SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FITMAX-Sporty walk-MMA i BOKS

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661


najnowsze info :)

Ekipa z Polski szykuje się w Wilnie do natarcia :)

Hero's Lithuania 2010
wspomniana już Kamila Bałanda znajduje się w Wilnie razem ze swoim trenerem Bogdanem Bliźniakiem ale może także liczyć na wsparcie kolegów, którzy również będą dzielnie walczyć podczas zawodów. Dla zainteresowanych fotka Kamili z ważenia :)

Niestety Kamila przegrała, ale zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Dzięki portalowi Fight sport(pl) możemy posłuchać wywiadu udzielonego przez Krzysztofa Węgrowskiego. Jak wynika z materiału, Kamila ma potencjał i na pewno go dobrze wykorzysta :)

http://figh tsport.pl/wywiady/heros-lithuania-2010-krzysztof-wegrowski-prostyo-z-wilna-wywiad-po-gali.html


słówka fight i sport mają być oczywiście złączone ( tutaj konieczność takiego zapisu ze względu na blokadę).



Zmieniony przez - elaine w dniu 2010-11-21 06:39:40

Zmieniony przez - elaine w dniu 2010-11-21 06:41:29

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
osiągniecia Krzysztofa Piechoty
Zawodowe MMA:
- 18.06.2010 zwycięstwo nad Łukaszem Porębskim przez decyzję, gala Pro-Fight 5, Wrocław.
- 15.05.2010 zwycięstwo nad Markiem Kowalczykiem przez decyzję, gala Fight Club, Koszalin.
- 21.11.2009 zwycięstwo nad Michałem Gawłem przez decyzję, gala Angels of Fire 6, Płock.
- 26.10.2008 zwycięstwo nad Sebastianem Hercuniem przez decyzję, gala Bałtycki Sztorm 4, Sopot.
- 31.07.2008 zwycięstwo nad Ireneuszem Cholewą przez decyzję, gala Noc Wojowników, Mielno.
- 22.10.2006 zwycięstwo nad Maciejem Gerką przez duszenie, 1 runda, 1:36 gala Bałtycki Sztorm 2, Gdańsk.
- 13.05.2006 zwycięstwo nad Łukaszem Steinke przez duszenie, 1 runda, 2:23 gala Bałtycki Sztorm 1, Gdańsk

http://www.sherdog.com/fighter/Krzysztof-Piechota-16190
Amatorskie MMA:
- 08.03.2008 złoty medal na Otwartych Mistrzostwach Polski Północnej Amatorskiego MMA, Olsztyn.


Liczymy na kolejne sukcesy :)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
dla zainteresowanych walka Kamili



:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
Możliwe, że nie długo Krzysztof będzie walczył z bardzo znanym zawodnikiem ale do puki nie ma oficjalnych wiadomości to nie będę rozsiewał plotek :)

Kamila dobrze zaczęła ale w parterze ma jeszcze wiele luk :) wszystko jeszcze przed nią :)

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
dokładnie- widać, że stójka jest zdecydowanie jej mocniejszą stroną:) Kamila na pewno zna swoje słabe strony i będzie pracować nad tym co trzeba:) Także ja osobiście liczę na jej przyszłe sukcesy :)

Oto wypowiedź Kamili, która ukazała się na portalu mmarocks ( za defthomas)

Gala byłą zorganizowana w konwencji: Litwa vs reszta świata. Nawet moja przeciwniczka, która jak wiadomo jest Rosjanką była przedstawiona kibicom jako “ich” fighterka.
Przegrałam walkę po koniec pierwszej rundy przez TKO. Strasznie żałuje że sędzia przerwał walkę, w moim odczuciu przedwcześnie. Z drugiej jednak strony faktycznie zabrakło mi trochę pomysłu co zrobić dalej – ogólnie to po prostu szkoda bo czułam ze mogłabym dalej walczyć w drugiej rundzie i myślę ze byłoby lepiej niż w pierwszej, bo zaczynałam powoli wyczuwać dystans.
Myślę ze zaskoczyłam wszystkich wychodząc dwa razy z niebezpiecznych sytuacji w parterze gdzie Yana dominowała.
Mam niedosyt bo zabrakło obycia i doświadczenia co skutkowało momentami chaosem, brakiem koncepcji szczególnie w parterze i kilkoma niewykorzystanymi sytuacjami – a jak wiadomo niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak było też tym razem. Na pewno mam jeszcze dużo do nauczenia szczególnie w zakresie parteru i łączeń stójka-parter wiec może jeśli jeszcze dostane szanse na walkę w mma bede mogła pokazać się z lepszej strony.


Zmieniony przez - elaine w dniu 2010-11-23 16:21:40

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661


Czołowy polski lekki w MMA i od niedawna zawodnik organizacji Bellator Marcin Held (MMA 10-1, 3 w rankingu MMARocks) z Bastionu Tychy został mistrzem Polski BJJ w kategorii brązowych i czarnych pasów do 76 kg na odbywających się w miniony weekend zawodach w Łodzi.

info z Grappler info ;) i mma rocks ( pisane łącznie;)




a oto walka Marcina:)





Zmieniony przez - elaine w dniu 2010-11-26 10:37:40

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
28.11.2010 r na mmarocks.pl nastąpiła aktualizacja rankingu mma polska:)

Marcin Held oraz Łukasz Sajewski zajmują w rankingu świetne miejsca:

Lightweight- 70 kg


1. Maciej Jewtuszko (8-0)

2. Maciej Górski ( 10-4)

3. Marcin Held (10-1)

4.Maciej Polok ( 4-0)

5. Łukasz Sajewski ( 8-0)


BRAWO!:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Marcin jak zwykle pokazał klasę:) Oto wyniki w jego kategorii :)

Puchar Polski ADCC 4.12.2010 r w Skale


76,9 kg

1. Held Marcin, Bastion Tychy
2. Polok Maciej, Bastion Tychy
3. Mączka Tomasz, Alliance Team
3. Kwiecień Krystian,Rio Grappling


http://kiks.tv/2010/12/sporty-chwytane-w-skale/


Zmieniony przez - elaine w dniu 2010-12-05 08:12:54

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Ragnarok The BeGinning 11 grudnia w Świnoujściu.

Poniżej aktualne zestawienie dywizji – 75 kg:

Maciej Polok
Marcin Held
Filip Sadowski
Artur Chachlica
Marcin Tobera
Arkadiusz Sobolewski


Trzymać kciuki !:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
http://



HL z 4 Grudnia:)Zapraszam do oglądania

:):)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA + Citruline i +Glutamine !!NOWOŚĆ OD FITMAXA NA SKALE ŚWIATOWĄ!!

Następny temat

XTREME GLADIATORS SHOW !!

WHEY premium