SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fbw po długiej przerwie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
Wracam po kilkumiesiecznej przerwie.

FBW 3x tyg

A)
-przysiad 5 x 5
-drą.nach 3xmax
-wyciskanie skos + 5 x 5
-wioslowanie w opadzie sztangą podchwyt 5 x 5
-pompki na ławeczce tyłem max x 2
+ lydki


B)
-przysiad 5 x 5
-drązek podchwyt
-wyciskanie w staniu z klatki 5 x 5
-klasyczny MC 5 x 5
-drążek podchwyt 2xmax
+ brzuc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
Dokładasz tyle na ile masz sił, jezeli czujesz że to 1 kg to jeden nawet najmniejszy krazek bedzie wazny wazne bedzie stały progres i ciagłe podnoszenie swojego stopnia wytrenowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
powoli najpierw wypelnij ankiete działu , jest łatwa i objeta w regulaminie, żeby choc zarys twojej osoby mozna bylo zobaczyc, napisz jakich ciezarów uzywasz w podstawowych cwiczeniach, i wtedy bedzie mozna myslec jaki plan, i nad czym trzeba popracowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
169 cm
63 kg
28 lat
klata seria na płaskiej po 8pow 65kg
przysiad seria 8pow 85kg
martwy nie wiem
barki z karku 45 kg 8 pow

czyli dziewczece cięzary
To było jak byłem w formie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
uważam w takim razie że nie warto ci dzielić narazie jeden zestaw wystarczy i jedziesz nim aż do zastoju, a pozniej sie rozczepi na dwa podobne do twoich i bedzie git narazie praca nad fundamentem żeby te podstawy troche lepszych barw nabrały:

1.przysiad z sztanga na barkach
2.wiosłowanie sztanga
3.wyciskanie sztangi na ławce poziomej
4.wyciskanie żołnierskie

5.uginanie ramion z sztanga stojac
6.pompki na poreczach

narazie mozesz nie robic tych 5 i 6 i dopiero po jakims czasie je wlozyc, ale doswiadczenie mi mowi że jak nie ma tych cwiczen na te partie zaczyna panowac panika, hehehe

po 3 serie 10-12 powtórzen nie wychodzisz poza ten prog jak mozesz wiecej dodajesz ciezar, 3 razy w tygodniu!!

jakies pytania??? pasuje czy nie co??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
chciałem zrobić te 5x5 ewentualnie 3x5 zeby więcej siły nabrać. jeden zestaw moze być, ale skłaniałbym się do mniejszej ilosci powtórzeń. Ja nie panikuję jak nie ramion w planie. wiem o co w tym biega ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
zrobisz ale dobrze by było za jakis czas i jak bedziesz jechał dwoma planami typu twój choc do poprawki jak juz to dobrze by bylo jak bys uzywał do tego jakis konkretniejszych ciezarów wiec stad narazie taki plan zeby nieco wzmocnic podstawy do ..... dalszego działania , jak chcesz moge ci poprawic plan (nie ma problemu 0 to jest twoj wybór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
Prosze w takim razie o korektę planu jeśli jest zły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
ale pamientaj mówiłem przy takich ciezarach jakich używasz nie polecam
(to jest cos w rodzaju przed uzyciem zapoznaj sie z ulotka lub skonsultuj sie z lekarzem) hehehe

A.
przysiad
wyciskanie
wiosłowanie
pompki na poreczach

B
przysiad
wyciskanie zolnierskie
martwy ciag
podciaganie na drazku podchwytem

w A brzuch w B łydki- jesli masz takie potrzeby !!

jakies pytania???

(zapoznaj sie z ulotka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
Tak brakuje mi drążka szeroko nachwytem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
a ile razy szczerze sie podciagniesz na drazku nadchwytem ,bo sadze że po przerwie i patrzac na twoje wyniki siłowe nie duzo!!
zobacz po kilku treningach , jezeli bedzie git - to zamieniasz na nadchwyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
8 razy się podciagnę. jestem lekki więc tak cięzko nie idzie. W planie jeśli to nie koliduje ze sobą chciałbym mieć oba podciagania, nachwyt i podchywt. Oba bardzo cenię.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę do oceny!

Wiecej