SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fachowe porady

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 531
Witam,
moja dziewczyna meczy mnie 'ale mam duzy brzuch itd', (chyba kazdy przez to przechodzi chlopaki:) ) no ale do rzeczy. Przy wzroscie ok 165 wazy 51 kg. Chcialby miec bardziej plaski brzuch ale nie tracic przy tym na nogach i na pupie. Przy kazdej jej probie odchudzania chudna nogi i pupa a brzuch nie---> to mi kazala dodac;d. No i co polecacie ? zadna dieta nie wchodzi wgre. Mam na mysli cwiczenia. Robila A6W i nie zauwazyla efektow ZADNYCH po ok 20dniach. Co polecacie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
Bez diety dupa blada, tak wygląda sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 531
Przeciez ona wazy 51 kg !!! Przejdzie na diete to schudnie bardzo na nogach , a jej na tym nie zalezy, nie wystarcza jakies cwiczenia i trening na brzuch ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a dieta musi być tylko na schudniecie ? prawdopodobnie gdyby ćwiczyła na siłowni , wazyła by nieco więcaj i wyglądała o wiele lepiej.... ale oczywiście jak dla prawie każdej dziewczyny/kobiety na pierwszym miejscu jest waga...

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 531
To co mam jej polecic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
aby poczytała na forum

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 531
Prosilbym o jakas konkretniejsza porade jesli mozna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 531
Ponawiam prośbe z braku zainteresowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 531
No nikt nie odpowie KONKRETNIE na moja prośbe ? 'czytaj na forum' za taką nie uważam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
hmm jak na moj rozum powinna pochodzic na siłownie. Przy odpowiednim odzywianiu powinna wzmocni ogolnie całe ciało a i z brzuszka cos spadnie. Ponadto nie podałeś wymiarów. Ona naprawde ma duzy brzuch, czy tylko niedobitki jakies tłuszczu.?? Czasami osobom szczupłum brzuch "wywala" od wzdęć, jakiś kłopotów pokarmowych itd. Ponadto napisanie Ci abyś poszukał na forum nie jest odpowiedzią " na odwal się". Było już sporo tu takich problemów więc powinieneś coś znależć

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 531
Na silownie nie ma mozliwosci. Ona wlasnie wogole nie ma duzego brzucha, tylko wiecie, jak kazda baba musi ponazekac, noto jesli jej zaproponuje powiedzmy :
-zeby jadla mniej a czesciej,troche wiecej bialka i mniej slodyczy
-cwiczenia:pompki damskie, brzuszki, nozyce ,przysiady itp

To czy takie cwiczenia tez dadzą jakis efekt ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biegunka?

Następny temat

Aeroby, Venom

WHEY premium