SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fałdomierz - gdzie kupic?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
Witam
Zachodze w glowe gdzie mozna kupic fałdomierz... na allegro nie ma , wysłałem maile do firmy Technomex oraz Posmed ale jeszcze nie dostalem odpowiedzi w jakiej cenie mają do sprzedarzy i czy wogle sprzedają prywatnym uzytkownikom. Jest możliwość, że w aptece mozna dostać to cudo??

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Nie jesteś pierwszą osobą, która chce to kupić, już były takie tematy i z tego co wiem nikomu się nie udało. W stanach fałdomierz kosztuje grosze u nas nie można dostać..

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
ehhh ta Polska... i Kaczyńscy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
tak to wina kaczynski i to ze hitler przegral II wojne swiata, odpowiadaj tez za koklusz,cholere, ogolno siwatowy glod i wojny

za kwacha i milera tez nei bylo faldomierzy wiec pisz petycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
hehehe ale to westchnienie odnosnie Kaczynskich to nie w tym kontekscie ze nie ma faldomierzy... to ogol spraw, ktore mnie draznia w polsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a jak to się po AMERYKAŃSKU nazywa - nima problemu żeby kkilka dla zainteresowanych zamówić

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O witam pana doktora
krotko I przelotnie
jestem

ale dodam, iz kolega Boofie wdrazajac sie w dzial
zredukowal minimum 10kg

bravo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
hehe jedzac "Kebab + karkówka z Grilla +makarony+bagietka+ Sernik +lody Grycana" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
Pewux - jak na razie zredukowałem 17kg jedząc to co napisane ...
17 od wiosny pewnie ,,, moze prawie lata - niewiem ...

7 od września okolice środka września ...
sernika u Bula i od czasu do czasu lodów u grycana sobie nie odmawiam ...

siła idzie w górę , jest spoko




mogę wyedytowac i napisać co jem ogólnie
płatki owsiane , musli , czasem ryż a częściej makaron normalny sojowy albo inny chiński , piersi , karkówka , schab smażone a czasami gotowane , dużo warzyw (zwykle surówki)(często warzywa i mięso) , twaróg chudy , jajka , Falafel w ali-babie na gwarnej , czasami zupki sobie gotuję - warzywa i jakaś kurka czy inna pierś , od czasu do czasu bagietka + jakaś sucha kiełba + warzywna sałatka , ryby wędzone smażone , białeczka koktailowe serwatkowe , owoce - jabłka , banany , winogrona (!) mandarynki , grapefruity (zależnie co i jak) , mleko

to by tak z grubsza było ...

co do ilości - tylko na oko + rozsądek
dodam że głodny nie chodze

suple = Scorch + tussi (pali i głód hamuje pięknie)

wysiłek : siłownia - 4-5xtydzień ,biegam ok 3x tyg po 6-10km , pływalnia , ruch kiedy się da ,

motywacja : waga - wchodze , patrze , i albo kilka dni staram sie bardziej popracować albo i się nie staram ;-p



Zmieniony przez - Boofi w dniu 2006-11-15 15:12:15

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
no to ładnie Boofi, respect . A po tussi nie miales jakis dziwnych psychoz? ja kiedys eksperymentowalem z tussi dotego aspiryna i kawa mocna... no i w nocy hardkor... spac nie moglem, odczuwalem jakies dziwne lęki... wogle czulem ze odplywam i umieram . Czytalem tez keidys ze ludzi na glodzie amfetaminiwym stosuja takie zestawy . Ale co do tej peiszanki to bylem mlody i glupi... i chyba za duzo tego sobie zaplikowalem

Zmieniony przez - pewux w dniu 2006-11-15 16:04:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no bo to trzeba po troszku.. a nie walnąć sobie ostro wiele mg ...
kawa + tussi - albo redbull i tussi to jak najbardziej stany lękowe , psychozy ...
tylko że ja na takowe nie jestem podatny - więc najczęściej sprzątam , jestem bardzo zywy , dużo gadam , i jakieś takie pozytywne jazdy mam ...

dodam że walnąć sobie 45mg 2x dziennie efki z tussi pochodzacej - to no problem , jednak wole mneijsze dawki ...


a co do SCORCHA + Efka - zauwazyłem że to połączenie daje niesamowitego KOPA - na samym tussi nie mam takiej wydolności jak na owym stuffie

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkowac?

Następny temat

Chce urosnąć:):)

WHEY premium