SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW w domu poczatki z cwiczeniem

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Dobry wybór :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6074
a mam pytanie podczas cwiczenia bica na drugi dzien nie czuje ze go cwiczylem z reszta parti jest ok czy przyczyna tego moze byc zle wykonywanie cwiczenie? staram sie jak najdokladniej cwiczyc ale bez efektow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Zakwasy nie są wyznacznikiem dobrego treningu. Rób to co robisz, zwiększaj stopniowo obciązenie, za pare tygodni się okaże czy potrzebujesz odać powtórzeń, cczy może zmneijszyć, dać krósze przerwy itd. itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6074
ok dzieki;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6074
Witam grono znawców mam kolejne pytanko chce kupić drążek do pokoju czy warto dać 200zl za:

http://allegro.pl/hit-sezonu-kelton-drazek-do-sciany-hd2-i3003077478.html

czy lepiej kupic coś tańszego tak jak :

http://allegro.pl/magnus-power-drazek-do-sciany-6-chwyt-grand-67cm-i2962257159.html

keltona niby wszyscy chwalą a o magnusa nie ma żadnych opini i teraz nie wiem czy lepiej dołożyć czy bedzie to strata pieniedzy pytam tutaj bo nie wiedziałem gdzie napisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
W keltonie fajna ta opcja z dokupieniem prowadnic i wykorzystaniem jako poręczy czy wyciągu. Jak Cię stać to brałbym do właśnie ten zestaw, i w miarę możliwości finansowych rozbudowywał

Edit:
A generalnie to drożyzny fchui jedno i drugie, mi tam kawał rury za grosze nabyty wystarcza

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2013-02-12 00:33:03

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy opłaca mi się dieta

Następny temat

Trening domatora do oceny ewentualnie poprawy

WHEY premium