SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fat burnery przy redukcji dla początkującego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22
Cześć.

Skorzystałem z linków z działu odżywianie i ułożyłem sobie dietę. Mam obliczone ogólne zapotrzebowanie na kalorie, udział makroelementów w diecie i rozkład posiłków. Dietę trzymam od tygodnia.

Mam pewien staż treningowy, głównie kolarstwo i siłownia, przez który nabrałem nieco mięśni. Jednak od dłuższego czasu nie ćwiczyłem i zaczynam teraz od zera. Chcę odchudzać się areobami, biegając, jeżdżąc na rowerze itd.

Zastanawiam się jedna nad dodaniem do tego jakiegoś suplementu przyspieszającego redukcję tkanki tłuszczowej. Zależałoby mi na szybkim spaleniu tkanki tłuszczowej z brzucha, ewentualnie osłonięciu przed katabolizmem tych mięśni, które jeszcze mi po treningach zostały.

Czy użycie fat burnera ma sens w mojej sytuacji? Jeśli tak to jakiego?

Wiek: 26 lat
Waga: 83 kg (cel: 74 kg)
Wzrost: 175 cm

Zmieniony przez - a3xa w dniu 2015-09-10 23:15:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Jak dopiero zaczynasz nie ma takiej potrzeby i sensu. Jak podejdziesz odpowiednio do diety i treningu osiągniesz tyle co ze spalaczem - przynajmniej w pierwszych etapach redukcji, dalej - sprawa otwarta i dyskusyjna.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22
Dziękuję. A kiedy rozpoznać moment gdy fat burner mógłby coś dać? Czy to moment gdy przy tym samym deficycie kalorii waga przestaje spadać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
spadek wagi akurat nie jest wyznacznikiem efektywnej redukcji, kaloryczność to też nie jedyna wytyczna, masz jeszcze aktywność fizyczną, z którą można zrobić bardzo wiele. Generalnie jak już będziesz miał zalążki "kraty" wtedy można pomyśleć o sensie ich stosowania, lub ewentualnie gdy redukcja jest długa(powiedzmy 6-12 miesięcy) to odpowiednio wcześniej.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22
Dziękuję serdecznie za odpowiedzi. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na zbicie wagi przed zawodami

Następny temat

Ocena Diety - 181 cm waga -71,7 KG

WHEY premium