SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor "The Last Emperor" Emelianenko - profil zawodnika

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2494 Napisanych postów 14689 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 97980


Imię i nazwisko: Fiodor Władimirowicz Jemieljanienko (z ang. Fedor Emelianenko)
Pseudonim: Ostatni Cesarz (z ang. The Last Emperor)
Data i miejsce urodzenia: 28 wrzesień 1976 w Rubiżne (były ZSRR)
Zamieszkały / trenuje: Stary Oskoł (miasto w obwodzie biełgorodzkim Rosji, położone nad rzeką Oskoł) / Red Devil Sport Club - Stary Oskoł
Narodowość: Rosjanin
Wzrost: 183 cm (6 ft 0 in)
Waga (2012 r.): 107 kg (236 lb)
Zasięg ramion: 188 cm (74 in)
Dywizja: ciężka (Heavyweight)
Styl bazowy: sambo i judo
Lata aktywności (MMA): 2000-2012
Rekord: 34-4 (1 N/C)
- zwycięstwa przez KO/TKO: 10
- zwycięstwa przez poddanie: 16
- zwycięstwa przez decyzję: 8
- porażki przez KO/TKO: 3
- porażki przez poddania: 1
- porażki przez decyzję: 0
- remisy: 0
- walki uznane za nierozstrzygnięte: 1

Podstawowe informacje:

Fedor Emelianenko - Rosyjski judoka, sambista i zawodnik MMA. Był mistrzem wagi ciężkiej organizacji RINGS, PRIDE FC i WAMMA oraz wielokrotnym mistrzem świata w sambo bojowym. Nieprzerwanie przez 7 lat (2003-2010) był klasyfikowany przez fachowe portale na 1. miejscu wśród zawodników MMA wagi ciężkiej na świecie. W 2012 roku ogłosił zakończenie sportowej kariery.

Życie prywatne:

Fiodor Jemieljanienko był drugim dzieckiem Olgi Fiodorowny i Władimira Aleksandrowicza Jemieljanienki. Ma troje rodzeństwa: braci Aleksandra (również zawodnik sambo i MMA) i Iwana oraz siostrę Marinę. Kiedy miał 2 lata, jego rodzina przeniosła się z Ukrainy do Rosji. Fiodor rozpoczął naukę sambo i judo pod okiem trenera Wasilija Iwanowicza Gawriłowa. W 1991 roku skończył szkołę średnią i podjął 3-letnią naukę w szkole przysposobienia zawodowego, którą ukończył z wyróżnieniem ze specjalizacją "elektryk". W latach 1995-1997 służył w armii rosyjskiej w jednostce przeciwpożarowej. W 2009 roku został absolwentem Państwowego Uniwersytetu Biełgorodzkiego na kierunku "kultura fizyczna i sport", a rok później rozpoczął tam studia doktoranckie.

W 1999 roku ożenił się z Oksaną. W tym samym roku urodziła się im córka Marija. W 2006 roku jego związek z Oksaną rozpadł się. Rok później jego nowa partnerka życiowa – Marina, urodziła córkę Wasilisę. W 2009 roku para zawarła małżeństwo. W 2011 roku narodziła się ich druga córka − Jelizawieta.

Najważniejsze sukcesy w MMA:

2001: Rings Heavyweight Class Tournament – 1. miejsce
2002: Rings Absolute Class Tournament – 1. miejsce
2003-2007: Mistrz Pride FC w wadze ciężkiej
2004: Pride Grand Prix Heavyweight Tournament – 1. miejsce
2008-2010: Mistrz World Alliance of Mixed Martial Arts (WAMMA) w wadze ciężkiej

Osobista charakterystyka fightera:

Fedor nie tylko różnił się od swojego młodszego brata Alexandra tym, że odniósł w swojej karierze MMA więcej sukcesów, ale także, że w przeciwieństwie do brata nie miał za sobą wykroczeń i przestępstw karnych, nie miał nic wspólnego z narkotykami i prowadził spokojne życie (co m.in. doprowadziło Alexa do zapalenia wirusowego wątroby typu B a jak niektórzy twierdzą typu C u Aleksandra)..

