SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FIBO 2019 - parę fotek

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 94 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 24456
Fotki paru zawodników, których niestety nazwisk nie znam, bo nie siedzę za bardzo w kulturystyce (i nie mam czasu szukać). Wklejam wszystkie, a wy je sobie posortujcie. Pozdrawiam

1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
i bonus, dziewczyny

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3488 Napisanych postów 41568 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 498682
no i super, a jak wrażenia pod względem organizacyjnym samych targów? to było Twoje pierwsze FIBO czy targi kulturystyczne?

jak ktoś ma swoje fotki z tegorocznego FIBO to śmiało wrzucajcie czy to w tym temacie, czy do galerii zawodników w dziale AKiF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
pierwsze FIBO, byłem tam z przypadku, kolega mi powiedział, że warto się przejść więc poszedłem bo mam blisko :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3488 Napisanych postów 41568 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 498682
z przypadku, ale widać po fotkach, że łapa siedzi u Ciebie za rok powtórka czy raczej jednorazowy wypad to był?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
bo coś tam macham sobie w domu, ale nawet diety nie mam i robie to raczej rekreacyjnie. tak, będzie powtórka :) fajna impreza, pełno fajnych dupeczek się kręci. ja mieszkam w mieście gdzie było to organizowane. 15 minut tramwajem. np zmierzyłem sobie BF za free bo nigdy nie wiedziałem jaki mam (21%), kupiłem sobie te takie haki do martwego ciągu itp. tu te FIBO trwa 4 dni. jeszcze jest jutro, ale już nie idę. za bilet na 1 dzień bez rezerwacji zapłaciłem 40euro (zamawiany przez net jest chyba tańszy)

Zmieniony przez - ziomus123 w dniu 4/6/2019 10:00:26 PM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
FIBO to jedne z największych targów branżowych, są też od wielu lat zachwalane jeśli chodzi o przemyślaną organizację, synonim niemieckiej precyzji podobno
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 4122 Napisanych postów 42433 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 341395
Fajnie
Mogłeś więcej dupeczek porobić

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 9706 Napisanych postów 114638 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1371025
georgu
Fajnie
Mogłeś więcej dupeczek porobić

No właśnie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Diamond Cup Grecja 6,7 kwiecień 2019