SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW na redukcji

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 68 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2670
Witam

Mam ułożony taki trening FBW, ale chciałbym żeby ktoś sprawdził/ocenił/poprawił. Jakby ktoś by mógł powiedzieć ile powtórzeń wykonywać. Trening 3x w tyg.



A
Wyciskanie sztangi płaska 3 serie
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 2 serie
Pompki na poręczach 2 serie
Wiosłowanie sztangą 3 serie
Przysiady ze sztangą 3 serie
Uginanie ze sztangą 2 serie
Wpięcia stojąc 3 serie
Brzuch

B
Wyciskanie hantli skos 3 serie
Wyciskanie żołnierskie 2 serie
Prostowanie ramion na wyciągu 2 serie
Martwy ciąg 3 serie
Prostowanie nóg na maszynie 3 serie
Uginanie nóg na maszynie 3 serie
Uginanie ramion z hantlami (supinacja) 2 serie
Wspięcia siedząc 3 serie
Brzuch
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Trening słaby :) pozwolę sobie zamiast poprawiać Cie wkleić gotowca :)
https://www.sfd.pl/TRENING,_DIETA,_SUPLEMENTACJA_DLA_KAŻDEGO_JUNIORA-t1016509.html
Proszę Cię bardzo link w którym znajdziesz wszystkie treningi i to gotowe ułożone :) . Chwała za to Dramowi że mu się zechciało

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 68 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2670
Dzięki wielkie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 68 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2670
Dobra przetestuje ten trening i zobaczymy

A
nogi: przysiad ze sztangą na barkach 4x10
plecy: wiosłowanie sztangą 4x10
klatka: wyciskanie hantli na ławce płaskiej 3x10
barki: wyciskanie żołnierskie 3x10
triceps: pompki na poręczach 2xMAX
biceps: uginanie ramion ze sztangą 3x10

B
nogi: wykroki z hantlami 3x10
nogi: martwy ciąg na prostych nogach 3x10
plecy: podciąganie nachwytem 3xMAX
klatka: wyciskanie sztangi na skosie dodatnim 3x10
barki: wymachy boczne hantli 3x15
triceps: wyciskanie francuskie sztangi leżąc 3x10
biceps: uginanie ramion chwytem młotkowym z hantlami 2x10


Tylko może mi ktoś powiedzieć jaki ciężar dostosować ?

Zmieniony przez - beyk w dniu 2014-04-15 22:33:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
testuj, nikt nie wie jakim ciężarem operujesz. Powiem ci, że 100kg w przysiadzie, a ty dasz radę tylko 60 i co wtedy?
Na pewno ostatnia seria ma być taka, że przy 4 powtórzeniu już masz ogromny wysiłek, ale jednocześnie dasz radę zrobić jeszcze 2-3. Zakres powtórzeń, który podałem w tych ćwiczeniach to nie jest tak, ze masz dokładnie liczyć tyle rep. tylko gdy jest napisane 4x10 to np. robisz w seriach 12-10-8-8, a 3x15 to może być 20-16-12 itp. Te cyferki to tylko zakres wokół którego masz oscylować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 68 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2670
Dzięki, ogólnie jeśli chodzi o ciężar chodziło mi czy mam robić bardziej na niskich ciężarach czy wchodzić na wyższy ale nie max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Powtórzenia 8-12 i będzie ok

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2999
ja robie 8-12 na masie przy fbw :O to źle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
czemu miałoby być źle? myślisz że tłuszcz i mięśnie reagują na ilość rep. a nie na przykład na bodziec czy dietę? srsly? takich mitów jeszcze nie macie w głowach obalonych?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lepsze bieganie czy interwały?

Następny temat

PLAN TRENINGOWY POMOCY :(

WHEY premium