SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW na masę 5x5, czy 1x12+2x10+1x8 ? + plan do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5080
Witam. Mam 168 cm wzrostu, ważę aktualnie 65 kg ! :) (2 tyg temu 7 kg więcej) I właśnie zakończyłem redukcję. Biorę się teraz za masę mięśniową, ale mam kłopot. Otóż, mam dylemat, czy ćwiczyć 5x5, czy 1x12+2x10+1x8 ? Mój trening wygląda tak.

Rozgrzewka rozciąganie dynamiczne

Pierw duże partie

Nogi

Przysiady zwykłe. Nie mogę z obciążeniami, ponieważ obciążam niestety kręgosłup. Więc, robię wolny ruch.

Wykroki, z tym że trzymam w łapach 2 hantle jedna 5 kg, druga te 5 kg.

Pompki zwykłe

Pompki szerokie

Wyciskanie dwoma hantlami na klatę 5 kg jedna hantla

Wiosłowanie hantlami 5 kg. Tym razem, robię to bardzo wolno, bo małe obciążenie.

Podciąganie na drążku

Przerwa 1 minuta

Małe partie


Uginanie bicepsa 5kg na jedną łape

Podciąganie z wąskimi ramionami

Wyciskanie Francuskie 10 kg

Szwedki

Pompki Diamentowe

Dipy

Pike Push


Ćwicze 3-4 dni w tygodniu. Planuję też dodać interwały. Czyli sprint 100 m, potem trucht 100 m 20 sekund odpoczynku znowu ten sprint i aż dobiegnę km. Czyli 5 okrążeń wystarczy. Interwały mają za cel wzmocnić moją kondycję, ponieważ na ostatnich zawodach koszykówki, dosłownie umierałem pod koniec 3 meczu.

FBW na masę będę stosował przez ok. 2 miesiące. Potem, zmienię ćwiczenia i będę robił ćwiczenia bardziej zaawansowane i trudniejsze. Np. Muscle upy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Napisz coś więcej o sobie np ankietę wypełnioną z podwieszonych tematów będzie łatwiej coś doradzić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5080
Gdzie jest ta ankieta ? Nigdzie jej nie mogę znaleźć. Napiszę, co jestem w stanie zrobić, ile ważę co jem itp


Waga - 66 kg po redukcji

Wzrost - 168 cm wzrostu

Osiągnięcia

22 pompek pełnych na raz

13 poprawnych podciągnięć

40 na martwym ciągu 3 razy ( U kolegi na siłowni zrobiłem)

25 kg na klatę

30 z przysiadem

5 pompek z klaśnięciem

Lsit 1 minuta

Pseudo planche pompka

Cele

"Umięśnienie" ciała czyli, chcę aby bardziej było widać mięśnie. Mogę czekać nawet rok, bo chcę, aby były jakiekolwiek efekty

Zrobienie human flaga

Zrobienie Superman Push up

Wzmocnienie kondycji

Zrzucenie tłuszczu z dolnej części brzucha.

Na dole, jest zdjęcie moich pleców.






Zmieniony przez - Soquł w dniu 2017-03-23 15:21:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Ale sporo trzeba z Ciebie jeszcze ściąć bo widać , że masz sporo tłuszczu jeszcze na sobie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Mało widać na tym zdjęciu ale tłuszczu masz faktycznie sporo. Wypadałoby przyjrzeć się Twojej diecie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5080
Wiem, wiem. Co do diety - Jem same wartościowe produkty. Nie jem żadnych fastfoodów, piję tylko wodę, odmawiam wszelkim smakołykom i nie miałem w ustach słodyczy od 2 tygodni. Stosowałem diete low carb i zrzuciłem 5 kg. Sam, chcę zrzucić te kg, ale równocześnie, chcę aby mi się mięśnie zaczęły pokazywać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chodzenie na siłownie

Następny temat

Wiszenie na drazku jak często

WHEY premium