Fiodor zawsze szanował swojego przeciwnika zarówno podczas walki jak i przed nią a także po walce m.in. dzięki czemu ma mnóstwo fanów na całym świecie. Zawsze (w szczególności w wywiadach) był bardzo skromny i pobożny, dziękował Bogu zarówno po wygranych jak i przegranych walkach..
Jest on uważany przez większość za najlepszego ciężkiego zawodnika w MMA w historii tego sportu, (u mnie osobiście jest na 2 miejscu za Antonio Rodrigo Nogueirą) ale także za jednego z najlepszych artystów mieszanych sztuk walki w historii tego sportu!

Fedor imo zawdzięcza swój wielki sukces głównie ze względu, że był kompletnym fighterem. Zaczął on swoją karierę MMA gdy ten sport dopiero się rozwijał a większość z ówczesnej czołówki nie była kompletna (braki w: stójce / parterze / zapasach), Fedor natomiast był niesamowicie groźny w każdej płaszczyźnie walki.

Fedora charakteryzowało niesamowite serce do walki, nigdy się nie poddawał, zawsze walczył do końca. Również charakterystyczną i rozpoznawalną cechą Rosjanina był niesamowity spokój i skupienie przed walką.. Fedora charakteryzowała niesamowita szybkość, siła i precyzja ciosów. Mimo tego, że nigdy nie był wybitnym technikiem bokserskim / kickbokserskim to nokautował / punktował w swojej karierze DUŻO wyżej notowanych uderzaczy (Cro Cop, Hunt, Arlovski)..
a także umiejętności w sambo i judo poskutkowały tym, że poddawał wielu czołowych zawodników, był niesamowicie ciężki do poddania (3 walki z Minotauro Nogueirą) oraz był w stanie obalać dużo większych fighterów mimo tego, że nie był typowym amerykańskim wrestlerem..

Fedor świetnie walczył będąc z góry (GnP), potrafił nawet przegrywając walkę albo gdy ta szła nie po jego myśli znokautować / poddać w widowiskowy sposób swojego przeciwnika.
Jego walki prawie nigdy nie były nudne, część z nich to epickie walki, które będą zapamiętane jeszcze przez wiele lat.
Fedor był bardzo odporny na ciosy jednak jego skóra była bardzo podatna na rozcięcia.
Fedor zawsze do swoich pojedynków był świetnie przygotowany kondycyjnie. Nie miał on zazwyczaj rygorystycznego planu na walkę (game planu ala GSP) i walczył różnie - niekiedy bardzo emocjonalnie "idąc na żywioł" innym razem walcząc z rywalem w jego lepszej płaszczyźnie a innym razem taktycznie w jego słabszej płaszczyźnie dlatego można powiedzieć, że to dodaje nutkę do jego nieprzewidywalności.
Fedor zawsze przygotowywał się bardzo dobrze do swoich pojedynków w szczególności fizycznie i pomimo jego mocno przeciętnego wzrostu jak na wagę ciężką (1.83 m) i sporym % BF był bardzo silnym i atletycznym zawodnikiem a szybkością nadrabiał swoje "braki w gabarytach".
Fedor był bardzo utalentowanym zawodnikiem MMA, który po zakończeniu sportowej kariery zajął się trenowaniem młodych chłopaków, którzy chcą wiązać swoją przyszłość z MMA / sambo /judo.
Fedor organizuje liczne seminaria MMA.

Wiele można jeszcze powiedzieć o tym człowieku jednak nie o wszystkim da się pamiętać..

