SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fat Transporter.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38
Witam.

Nie wiem czy wybyralem dobry dzial, aby zadac takie pytanie. Nie jestem za aktywny tym forum.

Co sadzicie o Fat Transporterze? Oczywiscie domyslec sie mozna, ze moim celem jest redukcja tkanki tluszczowej.

Dieta
+ cwiczenia na silownii + fat transporter - to ma sens?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Dieta, cwiczenia zawsze maja sens. Fat Transporter, to raczej slaby srodek, ale napewno jakies tam zastosowanie i sens ma, jesli te dwie pierwsze rzeczy nie kuleja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38
Dzieki.

Cwicze na silowni juz prawie rok.
Moim celem jest zamiana tkanki tluszczowej w miesniowa.
Diet zadnych specjalnych nie stosowalem na dluzsza mete, ale od paru dni znowu probuje i pomyslalem, ze jeszcze jakis preparat by mi pomogl.
Co mozecie polecic oprocz Fat Transportera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Moim celem jest zamiana tkanki tluszczowej w miesniowa.

W średniowieczu próbowano zmieniać ołów w złoto.
Twój skutek będzie podobny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
Co do fat transportera, to mogę Ci powiedzieć, że na mnie działał co najmniej dziwnie: zażywałem go przed posiłkiem , jak tylko zjadłem to od razu musiałem do wc lecieć, tak było za każdym razem. Z fat burnerów wg mnie dobry jest Animal Cuts (42 saszetki starczają na 21 dni, cena od 89zł do 139zł)), aktualnie stosuję Thermo Speed Extreme (Olimp), ale jeszcze za wcześnie (2 dni suplementacji) na jakieś opinie z mojej strony.

Zmieniony przez - lukasDG86 w dniu 2008-11-05 07:09:15

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja!!!!

Następny temat

Płatki owsiane

WHEY premium