SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW jak lepiej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 160
Mam maly dylemat czy na pewno dla poczatkujacych ale nie bede sie przecenial ;p otoz sprawa wyglada nastepujaco: ok 5 lat temu cwizcylem regularnie (jedyne przerwy to choroba czy tego typu wypadki wiec bylo ich naprawde niewiele) prze dwa lata na silowni ale jakos tak wyszlo ze przestalem. Teraz chcialbym do tego powrocic. Mam juz ulozony plan FBW, kupiony karnet na silownie. Tylko komplikacja jest taka ze nie mieszkam w polsce. W miescie w ktorym przebywam karnet jest 5 razy drozszy niz w miescie w ktorym jestem 3 razy tygodniowo. Tylko problem jest taki ze jestem tam we wtorek, srode i piatek. Zeby specjalnie np w poniedzialek pojechac mi sie nie oplaca bo to 50 km w jedna strone. Lepiej cwiczyc poki co (za jakies 3 miesiace bede tam codziennie) 2 razy w tyg, czy 3 razy ale wtorek, sroda wiec nie bedzie czasu na odpoczynek?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Skoro zamierzasz trenować FBW, nie ma możliwości żebyś ćwiczył dzień po dniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ćwiczyć, żeby się nie przetrenować?

Następny temat

Dieta na mase 67kg pomożecie ?

WHEY premium