SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Farbowanie krótkich włosów, jak ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17890

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 50
Czy jest mozliwosc farbowania sobie krotkich, i mam na mysli naprawde krotkie, zaledwie kilku milimietrowych wlosów ? Bo wiem ze jak normalnie sie farbuje (tymi co schodzą po paru myciach) to gdy sie szybko nie zmyje po farbowaniu to zostają ślady na skórze i wogóle trzeba uważac by farba byla tylko na włosach, a jak sie ma takie krótkie to raczej ciezko by sie nie dostała i na skore :P
W sumie wiem ze jest mozliwe, bo nie jedną osobe sie widzialo niemalże łysą, a farbowaną ;]. Tylko na co zwrócic uwage ? :)

Moze i jest to kretyńskie pytanie i jest jakas banalna odpowiedz, ale JA JEJ NIE ZNAM, wiec plz pomóżcie :]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1182
ja mysle, ze najlepiej poczekaj az urosna troszke i potem bez problemu zafarbujesz i zetniesz sie :)

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne dziewczynki idą gdzie chcą!
dzien bez keczupu jest dniem straconym - mejd baj ikonka ®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 50
No ja ... ;] Ale wlasnie mi zalezy na tym by WLASNIE teraz farbowac! :) tak bym nie pisał :> Nikt sie nie zna ? :> czy po prostu normalnie sie farbuje a potym szybko zmywa farbe z głowy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 69 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 311
Cześć :) Jeżeli zależy Ci na farbowaniu krótkich włosów, to osobiście polecam farbę zmywalną (taką do kilku zmyć). Taka farba jest do nabycia w każdym niemal sklepie, za sumę nie większą niż 5zł. Sama niedawno farbowałam włosy farbą Palette i kolor utrzymał się przez tydzień. Nie jest prawdą, że jeżeli farba dostanie się na skórę, to zostanie ślad (mam na myśli farby zmywalne). Owszem, dla pewności, można szybko wziąć kawałek chusteczki bądź wacik i zetrzeć delikatnie farbę (schodzi bez problemu). Farbować należy lekko wilgotne włosy i radzę, abyś najpierw wzięła kosmyk, by sprawdzić jaki kolor wyjdzie. Jeżeli kolor będzie satysfakcjonujący, to możesz farbować całą głowę, jeżeli nie, to wystarczy, że kilka razy wtrzesz szampon i po sprawie. Biorę odpowiedzialność za moje słowa. Jednak jeśli miałabyś jakieś wątpliwości, to możesz zapytać się fryzjera. Życzę powdzenia !!!

W życiu piękne są tylko chwile...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
spokojnie mozna farbowac wlosy nawet krotsze niz 10mm, tylko nie rozrabiaj calej farby jaka jest w opakowniua a 1/3 opakowania, i nie trzymaj krocej niz zalecane, bo lapie naprawde blyskawicznie
3
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 418 Napisanych postów 461 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4565

"Co za ponury absurd… Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?". XD
Boże, spraw, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...:D
Quod me nutrit me destruit ;)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Włosy po ogoleniu

Następny temat

Nie mogę zgiąć reki

WHEY premium