SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fatka z drewna- ku większej sprawności i lepszemu samopoczuciu.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1331 Napisanych postów 9737 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 577071
Można leczyć zaburzenia SI u dorosłych jeśli to bardzo uciążliwe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93 Napisanych postów 230 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8475
Kochany pamiętniczku - wczoraj nie byłam na siłowni, ale podążyłam tam dziś i było fajnie. Poświęciłam godzinę ramionom. Od jutra znów do treningu włączam też nogi.

Byłam na randce z internetu i o dziwo, było miło ;) Przyszłości z nim nie wiążę :D ale pierwsze koty za płoty.
2

Zielono mi..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3674 Napisanych postów 9952 Wiek 49 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 545278
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93 Napisanych postów 230 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8475
Pierwsza. Miałam stresik, a i owszem. Koleś rok mlodszy, sympatyczny. Rzekomo ma 172 cm wzwyż - nie ma :D Czemu te chłopy sobie centymetrów dodają, tu i ówdzie, jak i tak wszystko wyjdzie na jaw, hrhrhr. ;)
On bardziej wygadany niż ja, ale chyba faktycznie był spięty bo rozprawiał o tym, że mu już 2 razy prawko zabrali, że miał czołówkę, że dachował, że palił od 14 roku życia(już wiem skąd to <172 cm ) w tamtym roku przestał... coś się kiepsko reklamował ;)
1

Zielono mi..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3566 Napisanych postów 29821 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 641838
No faceci mają stresa jak są niżsi od kobiety - to chociaż na papierze chciał sobie dodać otuchy. Mam znajomego który ma 163 cm i wiem od niego samego że strasznie mu to przeszkadza. Najśmieszniejsze że jego rodzona siostra jest od niego o głowę wyższa.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Mnie nie przeszkadza ... Znam faceta co ma 152 cm i z jednej strony to dopiero musi być kłopotliwe. Z drugiej - on jest taki uroczy i fajny, że pewnie bym się umówiła ;)

Wczoraj włączyłam wreszcie trening nóg i dziś tak mnie boli doopa(wykroki), że usiąść wygodnie nie mogę. Dzisiaj przerwa, a jutro zapewne się wybiorę.

Zielono mi..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3566 Napisanych postów 29821 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 641838
Grunt że nie bolą te miejsca ostrzykiwane. A że tyłek dostał baty to tylko na plus - odwdzięczy się wyglądem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośbą o pomoc w diecie na "mase"

Następny temat

Trening cardio, kiedy?

Wheyvita