Na "upadek" Fedora imo składało się wiele czynników i wg mnie najważniejszym był TRENING. Obóz treningowy w Starym Oskole i Ci sami ludzie oraz podobny trening w czasach świetlności Fiedzi zdały egzamin jednak wraz z upływem wieku (ten czynnik też ma spory wpływ) Fedor stracił szybkość, refleks i inne cechy może nie w tak dużym stopniu, ale za sprawą tego, że MMA poszło do przodu i fighterzy byli coraz bardziej kompletni i trenowali w najlepszych gymach na świecie Fedor został w końcu pokonany.. Oczywiście Fedor czasami wyjeżdżał trenować poza Starym Oskołem, np. wyjazd do Holandii i trening pod okiem utytułowanego kickboksera Ernesto Hoosta, ale to było za mało imo po upadku Pride powinien nie tylko walczyć w USA, ale przede wszystkim tam trenować..

Kolejnym negatywnym czynnikiem, który odbił się na jego karierze jest nie kto inny a jego manager Vadim Finkelstein, który nie ukrywajmy przede wszystkim chciał tylko zarobić na Fedorze a to przyczyniło się do tego, że niechętnie chciał ryzykować z przejściem Fedora do UFC mimo tego, że Dana White proponował wręcz niebotyczny kontrakt i za wszelką cenę chciał miecz Fedora w swojej organizacji..

To "dzięki" temu człowiekowi nie dowiemy się już jak poradziłby sobie Fedor z czołówką UFC i jak zakończyłaby się niedoszła super walka z Brockiem Lesnarem, można tylko gdybać..


Dodatkowo Fedor po tak bogatej i długiej karierze, oraz będąc 10 lat niepokonanym a także problemach rodzinnych (brat i m.in. śmierć jego ojca) przyczyniła się w JAKIMŚ stopniu do jego porażek..

Można by tak bez końca jednak nie zamierzam pisać V tomów

Kariera w skrócie z krótkim opisem walk:

Fedor VS. :

1. Martin Lazarov - debiut Fedora. Mimo tego, że w tej walce znalazł się na plecach to w stójce rozbijał ciosami Bułgara i poddał go gilotyną.
2. Levon Lagvilava - kolejne zwycięstwo Fedora, bardzo dobra walka, która toczyła się w każdej płaszczyźnie tj w każdej płaszczyźnie Fedor okazał się lepszy kończąc duszeniem zza pleców.
3. Hiroya Takada - szybkie KO Fiedzi.
4. Ricardo Arona - bardzo wyrównana walka, w której doszło do dogrywki i ze względu, że musiał został wyłoniony zwycięzca został nim Fedor - walka była bliska, ale osobiście imo MINIMALNIE lepszy okazał się Arona. Jednak większych kontrowersji nie było, kulanka na wysokim poziomie jak i cała walka mimo, że fajerwerków nie było.
5. Tsuyoshi Kosaka - pierwsza "porażka" Fedora. Zaraz na początku walki Fedor został rozcięty łokciem Japończyka na skutek, którego pojawiło się głębokie rozcięcie uniemożliwiające kontynuowanie pojedynku, lekarz przerwał walkę i do 2 rundy turnieju RINGS awansował Kosaka. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby to, że ataki łokciami w tej organizacji były nielegalne..
6. Mihail Apostolov - szybka wygrana Fedora przez duszenie zza pleców.
7. Kerry Schall - również szybkie zwycięstwo tym razem przez dźwignie na staw łokciowy.
8. Renato Sobral - cenne zwycięstwo Fedora nad bardzo dobrym zawodnikiem MMA i grapplerem "Babalu" Sobralem przez jednogłośną decyzję w półfinale turnieju RINGS w 2001 r. Fedor okazał się wyraźnie lepszy od Brazylijczyka w każdym aspekcie walki.
* Po tej wygranej nad Babalu Fedor miał zmierzyć się w finale turnieju z Bobby Hoffmanem jednak ten doznał kontuzji barku i wycofał się z pojedynku co spowodowało, że Fedor został zwycięzcą turnieju.
9. Ryūshi Yanagisawa - zdominowanie Japończyka i wygrana przez jednogłośną decyzję.
10. Lee Hasdell - poddanie rywala przez duszenie gilotynowe.
11. Chris Haseman - szybkie TKO mocnym lewym sierpowym i wygrana turnieju RINGS w klasie absolutnej.
12. Semmy Schilt - debiut Fedora w Pride FC. Czyli w organizacji gdzie miał swoje lata świetlności - swój "prime". Fedor pewnie wypunktował holenderskiego kolosa i jednego z najlepszych kickbokserów na świecie, obecnie; 4-krotnego mistrza K-1 World GP. Fedor mądrze nie spędził z Schiltem dużo czasu w stójce tylko obalał w każdej rundzie Holendra i obijał przez gnp w parterze na skutek czego wygrał przez jednogłośną decyzję.
13. Heath Herring - na początku i przez dłuższy czas 1 rundy Fedor dosłownie niszczył Herringa przez gnp i dominując w stójce jednak pod koniec rundy to Amerykanin znalazł się z góry i zagroził Fedorowi jednak walka nie zdążyła się rozkręcić, ponieważ nie doszła do 2 rundy na skutek obrażeń jakie Fedor zadał swojemu rywalowi.. Lekarz przerwał walkę po 1 rundzie - zwycięstwo Fedora przez TKO.
14. Antônio Rodrigo Nogueira - Fedor pokonał jednego z najgroźniejszym ciężkich w Pride - ówczesnego mistrza Minotauro (późniejszego mistrza UFC) dominując nad nim! - nie tylko nie dał się poddać, ale obalając Minotauro najczęściej po mocnych ciosach na matę, demolował go potężnym gnp będąc długi czas w gardzie rywala! Okazał się lepszy jednak dzięki temu, że Nogueira był wówczas zawodnikiem praktycznie nie do skończenia dotrwał do decyzji i Fedor został nowym mistrzem Pride FC w wadze HW.

