SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOTKA DO OCENY 20 LAT (15 miesięcy ćwiczeń)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3627
Prosze bardzo oto rada idz na siłke po ćwiczeniu 30 min aeroby przynajmniej. Albo z rańca też jak chesz wyglądać musisz cierpieć nie ma wyjścia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 766
Spoko..dzieki! Wlasnie gram sporo wpilke, a brzuch prawie bez zmian. Od grania dość dobrze rozwinęła mi sie przepona, ale dół i boczki w tłuszczu...Mam 13%bf, na rękach nie mam dużo tłuszczu...ale ten brzuch..zwłaszcza dół...zaczne sie dostosowywać do waszych porad! Dzieki wielkie..a czy np picie kawy przyspieszy metabolizm, a co za tym idzie spalanie tłuszczu?Termo fat burner nie pomógł mi...unikam węglowodanów, ale chyba powinienem pomyśleć o jakimś białku...biore HMB, niedługo mono kreatyne, moze po niej beda jakies efekty...

Trening czyni mistrza...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 766
big_Ameno! Za***iście wyglądasz...nie nawidzę lizać dupy, ale ty zasługujesz...bardzo bym cie prosił o (pewnie sporo ona zajmię) o wiadomość w której napiszesz : swój plan treningowy(serie, powtórzenia), dietę, suplementy...Bardzo bym Cie o to prosil.Prosze nie olej mojej prosby...za***iscie bylo by wygladac nawet po 6 latach tak jak ty..Ps..Twoja 3-cia fotka roz***ała mnie 8)...tez taki chce byc!!!!!

Trening czyni mistrza...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2278
Czym ty sie tak podniecasz?
Na forum sa fotki ludzi, ktorzy duzo wiecej osiagneli w takim samym czasie treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 766
Nie watpie ze wiecej, ale ja nie zamierzam tak jak oni rezygnowac z urokow mlodosci, aby wygladac bosko...wystarczy mi ladna, atletyczna sylwetka...Nie moglbym np. odmowic sobie przynajmniej 1 piwka na grillu, nie lubie sie izolowac...Lubie wiele potraw, nie tylko ryz z tuńczykiem lub kurczakiem...Tak na powaznie to cwicze ok pół roku, bo wczesniej to bylo latanie od maszyny do maszyny, bez głowy i sensu...Teraz jem 6-7 posiłków, zmieniłem trening...mam nadzieje ze przyniesie to skutek...

Trening czyni mistrza...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
"Na forum sa fotki ludzi, ktorzy duzo wiecej osiagneli w takim samym czasie treningu." masz racje...nie ma co ukryc, niektorzy za***iscie wygladaja...ale czy dla wygladu warto odposcic sobie piwko?? spotkanie z panna?? jedzonko?? wypad do klubu?? wydac full kasy na odzywki i caly czas na sniadanko lykac sobie tabletki, tak jak do obiadku i kolacji??i wszystko inne co cieszy?? czy poswiec 2 latka 2000 zl a potem sobie utrzymywac forme a trening wzmorzyc tuz przed wakacjami dla poprawienie definicji miesni i ogolnie sylewetki?? ogolnie 95% osob trenujacych na silce nie bedzie startowac na scenie...wiec po co marnowac czas na tycie do 110 kg i inwestowanie kasy jak ogolnie w przyszlosci nie bedzie czasu na utrzymanie tego wszystkiego (praca, rodzina...) czy nie lepiej zrobic sobie estetyczna sportowa sylwetke i ja utrzymywac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Witam w sumie jak na 15 miechow to moze bycAle zabardzo otłuszczony jestes...rozumiem ze mase robisz??W kazdym badz razie zycze przyrostow i sog na nowa droge zycia

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
niestety w tym sporcie wygladamy tak jak o siebie "dbamy"
im bardziej sie starasz, im lepsza dieta, im lepsze suple itd itd
tym niestety lepiej wygladasz

a sens - nie kazdy chce wygladac "przecietnie" a tak wlasnie wygladasz po tych 15 miesiacach treningu - ciut lepiej niz ktos kto nigdy nie widzial sztangi i lata swietlne za tymi ktorzy sztanga zyja

a swoje miejsce trzeba gdzies po srodku znalezc

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 766
Macie wszyscy racje!!! Nie wątpie i nie wątpiłem w to nigdy...ps(ćwiczę tak poważnie dopiero 7 miesiecy) Wiem,ze nie trzymajac diety i prowadzac dosc towarzyskie życie bedzie mi trudniej i dluzej bede rozbudowywal swoje cialo, ale ja nawet po tych 7 miechach cwiczenia (pierwsze kilka mies latania po maszynach + studia + praca i wyjazdy) ja jestem kompletnym nowicjuszem w tej dziedzinie...W pilke nozna znacznie wiecej osiagnalem, ale nie po 7 mies grania...gram od dziecka, wiec teraz gram dobrze..Z silownia jest podobniem, potrzebuje czasu..za 2 lata podejrzewam będę dobrze wyglądał, a to zleci ani sie zorientuje...

Trening czyni mistrza...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4606
dobrze ze nie lubie pic
nie mam sie czego wyrzekac

Na początku stworzyłem niebo i ziemię

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jankiel88 Moje foty po 8 miesiącach ćwiczeń

Następny temat

To są moje zdj. oceńcie je. zdjęcia te są z tamtego roku.

WHEY premium