SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW z priorytetem?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6493
aktualnie stosuje typowy FBW z tym że stosuje dodatkowe serie dobrane pod siebie.
klata, plecy idą dobrze ale wydaje mi sie że łapy odstają... jestem zadowolony z FBW w przeciwieństawie do splitu, uważam czas poświęcony na split za zmarnowany! partia raz w tyg na mnie wogole nie działa, pierwzy raz na siłce w 2004 roku a wyglądam jakbym ćwiczył od m/w roku - szczery do bólu troche i mojej w tym winy bo lubiłem se w weekend zaszaleć ale fakt faktem split jedna partia w tyg to dla mnie kaszana...
jest możliwe żeby ułożyć jakiś FBW z priotytetem bic/tric?

pain means results

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18189
Po co? Łapa nie rośnie bo pewnie za dużo ćwiczeń robisz. Psychika też jest ważna. Najlepiej wklej cały plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
fakt faktem split jedna partia w tyg to dla mnie kaszana...
Jesli nigdy nie miales konkretnego planu chodzi mi o splita to mozesz tak mowic.

do fbw 2 priorytety? nie da rady, od tych parti nie ma co zaczynac nawet bo to mija sie z przeznaczeniem fbw.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6493
robiłem normalny split klata/bic, plecy/tric, barki/nogi zgodnie z zasadami i mało mi to dawało... może spróbować splitu podwójnie dzielonego?

fakt że czuje że bic jest zmęczony... wróce do dwóch serii na treningu i skupie sie na technice a nie ciężarze...

pain means results

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Taki split jest dobry, ale na poglaskanie, na przetestowanie, zeby sprobowac tylko raczej. Przy splicie mozna kombinowac do woli ustawic dowolny priorytet, na forum jest tyle planow ze glowa mala.

Podstawa to skupic sie na technice, ciezar swoja droga, ale zeby to wykonac poprawnie na dana partie miesniowa a nie od tak sobie pomachac.

Dobrze ci wychodzi FBW,ok cwicz dalej bo nie ma sensu zmieniac tego co dziala, ale priorytet ciezko by bylo ustawic na ramiona.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol brzucha co to moze byc?

Następny temat

Oceńcie Trening

WHEY premium