15. Egidijus Valavičius - ostatnia walka w RINGS Fedora i poddanie w 2 rundzie kimurą słabo notowanego przeciwnika.
16. Kazuyuki Fujita - Fedor w tej walce został niemalże znokautowany potężnym prawym sierpowym Japończyka jednak będąc zamroczonym przetrwał kryzys i sam najpierw zapewnił KD rywalowi a potem poddał go duszeniem zza pleców.

17. Gary Goodridge - Fedor dosłownie zdemolował w przepięknym stylu Goodridge'a kończąc go kopnięciami piłkarskimi (soccer kickami) i ciosami w 1 minucie I rundy.
18. Yuji Nagata - Fedor również w podobnym czasie i sposobie jak z Goodridgem rozprawia się z Nagatą.
19. Mark Coleman - 1 walka turnieju PRIDE 2004 z utytułowanym amerykańskim zapaśnikiem, byłym mistrzem UFC i zwycięzcą turnieju PRIDE 2000 Markiem Colemanem, Fedor nie miał większego problemu z rywalem poddając go w I rundzie dźwignią na staw łokciowy.
20. Kevin Randleman - kolejny amerykański zapaśnik oraz były mistrz UFC nie był w stanie pokonać Fedora mimo tego, że wykonał na nim "German suplexa":Ten rzut mógł skończyć karierę Ostatniego Cara i niejednemu spowodować kalectwo, ale Fedorowi nic się nie stało i mało tego.. Za kilknaście/dziesiąt sekund poddał Randlemana kimurą.
21. Naoya Ogawa - szybkie poddanie bardzo dobrego judoki - Ogawy dźwignią na staw łokciowy.
22. Antônio Rodrigo Nogueira - wielki rewanż! obaj doszli do finału turnieju PRIDE aby znowu zmierzyć się ze sobą jednak niestety na skutek przypadkowego zderzenia się głowami w parterze, Fedor doznał rozcięcia i ich rewanż został przełożony, ta walkna (NC) trwała niespełna 4 minuty a w tym czasie również Fedor punktował.
23. Antônio Rodrigo Nogueira - w końcu rewanż rozstrzygnął się bez komplikacji - Fedor również okazał się lepszy na całym dystansie i wygrał tureniej PRIDE przy okazji unifikując pasy, bo Minotauro poddając Mirko Cro Copa Filipovica zdobył tymczasowy pas PRIDE.

