SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fat Burner dla kobiety - sogi za pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
panowie taka sprawa...
moja panna ubzdurala sobie ze jest gruba
i oczywiscie jak to baba, ze ona chce magiczne pigulki
brala Cutting Edge i sama l-karnityne do tego (to jej wybralem na poczatek) bo na termogeniki nawet slabe (therm line, therm line II, thermo speed itp) zle reaguje

nie znam sie na takich lajtowych suplach, preferuje zawsze najmocniejsze wiec zwracam sie do Was o rade

w przypadku pomocy sogi, o ile wejda

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2010-02-27 15:43:04

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Na niedowartościowanie pigułki nawet 'magiczne' nie pomogą.

Jeżeli aż taka tragedia jest nawet na 'lajcie' to niema tu zbytniego pola do manipulacji tymi środkami. Bardzo możliwe że dzieje się tak za sprawą kofeiny. Daj jej l-karnitynę oraz kofeinę, bez żadnych dodatków póki co, dawki na minimum i tak stopniowo coraz większe, organizm powinien się przyzwyczaić i zmienić tolerancję względem spalaczy, a jak już będzie o.k. to będziemy myśleć dalej...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
wiesz moze byc problem wlasnie tak jak kolega wyzje napisal z kofeina i akceptacja jej organizmu na to moja kolezanka tak samo miala i kawa tez Ci powiem srednio na nia dzialala nawet mocna czarna nie pobudzala. Dlatego pierwsze co to staraj sie ja namowic na odpowiednie posilki i wiecej ruchu bo pigulki same z siebei nic nie zrobia a u wiekszosci kobiet przy odpowiedniej diecie leci duzo kg w dol wiem z doswiadczenia a urozmaicania treningów tzn cwiczen tez duzo daje.

Jednak tutaj jest problem rowniez w psychice :P a Ty doradzajac jej pigulki lub szukajac ich dla niej uswiadamiasz jej ze ma racje i wzmacniasz jej wiare w to ze naprawde jest gruba a to jej nie pomaga, Więc zmien tez podejscie do niej do jej ciała i po kazdym tygodniu cwiczen przekonuj ze juz sie cos zmienilo choc nie bylo zle tylko ze robi sie bardziej wysportowana a nie ze chudnie i to tez jej duzo pomoze bo grunt to psychika bez niej ani pigulki ani deita ani trening nie ma sensu, a Ty masz byc wsparciem a nie co ona powie to popierac :P

sie rozpisalem

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
jak ponowie wyżej- mądrze piszą:):)

Jeśli już, to lkarnityna tylko w większych dawkach.

Może być albo ta z Treca w płynie- Gold albo Activlabu l-carnitine 1000. Bo wtedy można łątwo dawkować większe ilości. Minimum 2 g przed treningiem. I powinno działać :) A i tak najważniejsze to to, żebyś ją uświadomił, że jest piękna i tyle :)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Też wydaje mi się, że przyczyną może być nadwrażliwość na kofeinę, dlatego proponuję kupić ThermLineS, do tego karnityna i tauryna, i powinien być git (zakładając, że jest dobra dieta i trening).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś na rzeźbę.

Następny temat

Czy warto to kupic

WHEY premium