SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fatalne wyniki Badań -

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 39
Siema!

Mam 35 lat, trenuję dosyć dużo (3x bjj, 3x trójbój, 2x rower) jestem permanentnie zmęczony i nie mam chęci na cokolwiek (poza treningiem) - coś mnie tknęło żeby sobie zrobić badania: z tego co się orientuję czysto teoretycznie wygląda to na zblokowaną przysadkę... A generalnie najmocniejszy szajs jaki waliłem to kreatyna :D nie licząc tematów okołoweekndowych ;)
Proszę o odrobinę konkretniejszą opinie na ten temat - i dodatkowo oczywiście za $$$: czy jest któs tutaj kto się zajmuje tematem PROFESJONALNIE i jest w stanie coś doradzić co tu robić?





Zmieniony przez - pjotreg87 w dniu 3/16/2022 5:29:53 PM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Wyniki pod htz się kwalifikują

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
NI nie masz zablokowanego. Masz niski testosteron po prostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 39
Okej... ale rozumiem że nawet po rozpoczęciu kuracji i tak LH i FSH spadnie i trzeba będzie je później "podbijać"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Podając z zewnątrz testosteron pewnie tak
Zależy co dostaniesz (zakładając że lekarz cie bedzie prowadził)
Bo może dostaniesz hcg
Może dostaniesz clomid
Ciężko powiedzieć jaki lekarz obejrzeć kierunek,chyba że sam będziesz kombinował.
U nas większość lekarzy z saa jest na bakier ,a htz mamy z zamierzchłych czasów rozpisywane często

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 39
No właśnie sądze że chyba sam coś będę kombinował bo coś mam dziwne przeczucie ze lekarz mi powie... żebym odpoczął i samo wróci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699683
Jedno badanie jeszcze niczego nie przesadza
Może rzeczywiście jesteś przetrenowany , dieta kuleje a za tym brak prawidłowego makro i mikroelementów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 39
Czekam jeszcze na SHBG + Wolny. ale no zasadniczo rok temu też szału z tym nie było.. jakoś 4 ;)
A z dietą git akurat.


Zmieniony przez - pjotreg87 w dniu 16/03/2022 20:56:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 664
Jest możliwe, że jesteś przetrenowany - odpocznij, daj na zupełny luz 1-2tyg. z treningami, zadbaj o dobry sen i jedzenie.

Jeśli chciałbyś wykluczyć, że to zmęczenie i niechęć na cokolwiek JEST lub NIE JEST spowodowane niedomaganiem organizmu fizycznego lub któregoś z organu, to do tych badań które już zrobiłeś, zrób jeszcze tsh,ft3, ft4, ferrytyna, żelazo, psa, krzywa cukrowa z insuliną, wit D-25 OH, alat, aspat, DHAEA -S



Zmieniony przez - LuckyFace w dniu 3/16/2022 9:46:48 PM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po cyklu tak czy nie

Następny temat

Pomocy badania

WHEY premium