24. Tsuyoshi Kohsaka - można zażartować, że to była "słodka zemsta" na Japończyku, Fedor przez 10 minut demolował Japończyka w stójce i w parterze, że na skutek obrażeń i sporej utraty krwi po I rundzie lekarz przerwał pojedynek - wygrana Fedora przez TKO.
25. Mirko Filipović - długo oczekiwany pojedynek, Fedor podszedł z respectem do umiejętności kickboxerskich Chorwata i w Holandii przygotowując się m.in. z Ernesto Hoostem podszkolił swoją stójkę. Stójka Fedora w tym pojedynku wyglądała lepiej niż stójka Chorwata dołączając do tego obalenia i gnp Fedor pokonał Cro Copa przez jednogłośną decyzję broniąc mistrzostwa PRIDE. Walka została okrzyknięta walką roku.

26. Zuluzinho - "freak fight" Fedor błyskawicznym atakiem cepów i ciosów w parterze zmusił otyłego Brazylijczyka do odklepania (całe szczęście, że ten jeszcze wiedział co się dzieje).
27. Mark Coleman - rewanż, który zakończył się tak samo (armbar) tyle, że w II rundzie i "The Hammer" tym razem przysporzył mu więcej kłopotów.

28. Mark Hunt - kolejna obrona mistrzostwa PRIDE przez Fedora, na jego drodze stanął kolejny świetny striker - Mark Hunt, pojedynek w stójce był bardzo ciekawy i w miarę wyrównany na korzyść Fedora, jednak gdy walka przeniosła się do parteru każdy myślał, że Hunt, który miał / ma słaby parter zaraz szybko odklepie po jakiejś dźwigni Fedora natomiast Hunt niemalże poddał Fedora americaną jednak w 8 minucie I rundy Fedor odwróciwszy sytuację założył kimurę Super Samoańczykowi i wygrał walkę.
29. Matt Lindland - kolejny pojedynek z utytułowanym zapaśnikiem i kolejna wygrana Fedora przez dźwignię na łokieć.
30. Choi Hong-man - z jednej strony kolejny freak fight z drugiej strony trudne zadanie przed Fedorem, bo w porównaniu do Zuluzinho gigant z Korei potrafił uderzać i to całkiem nieźle dodatkowo mierzył 2.18 m wzrostu i ważył ponad 50 kg więcej od Fedora. Fedor w tej walce chcąc obalić Koreańczyka sam znalazł się na plecach i pod gnp Choia jednak Fedor wykorzystując przewagę umiejętności w parterze i "sztuke sambo" poddał Choia przez armbar.
31. Tim Sylvia - widowiskowy KD po burzy ciosów, krótkie gnp i duszenie zza pleców wystarczyło do odklepania 2-krotnego mistrza UFCw wadze HW - bardzo groźnego i wszechstronnego swego czasu Tima Sylvii.
32. Andrei Arlovski - Arlovski po imponujących zwycięstwach dostał szansę zmierzenia się z Fedorem. Początek pojedynku należał do "Pitbulla", który pewnie punktował Fedora w stójce jednak poczuł się zbyt pewnie i wykonując latające kolano nadział się na potężny cep Fedora i Fedor zanotował KO roku na Białorusinie.

