SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fbw na mase

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1646

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mezczyzna

Wiek

20

Waga

72

Wzrost

2 lata

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

Gainbolic 6000

Uprawiane inne sporty

Sztuki walki

Dieta

b/152 w/369 t/69

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

nie ma lecz nie robie MC na bol kregoslupa (skolioza ) ale moge cwiczyc

Zażywane suplementy

gainbolic 6000

Ostatnio przerabiany plan

split

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

100,----,105
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2591
Sa i tarvze ale czasami uzywane. Szczerze godzina jedna to jest z mlodszymi ucze ich i pomagal nauczycielowi wiec nie ma duzo wysilku a 2 nastepne godziny na ostro kregoslup juz bardziej wzmocniony bonrobie cwiczenia rozciagajace iwzmacniajace kregoslup ktore dostalen od lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
chcę ci zwrócić po prostu uwagę , że lekarz nie będzie miał i nie ma takiej wiedzy w tej kwestii jak konkretny fizjoterapeuta lub trener siłowy z konkretną wiedzą i praktyką .

zapoznałeś się z lekturą trening pod SW ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2591
Ja sie ciesze ze ktos mi pomaga. Staram czytac duzo i cwiczyc jak najlepiej. Ogolnie unikam lekarzy niewiem czemu. A gdzie mozna sie z fizjoterapeta zkonsultowax ? Niestrty nie czytalrm ppdaj linka to poczytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2591
Przepraszan za pisonwie alr mam uszkodzony kpmputer a z komorki mi zacina sie strona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568 proszę bardzo .

w ośrodkach rechabilitacyjnych , czy to państwowych czy prywatnych , lekarz najlepiej jak by ci skierowanie dał .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2591
Przeczytale lecz mam teraz metlik w glowie bo juz sam niewie. Co robic. Trening FBW 75-85% 3-6 serii 6-12 powtorzen. Poczytam o cwiczebiach specjalnie dla mnie. Tylko tak nie mam drazka. I cwicze w garazu mam nisko sufit i jakies ppdrzuty nic z tego. Pytanie czy ide w dobrym kierunku? Jeszcze musze posiedziec przy ttm chcialbym od jutra zaczac to cwiczyc zobacze czy zdaze ogarnac.fizjoterapeta pytalem mamy i mnie umowi poniewaz jezeli poszedlbym od lekarza to dopiero przymnir mnie za 2-3 miesiace :-\

Zmieniony przez - Lapino5 w dniu 2013-02-24 16:22:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2591
nic sprobuje ten tydzien zrobic fbw czyli tak :
Klatka :
-wyciskanie sztangi plasko 3s-8p
Plecy:
-MC- 2s-8p
-wioslowanie hantla 2s-8p
Barki
-wyciskanie hantli 3s-8p
Nogi
-uginanie nog w lezeniu/wykroki 2s- 12p
-wpiecia na palcach w staniu 2s-12
triceps
-wyciskanie francuskie w siadzie 3s-8p
Biceps
-uginanie ramion ze sztanga 3s-8p
brzuch robie rozne cwiczenia ;)


Ten tydzien pocwicze tak lecz bedzie sprawdzajace, ile kilo i jaka szybkosc cwiczenia musze dograc wszystko :) mam 2 godziny max na treningu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2591
i jak ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Filmy instruktażowe dla początkujących

Następny temat

Zmiana B1SA, oby na lepsze ;)

WHEY premium