SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor podpisał kontrakt z ...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1886




Kto ostatecznie wygrał batalię o zawodnika #1 w wadze ciężkiej MMA???

Fedor Emelianenko, mistrz PRIDE w wadze ciężkiej podpisał kontrakt ze znaną w Rosji ogranizacją M-1. Tak donosi serwis "Fight Network".

Krążyło ostatnio bardzo dużo spekulacji na temat przyszłości rosyjskiego fightera, prowadzącego na wszystkich światowych rankingach wagi ciężkiej i legitymującego się rekordem 26-1-1. Od czasu przejęcia przez Amerykanów, dotychczasowego "domu" Fedora - PRIDE, starały się o niego i UFC i K-1.

Anonimowe źródło, cytowane przez Fight Network, donosi, że organizacja M-1, kierowana niegdyś przez managera Fjedii - Vadima Finkelsteina, została wykupiona przez amerykańską firmę, która ma związki z amerykańskimi mediami. Jej pierwszym, najważniejszym zadaniem, było sprowadzenie Fedora.

Sherdog dodaje, że organizacja będzie miała nazwę M-1 Global i swoje gale ma przeprowadzać w Rosji, USA i Japonii. Pierwsza ma odbyć się już w sylwestra.

Konferencja prasowa odbędzie się 23 października w Nowym Jorku. Tam też ma odbyć się oficjalne podpisanie umów i pokazanie światu nowej organizacji.

[ źródła: TheFightNetwork.com , Sherdog.com ]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niech się mu wiedzie
Mam nadzieję, że do końca kariery już żadnej walki nie przegra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3464
Ech... a mnie zasmuciła taka informacja. Miałem nadzieję że wejdzie do UFC i W......li w kosmos tych wszystkich Couturów ,Ganzagów , zawodnika noszącego nazwisko jednego z państw afrykańskich itd. W końcu był ostatnią persona która mogła ocalić honor nieodżałowanego Pride. Oczywiście życzę mu jak najlepiej w nowej organizacji ale niesmak mam. BLASTBOY Dzięki wielkie za info o Fedorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
eee tam Rampage póki co trzyma Pride na wyżynach

a Fiodor cóż...wybrał,jak wybrał.Mam nadzieje ze w jakims wywiadzie powie dlaczego M-1 a nie UFC...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2882
ciesze sie, że nie podpisał kontraktu z UFC zobaczymy jak to wszystko dalej sie potoczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
nie ma sie co cieszyc,slabo go bedzie widac teraz ,chyba ze masz rodzine w Rosji

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Moim zdaniem bez Fiedi to cała HW UFC to jest lipa. Niepodpisanie przez niego kontraktu z UFC - Fedor tu jest najmniej "winny". Jego menedżerowie stawiali zbyt wysokie żądania, a z drugiej strony Dana White nie godząc się na ich warunki zrobił "antyinteres" życia bo dodatkowo Randy poszedł na zieloną trawkę gdyż nie będzie mógł zawalczyć z Fiedją.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Zobaczymy jak ta cała federacja M-1 wypali sylwester i pierwsze walki oj panowie obyście byli wstanie wtedy na to patrzeć po trzeźwemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
A mi sie wydaje ze rodzi sie organizacja, ktora przelamie monopol UFC i bedzie ,,w jakis sposób" z nia konkurowac! Jezeli beda pieniadze inni dobrzy fighterzy tez podpisza kontrakty i gotowe . czas pokaze...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mma i muay thai w BB??

Następny temat

Randy Couture-koniec kariery:(

WHEY premium