SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fat burner, tylko który?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2725
Cześć.
Chciałbym żeby ktoś polecił mi jakiś dobry Fat Burner, który mimo wszystko da mi w nocy zasnąć. Nie ukrywam, że mam małe problemy ze snem więc boję się kupować coś w ciemno. Zależałoby mi, żeby nie był zbyt drogi, lub jeżeli już miałbym się na niego wykosztować, to żeby chociaż na długo starczył.

+Czy można łączyć kreatyne z fat burnerem (kofeina)
Pełno jest takich tematów, ale prosiłbym o konkretną odpowiedź.
Wiem, że wtedy trzeba pić jeszcze więcej wody, ale czy jest to w ogóle opłacalne?
A może kreatyna przy redukcji to błąd? Zależy mi, żeby stracić jak najmniej mięśni (a i tak nie mam ich tak dużo, chociaż słyszałem, że na początkach z siłownią są przyrosty nawet i na redukcji).

Już się gubię
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2725
Dodam, że trening siłowy jest u mnie w takiej formie jak na masę, nie na rzeźbę, do tego dochodzą aeroby (hit i tabata w głównej mierze).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4445 Napisanych postów 35736 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262796
Można łączyć kreatyne ze spalaczem

co do innych pytań napisz więcej o sobie, wiek, staż, poziom BF itd

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Trening w domu

Wiecej