33. Brett Rogers - debiut Fedora w Strikeforce a także debiut Fedora w klatce.. Jedna z najlepszych walk i jeden z najlepszych KO w 2009 r. - ciągła akcja.. Rogers podszedł do tego pojedynku niepokonany oraz po kilkunastu sekundowym zwycięstwie przez KO nad Arlovskim. Fedor do tej pory nigdy nie przyjął tyle poważnych ciosów i był chyba w jednym z najgroźniejszych momentów gdy Rogers bił go w dosiadzie, Rogers dobrze sobie radził na dodatek złamał na początku walki prostym nos Fedorowi jednak Fedor po wielu problemach w 2 rundzie znokautował go potężnym prawym sierpowym.

34. Fabricio Werdum - to musiało prędzej czy później się wydarzyć.. Werdum przeszedł do historii poddając Ostatniego Cara.
Zrealizował swój plan na walkę świetnie, nawet przed walką powiedział, że nie zamierza bić się w stójce z Fedorem i tak też się stało.. Fedor myśląc, że naruszył w stójce Werduma ruszył z atakiem prosto w gardę 2 krotnego mistrza świata w ADCC ciosami młotkowymi, który z kolei nie zmarnował okazji i poddał Fedora trójkątem nogami+dźwignią na staw łokciowy.

35. Antonio Silva - początek prestiżowego turnieju SF, którego to Fedor był faworytem.. Mało kto stawiał na Brazylijczyka, Fedor w tej walce był imo wolny, w szczególności jego słynne cepy.. Po bliskiej I rundzie w II rundzie "Bigfoot" ruszył do przodu i obalił Fedora a tam ok. 130 kg gigant z bardzo dobrymi umiejętnościami BJJ zdominował Fedora, przechodząc w dosiad i demolując twarz Fedora oraz próbując go poddać - jednak to się nie udało natomiast już prawie całkowicie zamknięte oko Fedora zmusiło lekarza do podjęcia takiej a nie innej decyzji - Bigfoot wygrywa, Fedor nie wychodzi do III rundy i przegrywa przez TKO.. Fedor po tej walce ogłasza możliwą emeryturę.

36. Dan Henderson - emerytura jednak nie nadeszła.. Fedor "na odbudowanie" miał zmierzyć się z utytułowaną legendą Danem Hendersonem, który nie oszukujmy się jest naturalnym MW.. Po świetnej pierwszej rundzie i początku dla Hendo to Fedor zapewnił KD Hendersonowi jednak background zapaśniczy Dana pozwolił odwrócić pozycję i wybierzyć Fedorowi potężny podbródkowy od tyłu, dobijając zamroczonego Fedora ciosami.. Herb Dean przerywa walkę.. KO I runda. To był koniec klatki, koniec USA i koniec "poważnych walk" w karierze Fedora.

37. Jeff Monson - po 3 porażkach z rzędu Fedor postanowił, że w takim stylu nie chce kończyć kariery MMA i zmierzył się z utytułowanym grapplerem Jeffem "Snowmanem" Monsonem, pokonując go pewnie przez jednogłośną decyzję używając przede wszystkim niskich kopnięć i broniąc obaleń Monsona.
38. Satoshi Ishii - kolejna walka Fedora odbyła się już za nieco ponad miesiąc gdzie szybko znokautował Ishiiego w Sylwestrową galę w Japonii.
39. Pedro Rizzo - to była ostatnia walka Ostatniego Cara, u siebie w kraju dopingowali go fani łącznie z Putinem, który oprócz tego, że również trenuje judo jest fanem Fedora.. Rizzo nie miał argumentów na Fedora, Emelianenko był wyraźnie szybszy i w końcu trafił Pedro i znokautował go w I rundzie.

Tak oto wyglądała w przybliżeniu kariera Ostatniego Cara, Fedor co prawda nie wykluczył powrotu do sportu aczkolwiek chyba nawet łącznie z nim nie wspominając tu o jego fanach tego nie chce..

Highlights i muzyka wyjściowa Fedora:

pomocnicze źródła:
- wikipedia,
- google (grafika),
- sherdog,
- youtube,
- profil Shoguna by Noolan

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-02-20 04:29:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2494 Napisanych postów 14689 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 97980
@Zibi7 - At the age of 10, he was accidentally run over by a truck and fell into a coma for four days. During this time he lost a rib and part of his liver and had to be hospitalized for eleven months. As a result of the accident he has a large scar, including a noticeable indentation, on his lower back.

