 205 na "stare lata".

Hendo niby pas zdobył, ale też już mu raczej bliżej niż dalej, więc taka walka w tym momencie to fajna rzecz.

Dwaj weterani i legendy zmierzą się, póki jeszcze jako tako dają radę.

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2011-05-05 20:23:01

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Kiepsko znam się na innych religiach. Ale to nie po to temat założony by o tym dyskutować.
WAR FEDOR!!!

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2789
W Rosji jest najwięcej skrajnych prawicowców na świecie, więc Fiodor ma pobratymców sporo :)

"Tylko przed Bogiem padnę na kolana"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
Jak zawsze za Fiedzia!!!

P.S. A tak na marginesie, najwiecej skrajnej prawicy jest w USA... cokolwiek to ma wspolnego z tematem.

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mata:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie wiedziałem że Hendo ma aż 41 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
No ale w ostatniej walce prezentował się lepiej niż nie jeden 31-latek.

Świetny trailer NickTheFace2 jak zresztą każdy, ale ten szczególnie mi się podoba. ZUFFA mogłaby go zatrudnić.

Zmieniony przez - Dymek192 w dniu 2011-05-25 19:26:29

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 583 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9976
Dokładnie, dobre ma produkcje. A co do Hendersona, to też nie wiedziałem, że to taki dziadek. Zobaczymy, mam nadzieję, że te obozy w Holandii coś dały Fedorowi i go rozniesie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Fedor chyba nie przegra... ale jeśli tak to... pamiętacie jak po walce Andersona z Maią tamten pierwszy coś tam gadał że chciałby zawalczyć z kimś z wagi ciężkiej? Wszyscy gadali "niech dadzą mu Fedora". Jak wiemy Anderson pięknie pojechał Hendersona.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Praca konkursowa - bullet

Następny temat

Scena MMA Spam Legendarny Kram, Rozpyerdoli Czaszki Wam!

WHEY premium