SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Faza nasycenia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5729
Czy waszym zdaniem warto wogole stosowac faze nasycenia czy sa jakies zauważalne róznice kiedy dawkuje sie kreatyne bez nasycenia.

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli to twój pierwszy cykl to nawet wskazane zrobic ją a jezeli nie to nierób bo to strata kasy i kretki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
nie rób..faza nasycenia to jest pic na wode fotomontaż

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5729
to będzie mój drugi cykl a w pierwszym nie stosowałem nasycenia i własnie dlatego teraz pytam czy warto

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7955
ja zawsze stosuje,raz nie zrobilem i zalowalem,ale twoj wybor.

Altis Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Richie no jasne ze niema takiego kopa bez nasycenia jak z nasyceniem ale to tylko na początku a potem juz nietak bardzo a bez fazki to tak slabiej ale zato od poczotku do konca
cipeta skoro 2 cykl to nierób fazy juz bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez nasycenia 3,5g dziennie po treningu a w dni beztreningowe w godzinie treningu wraz z 1g rybozy do tego przez 30dni. Efekty niesamowite Wystarczy w zupełności, organizm i tak nie jest w stanie przyswoić więcej. Przekonałem się na sobie. Brałem z fazą nasycenia a potem w fazie podtrzymania po 6g kreatyny i nic to nie dało, straciłem tylko kasę. Teraz na cykl wystarcza mi 125g kretki a za zaoszczędzonę pieniądze dokupiłem D-rybozę, łącznie efekt niesamowity. po 2 cyklach skoczyło mi 20 kg siły i 7 kg masy, gdzie szybciej przez 1,5 roku nie mogłem tego osiagnąć. Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
faza jest nie potrzebna
biorąc 10g dziennie juz nasycasz miesnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

thermo cuts

Następny temat

co by bylo ...

WHEY premium