Big Nog to jeden z największych kozaków w historii MMA i z kim by nie walczył to będę mu kibicował nawet z Cainem i innymi.

Fedor vs. Big Nog 4 też bym zobaczył, ale Fiedzia pewnie już się jak brat przez ten czas zaniedbał a Minotauro wciąż zap*****la ciężko na treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 214 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23977
Dobre, brakowało tego tematu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10982 Napisanych postów 50413 Wiek 28 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57816


Fedor legenda

Zmieniony przez - PRAWUS w dniu 2013-02-20 10:03:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 108 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51101
Dobra robota ale taki temat juz byl, wystarczy go aktualizowac
https://www.sfd.pl/Fedor_Emelianenko__Profil-t200031.html

Przydalyby sie profile tez nowszych ciekawych zawodnikow

Zmieniony przez - mleqs w dniu 2013-02-20 11:17:31

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10982 Napisanych postów 50413 Wiek 28 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57816
Świetna robota

Mleqs przyjrzyj sie tamtemu profilowi i temu. Widzisz różnice? poza tym profil moze zrobić każdy, tam nie ma zbytnio czego aktualizować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 214 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23977
Mój błąd, źle spojrzałem :P

Zmieniony przez - Kurczak666 w dniu 2013-02-20 12:12:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 108 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51101
oczywiscie roznica znaczna
chodzilo mi tylko o powtarzalnosc tematow w dziale, dlatego mowie, ze stary mozna bylo po prostu uzupelnic o to co zrobil steven

A propos walki z Arlovskim, pamietam, ze powstal wtedy nawet dosc ambitny dokument w odcinkach o przygotowaniach Pitbulla, a o Fedorze jak zwykle cisza. Andrei mial byc pierwszym, ktory obali Imperatora i wtedy mu nawet kibicowalem, a wiadomo jak szybko cala ta szopka sie skonczyla Chociaz osobiscie uwazam, ze Arlovski mial wtedy duze szanse gdyby nie wlasna glupota.

Zmieniony przez - mleqs w dniu 2013-02-20 12:35:01

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 378 Napisanych postów 1617 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20992
Świetna robota StevenO- fajnie że dałeś gify i obrazki bo ja w swoim profilu Shoguna nie postarałem się o takie rarytaski
Fajnie jakby powstało kilka takich profili i można byłoby wrzucać w nich wiadomości dotyczące danych zawodników. Nie byłoby zapewne bałaganu w niektórych tematach. PS: sogacz się należy niestety już na Ciebie oddałem go w tym dziale i nie jestem w stanie dać drugiego. Wędruje więc sogacz duchowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2494 Napisanych postów 14689 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 97980
ja tak mam w planach zrobić jeszcze kilka profili, ale fighterów na emeryturze, bo Ci co jeszcze walczą to wiadomo, dochodzą walki a nawet się ważne info przez ten czas zmieni a tak nie trzeba edytować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 554 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7924
"Stójka Fedora w tym pojedynku wyglądała lepiej niż stójka Chorwata " lol, nie wyglądała lepiej. Wyglądała lepiej dopiero jak Cro Cop był zmęczony i wyczerpany... Tak czy siak, dobra robota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2494 Napisanych postów 14689 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 97980
dawno oglądałem tą walkę więc nie zaprzeczę jak oglądnę 2 raz to się wypowiem, ale z tego co pamiętam to Cro Cop oprócz tego lewego prostego i paru kopnięć nie zrobił za wiele a Fedor atakował, uderzał nawet zanotował sporo kopnięć i najważniejsze Cro Cop walczył na wstecznym a Fedor więcej napierał..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak usztywnić stopę do MMA/Kickboxingu?

Następny temat

Kilka pytań MMA

nutloveb